Lol, 1, 2 en 3 zijn geweldigquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:49 schreef cinnamongirl het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kijk, dat weet ik dan weer wél ondanks gevorderde leeftijd.
Katten kunnen de ultieme 'oh noes' uitdrukking hebbenquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:51 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Lol, 1, 2 en 3 zijn geweldig. Zie dat kleine katje kijken op die 1e foto
![]()
.
Ik ben moequote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:53 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nou al?!. Je bent toch niet oud ervaren? Naja, trusten
.
Is jouw huisarts ook jouw kapper?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:59 schreef Chicolate het volgende:
Lolcats. Echt geniaal zijn die dingen. Loopt in ONZ ook een hele topicreeks over. Dat lees ik altijd als ik in een slecht humeur ben
.
Ik ga zo ook slapen, maar dat is meer uit verveling dan omdat ik veel slaap nodig heb. Morgen uitslapen. Nouja, moet wel in de ochtend naar huisarts/kapper, maar gaat om het idee.
quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:00 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Is jouw huisarts ook jouw kapper?.
Van hoe laat tot hoe laat heb je pauze dan? Anders kun je ons wel steeds voorhouden dat je pauze hebtquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:00 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ik ga maar eens een goed boek lezen, dat heb ik al lang niet gedaan! En dan ben ik helemaal in de lees sfeer en ga ik morgen eindelijk eens de hele dag studeren! Dus als ik buiten mijn pauze's om zit te fokken: zeg er wat van!
Meisjes! We hebben er weer één!quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:03 schreef benchMarc het volgende:
Jezus, typisch weer een vrouwentopic. Ipv over trainingen en voeding te praten wordt er weer geouwehoerd. Zo gaat dat ook in de sportschool. De vrouwen die er 'trainen' schijnen meer de stembanden te trainen dan spierenDezelfde vrouwen die de eerste twee weken goed beginnen, daarna een keer zondigen en vervolgens geen motivatie meer hebben om door te gaan en roepen "het werkt niet bij mij".
Gewoon 3 of 4 keer per week naar de sportschool. Cardio en krachtraining combineren in een goed splitschema, een fatsoenlijk eetschema erbij zoeken en niet zo lopen te zaniken hier.
Viking, doe even de "O, zit het zo!" opmerkingquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:04 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Meisjes! We hebben er weer één!. Helaas voor hem is het topic al snel genoeg dicht
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |