Dorpsgek is nog wel intressant, maar het is jammer dat het spel wint en vervolgens moet wachten tot de rest klaar is, wat is winnen dan nog waard?quote:Op maandag 13 oktober 2008 12:04 schreef de_boswachter het volgende:
Ik vind ook een paar rollen een beetje nutteloos. Als bodyguard of dorpsgek heb je eigenlijk niks speciaals. Kan daar niet iets aan toegevoegd worden ofzo ?
Dat dus.quote:Op maandag 13 oktober 2008 14:03 schreef Harajuku. het volgende:
Ziener maakt het toch veel te makkelijk
Die rollen worden ook gebruikt bij spellen waar er geen hints zijn, dus makkelijker voor maffia.quote:Op maandag 13 oktober 2008 14:03 schreef Harajuku. het volgende:
Ziener maakt het toch veel te makkelijk
Neuh hoor, kijk als je opeens roept, hey die kerel daar! die boswachter ik heb gezien dat, dat een maffia lid is, dan moeten ze je wel geloven natuurlijk. Je kan natuurlijk ook doen alsof je een ziener bent terwijl dat niet het geval is om om wat voor reden dan ook iemand om te leggen.quote:
Dan kost dat weer een extra dag of zo, of er is niet al te diep over nagedacht, niemand heeft er nu toch last van?quote:Op maandag 13 oktober 2008 14:14 schreef Ladidadida het volgende:
We overleggen bij een volgend spel wel even voor nieuwe rollen, laten we eerst dit spel even afmaken
We zijn met 7-en over en SG is er niet. Dus klopt wel zo'n beetje.quote:Op maandag 13 oktober 2008 18:38 schreef Puntenslijpsel het volgende:
wat weinig stemmen... zoveel mensen zijn er toch niet dood?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |