Kind! helemaal niet gezien!quote:
Tallinn is tof!!!quote:Op maandag 13 oktober 2008 15:02 schreef AKnynke het volgende:
wellicht over een weekje een weekendje naar Tallinn met m'n zusje!
Ik schijn ook geweldige aderen te hebben. Over dat slechte prikken ik maak ook wel eens fouten op mijn wer bij dingen die ik de hele dag doe, jij nietquote:Op maandag 13 oktober 2008 15:27 schreef DarkElf het volgende:
Ik snij het ook meestal fijn maar soms is het handig om een pers te hebben, of een rasp daar ben ik nog niet over uit..
nou dan heb je geluk met de prikmevrouwen, bij ons zijn ze niet leuken kunnen soms echt te beroerd voor woorden prikken (hallo je doet de hele dag niets anders?? en dan nog lukt het niet?) maar gelukkig ben ik en makkelijk te prikken en heel vloeibaar dus tis allemaal zo gepiept
(en das mooi want ik moet nogal eens...)
iedereen maakt fouten maar er lopen een paar types die altijd slecht prikkenquote:Op maandag 13 oktober 2008 15:36 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Ik schijn ook geweldige aderen te hebben. Over dat slechte prikken ik maak ook wel eens fouten op mijn wer bij dingen die ik de hele dag doe, jij niet![]()
heb pastameel bij Oil&Vinegar gekocht daarnet, dus ga mn pastamachientje uitproberen straksquote:Op maandag 13 oktober 2008 15:17 schreef DarkElf het volgende:
Ik had een hele goeie knofpers alleen heb ik dat losse dingetje weggegooid per ongeluk![]()
verse pasta... zelf maken? Lekker hoor...Plaats je een receppie als t lekker is?
was je boos om iets van fok?quote:Op maandag 13 oktober 2008 15:14 schreef motorbloempje het volgende:ik had gisteren ook mijn knoflookpers gemold
en wil morgen ook even naar de IKEAmaar dan wel overdag, lekker rustig: nog wat extra kruidenpotjes kopen en toch maar een klein vierkant tafeltje voor naast de bank zodat we de telefoon daar normaal op kunnen zetten. Staat nu op een poef (ook IKEA
)
vanavond verse pasta (jaja!) met spinazie, zalm en veel knoflook
ja die ja iddquote:Op maandag 13 oktober 2008 15:46 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb daarvan net nog wat naar een Fok!ker opgestuurd (zie toko's en winkeltjestopic)
even geproefd, en is idd erg lekker, alleen heb zelf nog staan, meegenomen uit Italie
ken meerdere mensen die er eentje staan hebben..quote:
Let wel: je deeglap moet elastisch zijn!! Als ie rafelig is, ga je over de kniequote:Op maandag 13 oktober 2008 16:56 schreef motorbloempje het volgende:
ik ga nú beginnen, maak er wel een fotoverslagje van
Elf, ik gebruik m al jaren, zo eens in de twee maanden. Maar ik maar altijd direct veeeeeel deeg, dat verlaagt de drempelquote:Op maandag 13 oktober 2008 17:00 schreef DarkElf het volgende:
[..]
ken meerdere mensen die er eentje staan hebben..tis gewoon heel veel werk..
dus je gebruikt hem een paar keer en dan gaat ie de kast is
En dan word je weer lui zeker en haal je de (verse) pasta weer bij de winkelsquote:Op maandag 13 oktober 2008 17:00 schreef DarkElf het volgende:
[..]
ken meerdere mensen die er eentje staan hebben..tis gewoon heel veel werk..
dus je gebruikt hem een paar keer en dan gaat ie de kast is
ik heb er geenquote:Op maandag 13 oktober 2008 17:08 schreef borisz het volgende:
[..]
En dan word je weer lui zeker en haal je de (verse) pasta weer bij de winkels.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 13 oktober 2008 18:57 schreef Leintjeuh het volgende:Kennen jullie het verhaal van Leintjeuh die aan het lijntje gehouden werd? Vandaag heeft ze een schaar gepakt en het lijntje doorgeknipt
VertelSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!!
Goed van dat doorknippen dan wel????[b]Hobbelicious is back!
[/b]
quote:Op maandag 13 oktober 2008 18:57 schreef Leintjeuh het volgende:Kennen jullie het verhaal van Leintjeuh die aan het lijntje gehouden werd? Vandaag heeft ze een schaar gepakt en het lijntje doorgeknipt
Goed zo leintjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
@Isa![]()
![]()
![]()
![]()
Dat zal nog wel even duren, maar met je verstand weet je best wel dat het de beste keuze isquote:
Jij durftquote:Op maandag 13 oktober 2008 19:57 schreef Leintjeuh het volgende:
Nou ja het is geen lang verhaal. Hij kon (alweer) geen ja of nee zeggen, alleen misschien. En toen was Leinemeis dat zat. Dus in de trein terug SMSte ze aan ex:
Er is geen toekomst meet voor 'ons'. Ik knip bij deze mijn lijntje door. Ik ben vanaf nu los van jou als mogelijke partner.
Punt erachter. Streep er onder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |