Tja....maar tisnieleuk als Poezz doodgaat.quote:Op maandag 20 oktober 2008 22:44 schreef nokwanda het volgende:
Liever niet. Dan moet er nog iemand anders voor zorgen. Dan gun ik hen lekker de continuiteit van altijd dezelfde mens die gek op hen is.
hey lieverdquote:
Normaal ligt Mudhle ook echt helemaal tegen me aangedrukt en Bijoux aan mijn voeten. Nu een keer andersom.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 09:28 schreef Frutsel het volgende:
[..]
hey lieverd![]()
![]()
![]()
lekker in slaap vallen is dat he?![]()
Bij mij liggen ze vaak in het begin aan het voeteneind, maar de kans is groot dat als ik midden in de nacht wakker wordt ik ineens klem lig
quote:
ghehe egniequote:Op dinsdag 21 oktober 2008 09:43 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Normaal ligt Mudhle ook echt helemaal tegen me aangedrukt en Bijoux aan mijn voeten. Nu een keer andersom.Het is maar goed dat ik geen lover heb. Die past er gewoon ook niet bij. (lees, dat gezeik van niet kunnen slapen met de katten....zucht, dus die moeten dan maar wijken? )
Of als het zomer is en je onder een lakentje ligt, je ineens een springende kat op je voet hebt die je teen zag bewegenquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 09:52 schreef bigbird het volgende:
[..]
![]()
Heel soms als we heeeeel weinig tijd thuis kunnen besteden slapen we 's nachts beneden in de woonkamer voor de katten. (Aangezien ze bij ons niet boven mogen.) Het helpt wel, alleen slaapt het niet echt geweldigDaarintegen is het wel weer erg leuk om ineens midden in je slaap een knuffel te krijgen
Het lijkt me wel vrij lastig als je eens een keer stevig van bil wilt gan.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 09:53 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Of als het zomer is en je onder een lakentje ligt, je ineens een springende kat op je voet hebt die je teen zag bewegenAU
![]()
Dat jaquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 09:53 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Of als het zomer is en je onder een lakentje ligt, je ineens een springende kat op je voet hebt die je teen zag bewegenAU
![]()
Dat doen we dan gewoon niet daar hequote:Op dinsdag 21 oktober 2008 09:57 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Het lijkt me wel vrij lastig als je eens een keer stevig van bil wilt gan.
quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 09:57 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Het lijkt me wel vrij lastig als je eens een keer stevig van bil wilt gan.
We?quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 09:59 schreef bigbird het volgende:
[..]
Dat doen we dan gewoon niet daar he
whehehe, nee BigBil en ik gaan wel ergens anders van bilquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 10:26 schreef nokwanda het volgende:
[..]
We?
Ik dacht even dat het Frutsel was die dit schreef. Moest 2x kijken
quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 11:46 schreef Frutsel het volgende:
[..]
whehehe, nee BigBil en ik gaan wel ergens anders van bil
Hallow!!quote:
ow lekker ben jij. Doe je het nu ook al met Bigbil?quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 11:46 schreef Frutsel het volgende:
[..]
whehehe, nee BigBil en ik gaan wel ergens anders van bil
quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 12:33 schreef nokwanda het volgende:
[..]
ow lekker ben jij. Doe je het nu ook al met Bigbil?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |