Bedankt, zou ik een nieuw racket kunnen eisen?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 17:03 schreef magikeenpeukvanje het volgende:
Breuken zoals deze zijn vrijwel altijd te wijten aan slechte bespanning, want je frame is gewoon kapotgetrokken door je snaar. En daarnaast, een frame breekt niet zomaar, want die zijn gemaakt van carbondingesnogwat.![]()
Nope, want over het algemeen zijn winkels alleen coulant als het om een beschadiging onder het hart van het racket gaat. Daarboven wijst meestal op oneigenlijk gebruik door de spelerquote:Op donderdag 16 oktober 2008 18:16 schreef Vector_SLD het volgende:
[..]
Bedankt, zou ik een nieuw racket kunnen eisen?
Ik ken de bespanner wel persoonlijk en denk dat hij, als ik aan kan tonen dat het zijn schuld is, me wel tegemoet komt. Maar hoe moet ik dat aantonen?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 18:48 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Nope, want over het algemeen zijn winkels alleen coulant als het om een beschadiging onder het hart van het racket gaat. Daarboven wijst meestal op oneigenlijk gebruik door de speler. Het racket van de foto heeft trouwens behoorlijk wat gebruikssporen
![]()
Een goede bespanner controleert het racket op scheuren en kapotte "grommets" alvorens hij gaat bespannen. Wellicht is de bespanmethode ook niet helemaal fris geweest waardoor er buitensporig veel kracht op het frame is komen te staan. Persoonlijk zorg ik er altijd voor dat ik zoveel mogelijk aan de onderkant van het "hart" van het racket werk om zo weinig mogelijk stress aan de top te veroorzaken (waardeloze zinsconstructie, maar iemand die rackets bespant begrijpt wat ik bedoel). Een stugge snaar is in 99,99% van de gevallen geen probleem.
Succes met het reclameren!
Dat wordt lastig om te bewijzen...het is jouw woord tegen het zijne. Maar de volgende vraag komt in me op:quote:Op donderdag 16 oktober 2008 18:54 schreef Vector_SLD het volgende:
[..]
Ik ken de bespanner wel persoonlijk en denk dat hij, als ik aan kan tonen dat het zijn schuld is, me wel tegemoet komt. Maar hoe moet ik dat aantonen?
Hij heeft er verstand van, heeft al twintig jaar een sportbedrijfquote:Op donderdag 16 oktober 2008 19:03 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Dat wordt lastig om te bewijzen...het is jouw woord tegen het zijne. Maar de volgende vraag komt in me op:
- Heeft hij het racket gecontroleerd op beschadigingen alvorens hij is begonnen?
Indien zijn antwoord "ja" is, dan houdt het simpelweg op. Indien hij "nee" antwoordt, dan vind ik persoonlijk dat hij verantwoordelijk is voor schade aan het racket. OF hij er ook zo over denkt, dat waag ik te betwijfelen.
Waar hebben we het trouwens over? Is dit iemand die vorige week een bespanmachine heeft gekocht of is dit iemand met verstand van zaken?
Als je het zo goed met hem kan vinden, dan stel ik voor om hem er op aan te spreken. Aangezien hij al 20 jaar een sportbedrijf heeft, heeft ie vast vaker met dit bijltje gehaktquote:Op donderdag 16 oktober 2008 19:28 schreef Vector_SLD het volgende:
[..]
Hij heeft er verstand van, heeft al twintig jaar een sportbedrijf
quote:het racket van de foto heeft trouwens behoorlijk wat gebruikssporen
dacht het zelfdequote:Met die gebruikssporen geef ik je weinig kans.
En, is het gelukt?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 19:48 schreef Vector_SLD het volgende:
Ik ga dat morgen ook doen, kijken of ik het daarna nog goed met hem kan vinden
Ik weet niet of het probleem al is opgelost, maar anders zeg je toch gewoon dat je een nieuw racket eist en dat je anders met een groepje van Fok! langskomt om het interieur van zijn zaak en ingrijpende makeover te geven?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 19:48 schreef Vector_SLD het volgende:
Ik ga dat morgen ook doen, kijken of ik het daarna nog goed met hem kan vinden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |