Op de dag dat dat doordringt tot de bewindvoerders mag de vlag in top.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:58 schreef L.Denninger het volgende:
Goed plan.
Maar niet alleen Marokkanen hoor, gewoon al het straattuig.
(Ik weet niet waarom jij het in je TT over Marokkanen hebt, de beste man rept zelf met geen woord over Marokkanen)
Gewoon zorgen dat je hun aanzien en status afpakt, dat voelen ze het meest.
En de uurtarieven op een bordje er bij hangen.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:39 schreef WeMan het volgende:
eigenlijk moet je die gasten naakt in een groot glazen huis plaatsen midden op de Dam..
en een aantal gangbangers er bij zetten zodat ze niet in slaap willen vallen..quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:59 schreef Bushmaster het volgende:
[..]
En de uurtarieven op een bordje er bij hangen.
Zolang ze het zelf helemaal geweldig vinden als marokkanen onder elkaar, levert het alleen maar statusverhoging op. Wat anderen ervan vinden zal ze weinig boeien, als hun eigen groep het maar leuk vindt.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 16:11 schreef Afgoderij het volgende:
Marokkanen vernederen zichzelf al met die homo kleding van hun, en die handtasjes
Hij zegt simpelweg :quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 10:22 schreef Gia het volgende:
Kan iemand misschien even het idee hier geschreven neerzetten. Het filmpje doet het niet.
Hoe willen ze dat doen, dan? Wat je ook doet, ze vinden het stoer om aangepakt te worden, op welke manier dan ook.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 10:30 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Hij zegt simpelweg :
Straattuig kun je het best aanpakken door hun status af te pakken. Je ziet tegenwoordig dat naar de gevangenis gaan iemand alleen maar stoerder maakt, daar moeten we vanaf. Verneder ze maar, laat ze voor lul staan voor hun eigen vrienden.
In een roze jack in hun eigen wijk 2 weken prullenbakken laten schoonschrapen ?quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 10:43 schreef Gia het volgende:
[..]
Hoe willen ze dat doen, dan? Wat je ook doet, ze vinden het stoer om aangepakt te worden, op welke manier dan ook.
Ga zelf dan maar kijken. Daar staan ze dan nog stoer bij te doen. En hun matties maar applaudiseren hoe goed ze die straf ondergaan!!quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 10:46 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
In een roze jack in hun eigen wijk 2 weken prullenbakken laten schoonschrapen ?
Het gaat er niet om hoe vervelend het is, het gaat erom dat ze voor lul staan voor hun vrienden.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 11:06 schreef Gia het volgende:
[..]
Ga zelf dan maar kijken. Daar staan ze dan nog stoer bij te doen. En hun matties maar applaudiseren hoe goed ze die straf ondergaan!!
Misschien helpt het in sommige gevallen om ze varkensstallen uit te laten mesten. Dát vinden ze gegarandeerd wel heel vervelend.
Idd, maar het is natuurlijk niet de oplossing voor het probleemquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 10:49 schreef speknek het volgende:
Amerikaanse toestanden in Nederland! Ik vind het wel een goed idee, laat ze maar in roze tutu propjes opruimen in de buurt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |