quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:48 schreef Blinker het volgende:
Bah lucky you! Ik moet het nog steeds doen met een Laser Rifle
Hoeveel damage doet de Plasma Rifle en waar heb je die verkregen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dan kun je in ruil daarvoor die gast in de bar ook killen. Krijg je zelfs karma voor...quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 19:26 schreef andre347 het volgende:
Ik moet nu naar die Galaxy Radio. Kun je deze missie halen als je level 3 bent? Welke missies kan ik nog meer in Megaton aannemen (ben nu bij de 3e missie bij de supplies) Verder nog niet veel missies gedaan. Alleen die sherriff is doodGekilled door die gast in de bar
Dat heb ik ook gedaanquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 20:13 schreef Haijo het volgende:
[..]
Dan kun je in ruil daarvoor die gast in de bar ook killen. Krijg je zelfs karma voor...
Is dit trouwens ook het 360 topic?
Volgens mij is de sherrif de enige die die missie aanbiedquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 20:23 schreef andre347 het volgende:
[..]
Dat heb ik ook gedaanEn hoe kan ik die bom onschadelijk maken? Welke missie moet ik dan aannemen?
Ik zou er ook niet opnieuw voor begonnen zijnquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 20:37 schreef Blinker het volgende:
Ach, niet druk om maken! Gewoon doorgaan
Daar word je niet op afgerekend.
Railway riflequote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:32 schreef McGilles het volgende:
Ik ben net lvl10 geworden. Volgens mij is het alleen niet de bedoeling dat ik die plasma rifle heb, ik schiet zelfs van 100m afstand elke vijand in 1 schot dood
Ook heb ik net mijn 2e eigen-gemaakte wapen, railway-rifle. Had 2x het schematic, dus was het een 2e versie geworden met +10% damageOverigens heb ik nu max ammo voor de meeste wapens en ook al 89 stimpacks
Ik ga hem zeker even lekker testen morgen. Maar die plasma gun die ik heb is toch wel heeeel erg dikquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:37 schreef Catch_me het volgende:
[..]
Railway rifle![]()
Hoofden, benen, armen, alles blijft aan de muur hangen met dat ding
Ik heb nu 5 fatboy ammo en al 2x die gun gevonden. Beide keren heb ik die gun gewoon gedumpt omdat hij zo zwaar isquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:38 schreef Blinker het volgende:
Het spel is geinstalleerd 6gb ongeveer.
Ik heb zelf een 8800GT en daar draait bijna alles op het allerhoogste.
@McGilles
Na een tijdje had ik ook plasma rifle en die is inderdaad erg goed.
Ik bedenk me nu net dat ik steeds mijn fatboy ammo heb opgespaard en nooit gebruikt
Het neemt 5.63 GB in.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:36 schreef Devrim_ het volgende:
Hoeveel GB neemt dit spel in?
En loopt het een beetje goed op een nVidia 8600GT?
Heb al 4 uurtjes erop zitten maar nog geen 1 crash gehadquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:36 schreef gabiballetje het volgende:
Hebben jullie ook zo'n enorme last van de hoeveelheid crashes ???
Anyway, het spel is zo vet dat ik gewoon door BLIJF spelen.
Enig idee waar ik Dogmeat tegen kan komen of zo ? Lijkt me wel cool maar heb geen idee.
Ben nu lvl 9 geloof ik, heb GNR al gedaan, ben op zoek naar Weapons Cache, Declaration of Independence kan ik niet bij komen, Lockpicking te laag voor linker deur en geen sleutel voor de hoofddeur.
Ik ga overnieuw beginnen want ik ging iets te snel, hoe zorg je ervoor dat die sherrif gekilled wordt?quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 19:26 schreef andre347 het volgende:
Ik moet nu naar die Galaxy Radio. Kun je deze missie halen als je level 3 bent? Welke missies kan ik nog meer in Megaton aannemen (ben nu bij de 3e missie bij de supplies) Verder nog niet veel missies gedaan. Alleen die sherriff is doodGekilled door die gast in de bar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |