Ja, Obama geeft de hardcore democrats helemaal niets om eens een keer lekker te juichen. echt heel jammer.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 04:57 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Juist. In het 2de debat was Obama ook iets feller af en toe, maar hij is nergens ECHT fel geweest. Aan de ene kant is dat bewonderingswaardig natuurlijk, maar soms is het wel lekker dat ALS je de kans hebt om iemand compleet en finaal weg te lullen met een paar goede zinnen die op waarheid berusten, dat hij dat dan nalaat.
Dit debat had Obama gewoon iets harder mogen zijn, want McCain scoorde in het eerste half uur, en Obama had de massel dat McCain daarna zwaar afzwakte, en het weer om inhoud ging, en dan wint Obama gewoon.
Daarnaast, zoals gezegd, komt McCain gewoon slecht over, de neus ophalen enzo, grinniken, etc. Wat Al Gore 8 jaar geleden op een iets andere manier verkeerd deed...
Ze pollen natuurlijk ook niet alleen CNN-kijkers, maar gewoon alle kijkers.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 05:17 schreef Lagging het volgende:
[..]
CNN is geen egale afspiegeling van de VS. De meeste conservatieven kijken naar Fox News. Dus niet te veel waarde hechten aan die cijfers.
Bull shit. ze zeiden duidelijk dat er 40% democraten, en 30% repukes. en 30% Indep.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 05:17 schreef Lagging het volgende:
[..]
CNN is geen egale afspiegeling van de VS. De meeste conservatieven kijken naar Fox News. Dus niet te veel waarde hechten aan die cijfers.
Nee...weet ik wel maar ze zeiden van tevoren dat er meer republeinen keken vanavond dan Democraten.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 05:17 schreef Lagging het volgende:
[..]
CNN is geen egale afspiegeling van de VS. De meeste conservatieven kijken naar Fox News. Dus niet te veel waarde hechten aan die cijfers.
Ik vond Obama's antwoord over abortus juist heel goed, in tegenstelling tot wat die McCain-man beweerde. Hij legde zijn voting history heel duidelijk uit, hij wist de redening voor abortus heel goed uit en hij wist aan het eind ook nog heel goed de standpunten bij elkaar te brengen door te zeggen dat iedereen het er eigenlijk wel over eens is dat het aantal abortussen omlaag moet. Maar ja, voor pro-life mensen zal dat misschien niet goed klinken.quote:
inderdaad, O'Reilly trek ik nog wel.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 05:21 schreef Fokski het volgende:
HannityWat zou ik hem toch een pak rammel willen geven. O'Reilly vind ik nog enigzins symphatiek op zijn tijd maar Hannity.
ze is masochisties?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 05:09 schreef Fokski het volgende:
Clinton bij Fox in person.
Als zwarte man, kan ik zien wie een nazi-kop heeft, en die campaign manager Rick Davis is een echte naziquote:
Die zijn toch niet over te halen.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 05:24 schreef NumberNine het volgende:
[..]
Ik vond Obama's antwoord over abortus juist heel goed, in tegenstelling tot wat die McCain-man beweerde. Hij legde zijn voting history heel duidelijk uit, hij wist de redening voor abortus heel goed uit en hij wist aan het eind ook nog heel goed de standpunten bij elkaar te brengen door te zeggen dat iedereen het er eigenlijk wel over eens is dat het aantal abortussen omlaag moet. Maar ja, voor pro-life mensen zal dat misschien niet goed klinken.
Volgens mij is het een beest in bedquote:
Lachuquote:
Voor veel vrouwen en independents (en vooral voor vrouwelijke independents) is het hele pro-choice vs pro-life gedoe best belangrijk hoor... en de meeste vrouwen en independents zijn nu eenmaal pro-choice.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 05:28 schreef tong80 het volgende:
[..]
Die zijn toch niet over te halen.
Denk niet dat dat het issue is waar er stemmen wordt gewonnen.
Verder bij CNN wint Obama in iedere pol.
Dat zou echt geweldig zijnquote:Op donderdag 16 oktober 2008 05:30 schreef Sheepcidus het volgende:
http://www.huffingtonpost(...)ady-to_b_134777.html
Als dit echt gebeurt is het
voor Mccain.
Ik wou precies hetzelfde posten, over dat kut CNN 'international' die zomaar overschakeltquote:Op donderdag 16 oktober 2008 05:30 schreef Fokski het volgende:
Donder toch op CNN International en steek je world sports en je hele zender in je hol. Terry Badou.
Zo nu op naar Fox News.
vergeet het maar, Powell heeft deze week nog een karakter witness gegeven voor Ted Stevens, een corrupte republikeinquote:Op donderdag 16 oktober 2008 05:30 schreef Sheepcidus het volgende:
http://www.huffingtonpost(...)ady-to_b_134777.html
Als dit echt gebeurt is het
voor Mccain.
Jullie kunnen ook al Duitsland-3 niet meer zien.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 05:43 schreef BogardeRules het volgende:
ja en die fuking UPC heeft BBC world van de kabel gehaald in Adam ... dus ....
http://www.tv-links.cc
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |