Goed nieuwsquote:Mitsubishi UFJ rondt investering in Morgan Stanley af
(Dow Jones) - Mitsubishi UFJ Financial Group Inc (MUFG), de financiele tak van de Japanse Mitsubishi groep, heeft de in september aangekondigde investering van 9,0 miljard dollar in de Amerikaanse bank Morgan Stanley afgerond. Dat hebben de beide financiele partijen maandag bekendgemaakt.
MUFG krijgt in ruil voor de investering een belang van 21% in Morgan Stanley. De voorwaarden van de overeenkomst zijn wel herzien. MUFG heeft voor 7,8 miljard dollar aan converteerbare preferente aandelen gekocht, met een dividend van 10 procent en een conversieprijs van 25,25 dollar per aandeel.
Daarnaast heeft MUFG voor 1,2 miljard dollar aan niet-converteerbare preferente aandelen gekocht, die eveneens recht geven op een dividenduitkering van 10 procent.
Door de investering zal de Tier 1 kapitaalratio, het kernvermogen uitgedrukt als percentage van vreemd vermogen, van Morgan Stanley op pro forma basis meer dan 15,5 procent bedragen per 31 augustus 2008. De ratio ligt daarmee ver boven de richtlijn van de Federal Reserve van 6 procent.
Het aandeel van Morgan Stanley stond vorige week zwaar onder druk op speculatie dat MUFG af zou zien van de investering in de Amerikaanse bank.
We hebben nog 2,5 uurquote:Op maandag 13 oktober 2008 14:53 schreef Roel_Jewel het volgende:
En dan is 't ook nog es de 13de vandaag... Doe die datum es eer aan!
Daar hoopte ik opquote:
Extremen zijn altijd leuk,quote:Op maandag 13 oktober 2008 15:10 schreef Hertog_Martin het volgende:
Volgens mij zien sommigen hier liever rode dan groene cijfers![]()
Oke ik ben ook eerder gefascineerd door een week lang sterke dalingen dan een dagje in de plus maar tochHoud wel van extremen... dus hopelijk nu extreem in de plus komende dagen, is ook interessant en net wat beter voor de mens
quote:Op maandag 13 oktober 2008 15:10 schreef Hertog_Martin het volgende:
Volgens mij zien sommigen hier liever rode dan groene cijfers![]()
Oke ik ben ook eerder gefascineerd door een week lang sterke dalingen dan een dagje in de plus maar tochHoud wel van extremen... dus hopelijk nu extreem in de plus komende dagen, is ook interessant en net wat beter voor de mens
Al bijna 126% in de winstquote:Op maandag 13 oktober 2008 15:15 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
![]()
We gaan lekker, nu 7% voor de AEX!
Yep ik zie ook liever dieprode cijfers en iedereen in paniek, veel leuker om naar te kijken... maar vandaag niet, want ik doe mee aan het wallstreetspel van ItaloDancerquote:Op maandag 13 oktober 2008 15:10 schreef Hertog_Martin het volgende:
Volgens mij zien sommigen hier liever rode dan groene cijfers![]()
Het is puur gericht voor korte termijn. Ik doe het al een vrij lange poos, 25% aandelen 75% turbo, oftewel 25% lange termijn, 75% korte termijn.quote:Op maandag 13 oktober 2008 15:25 schreef jpjedi het volgende:
Heb nog nooit iets gedaan met die turbo`s. Is dat nou echt interessant en is het meer geschikt voor korte termijn?
Klinkt interessant zeg.. ik moet me nog eens verdiepen in dat hefboom principe. Dat is me nog erg vaag. Eigenlijk dus een soort van ratio gebaseerd op onderliggende waarde en andere factoren erbij zoals ik het begreep. Zal eens in een investopedia gaan loeren.quote:Op maandag 13 oktober 2008 15:33 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Het is puur gericht voor korte termijn. Ik doe het al een vrij lange poos, 25% aandelen 75% turbo, oftewel 25% lange termijn, 75% korte termijn.
Het is niet zonder risico, je kunt bijv. écht hard op je bek gaan. Als je puur richt op bijv. 1 aandeel. en daar long of short op in gaat.
Iets wat 'minder risky' is.. is een turbo nemen op een indice, de Aex bijv. of de Nasdaq. Het enige wat je doet is speculeren op een daling of een stijging. En ben je er écht zeker van dat hij gaat stijgen, kies een turbo met een hoge hefboom, twijfel je wat, kies een lagere. Turbo's is voor mij toch wel 'dé uitkomst.
Ik begrijp 't ook niet. Alsof beleggers bang zijn om de trein naar boven te missen ofzo. Terwijl de problemen bij GM voorzover ik weet niet zijn opgelost.....quote:Op maandag 13 oktober 2008 15:44 schreef jpjedi het volgende:
Dat snap ik nou niet...dan heb je verdomme wel ballen om GM te kopen?
Volgens mij gaat dit puur om speculanten hoor? .. 99% van de wereld had door, dat de suckers rally zou komen maandag. En wat stijgt dan het hardst ? De aandelen die het hardst zijn afgestraft. Gooi daar nog eens een turbo over heen, en je zit lekker rond de 100 - 150% vandaag, op verscheidene aandelen of indices. Dan maak je op 1 dag veel verlies goedquote:Op maandag 13 oktober 2008 15:46 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik begrijp 't ook niet. Alsof beleggers bang zijn om de trein naar boven te missen ofzo. Terwijl de problemen bij GM voorzover ik weet niet zijn opgelost.....
Zou dit geen betere oplossing zijn? :quote:Op zondag 12 oktober 2008 22:39 schreef SeLang het volgende:
Overigens sluit ik helemaal niet uit dat het complete banksysteem insolvabel blijkt en aan het eind van het jaar voor 100% is genationaliseerd
En jij wilt beweren dat je met die turbo's en shorts geen speculant zou zijn.quote:Op maandag 13 oktober 2008 15:52 schreef sitting_elfling het volgende:
Volgens mij gaat dit puur om speculanten hoor? .. 99% van de wereld had door, dat de suckers rally zou komen maandag. En wat stijgt dan het hardst ? De aandelen die het hardst zijn afgestraft. Gooi daar nog eens een turbo over heen, en je zit lekker rond de 100 - 150% vandaag, op verscheidene aandelen of indices. Dan maak je op 1 dag veel verlies goed
Ik heb alleen heel kortlopende NL staatsobligaties van maximaal 6 maand, die ik dus elke 6 maanden doorrol naar nieuwe van 6 maand. Daarmee ben ik nauwelijks gevoelig voor stijgende rente. Hyperinflatie is voorlopig niet aan de orde. We zien juist een enorme assetdeflatie, en dan is niets zo goed als cash of kortlopende staatsobligaties. (aandelen, huizen, commodities... alles is down).quote:Op maandag 13 oktober 2008 16:11 schreef dvr het volgende:
Ik vroeg me nog iets af - zat jij niet grotendeels in obligaties? Heb je dan ook iets bedacht om je in te dekken tegen het scenario van hyperinflatie, of geloof je daar niet zo in?
Belachelijke stijgingen... We zullen morgen wel zien hoeveel ze werkelijk waard zijn (oftewel: eens kijken of 't weer hard naar beneden gaatquote:AEX-index 285,27 10,55%
bel-20 2.324,80 9,48%
CAC 40 3.529,29 11,11%
EUR/USD 1,36 0,16%
FRANKF.-Xetra Dax 5.019,58 10,46%
LONDEN-FTSE 100 4.198,95 6,79%
Mooie bedragenquote:123 Teletekst ma 13 okt
***************************************
830 mrd voor Duitse,Franse banken
***************************************
` In Duitsland hebben bondskanselier
Merkel en de ministers van Financiën en
Economische Zaken een reddingsplan voor
de financiële sector opgesteld.Er komt
400 miljard euro in een speciaal fonds.
Daarnaast steekt de regering 70 miljard
direct in de financiële sector.
Het Duitse kabinet heeft vanmiddag zijn
goedkeuring aan het het plan gegeven.
De banken kunnen met het geld onder
meer slechte leningen van de hand
doen.Financiële instellingen worden
voortaan strenger gecontroleerd.
Gisteren besloten de regeringsleiders
van de eurolanden dat ze garant staan
voor leningen van banken onderling.
Het GDP van Nederland is 1/18 van dat van de USA.quote:Op maandag 13 oktober 2008 17:46 schreef Tokamak het volgende:
Nederland staat garant voor 200 mrd
De Nederlandse overheid staat voor een bedrag van 200 miljard euro garant voor leningen die banken onderling afsluiten. Premier Balkenende heeft dat bedrag op een persconferentie in Den Haag bekendgemaakt.
Het bedrag is de Nederlandse invulling van afspraken die gisteren in Europees verband in Parijs gemaakt zijn.
Mozes das best veel
Indd.quote:Op maandag 13 oktober 2008 18:04 schreef Llotyhy het volgende:
Ik heb er toch nog een beetje een hard hoofd in. De tendens is nu blijkbaar om overal maar een hele grote smak geld tegenaan te gooien, maar het blijft naar mijn idee een beetje water naar de zee dragen... Volgens mij kan men beter gaan bedenken hoe men de oorzaak kan verhelpen dan dat men de gevolgen gaat bestrijden, tot die tijd is het volgens mij uitstel van executie.
Ook blijf ik het bizar vinden dat er nog steeds niemand ter verantwoording is geroepen, terwijl er toch ergens mensen verantwoordelijk zijn.![]()
Het zou mij in ieder geval niet verbazen als we nog steeds maar naar het topje van de ijsberg kijken.
Hoe werkt zo'n turbo dan?quote:Op maandag 13 oktober 2008 15:15 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Extremen zijn altijd leuk,![]()
AEX Index Turbo Long 250,00 op dit moment 120,66% in de plus, op zich voor mij ook wel een leuke afwisseling, van vorige week vrijdag gestopt met short's .. en toen door gegaan met longs .. tadá. Afhankelijk hoe het sluit vanavond gooien er nog wat turbo's boven op.
Staat allemaal op de site van de bedenker van turbo's:quote:Op maandag 13 oktober 2008 18:17 schreef DemonRage het volgende:
Hoe werkt zo'n turbo dan?
Hmm... 'k heb al iets gevonden: http://www.turbotraders.nl/web_uitleg.asp
en dit: http://www.turbotoernooi.nl/content/default.asp?id=werking
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |