Ik heb de informatie van wikipedia toegevoegd aan de OP. Daarin valt ook over zijn ernstige verwondingen te lezen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 22:47 schreef Mutant01 het volgende:
Zo'n Phaeton krijg je niet snel stuk, hij heeft dik hard gereden iig.
Het woord 'onderbuiksentimenten' wordt vaak gebruikt om onderbuiksentimenten los te maken.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 22:52 schreef Klopkoek het volgende:
Een hypocriete Van Baalen bij Nova net. Had het over dat haider een gevaarlijke man was die inspeelde over onderbuiksentimenten.
Terwijl de VVD ook een Kamp ("moskeeen mogen geen geluid maken, kerken wel") in hun gelederen heeft
Hypocriet, iedereen zou het even terug moeten kijken. Zoals Chomsky vandaag al zei: "naties zien alleen de fouten van andere naties"
Harder dan 40-45 in elk geval.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 22:47 schreef Mutant01 het volgende:
Zo'n Phaeton krijg je niet snel stuk, hij heeft dik hard gereden iig.
quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 21:41 schreef IHVK het volgende:
Koefnoen:
Politie: Haider reed extreem-rechts.
Ik moest wel een beetje lachen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ziek wijfquote:Op zondag 12 oktober 2008 01:58 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik lees dit nu pas!![]()
Jeuj!Wat een verschrikkelijke man en wat fijn dat we ervan verlost zijn.
Wel 'knap' van Jörg dat hij dan op zo'n weg zijn Phaeton dusdanig de prak ingereden heeft.quote:
Nounou, wat had je er een last van hé?quote:Op zondag 12 oktober 2008 01:58 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik lees dit nu pas!![]()
Jeuj!Wat een verschrikkelijke man en wat fijn dat we ervan verlost zijn.
Ik had persoonlijk minder last van hem dan GWB.quote:Op zondag 12 oktober 2008 01:58 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik lees dit nu pas!![]()
Jeuj!Wat een verschrikkelijke man en wat fijn dat we ervan verlost zijn.
-edit- Niet doenquote:Op zondag 12 oktober 2008 01:58 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik lees dit nu pas!![]()
Jeuj!Wat een verschrikkelijke man en wat fijn dat we ervan verlost zijn.
Ik persoonlijk vind jouw soort mensen enger dan iemand als Haider.quote:Op zondag 12 oktober 2008 01:58 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik lees dit nu pas!![]()
Jeuj!Wat een verschrikkelijke man en wat fijn dat we ervan verlost zijn.
Doe normaalquote:Op zondag 12 oktober 2008 01:58 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik lees dit nu pas!![]()
Jeuj!Wat een verschrikkelijke man en wat fijn dat we ervan verlost zijn.
Inderdaad. Ook de mensen die uit hun vel zouden springen als er juichende reacties worden gepost over een wat linkser iemand die tegen een boom knalt.quote:Op zondag 12 oktober 2008 09:12 schreef JihadJoe het volgende:
Ik vind sommige reacties hier veel enger dan Haider was.
Ga huilenquote:Op zondag 12 oktober 2008 09:12 schreef JihadJoe het volgende:
Ik vind sommige reacties hier veel enger dan Haider was.
Inderdaad.. nooit gedacht dat sommige mensen zo radikaal zouden zijn.. Je ziet mij toch ook niet blij zijn als er een linkse is doodgegaan?quote:Op zondag 12 oktober 2008 09:12 schreef JihadJoe het volgende:
Ik vind sommige reacties hier veel enger dan Haider was.
Het spijt me, ik ben nu eenmaal ergerlijk midden en ga van geen enkele kant fouten goed praten. Deze man vond ik doodeng. (maar dat gaat niet alleen voor hem op) Het gaat niet alleen maar om het immigratie beleid van die man hoor.Hij hing het gedachtegoed aan van mensen die met harde hand de niet oorspronkelijke bewoners wilden (............) Keer op keer liet hij dat weten en is het dan gek dat mensen opgelucht zijn dat hij dood is? Ik ben alleen bang dat die dood niets zal uithalen, want zijn nazaten (de Partij) denken net als hem en zullen hem juist door zijn dood nog meer aanhangen. (Gedachtegoed )quote:Hij liet zich positief uit over met name de economische successen van de nazi's. In mei 1992 eerde hij tijdens een bijeenkomst veteranen van de Waffen-SS en in 1986 sprak hij zich positief uit over de Oostenrijkse SS-majoor Walter Reder, die in 1985 in vrijheid werd gesteld door de Italianen (hij was betrokken geweest bij de massaslachting van Italiaanse burgers in 1944). Haiders reactie op deze daad was "[dat Reder] 'een soldaat [was] die zijn plicht deed'". In mei 1995 was Haider als enige belangrijke Oostenrijkse politicus niet aanwezig bij de vijftigste herdenking van de slachtoffers in het concentratiekamp Mauthausen. V
Imo zijn degene die nu staan te juichen om zijn dood net zo extreem, alleen dat hebben ze zelf nog niet helemaal door geloof ikquote:Op zondag 12 oktober 2008 12:06 schreef paddy het volgende:
Het spijt me, maar ik denk net als Ferdo in dit geval. Ik kan niet rouwig zijn om zijn dood. Ik vind het uiteraard verdrietig voor zijn kinderen en vrouw.
Iemand met denkwijzen als de zijne (dus voor de massamoorden in de tweedewereldoorlog) kan beter zo aan zijn einde komen, dan eerst andere mensen aan hun einde laten komen. Hij eerde de denkwijze van Hitler.
[..]
Het spijt me, ik ben nu eenmaal ergerlijk midden en ga van geen enkele kant fouten goed praten. Deze man vond ik doodeng. (maar dat gaat niet alleen voor hem op) Het gaat niet alleen maar om het immigratie beleid van die man hoor.Hij hing het gedachtegoed aan van mensen die met harde hand de niet oorspronkelijke bewoners wilden (............) Keer op keer liet hij dat weten en is het dan gek dat mensen opgelucht zijn dat hij dood is? Ik ben alleen bang dat die dood niets zal uithalen, want zijn nazaten (de Partij) denken net als hem en zullen hem juist door zijn dood nog meer aanhangen. (Gedachtegoed )
Kun je vergelijken met een zelfmoordterrorist. Heilig verklaren van een onmenselijk wezen dus.
Zeg eens eerlijk. Zou jij niet blij zijn wanneer de machthebber van Afrika die elke blanke hun huis, land enz uitzet en dan ook nog gezinnen vermoord (of wil vermoorden) zou sterven? Zou je geen grijntje Yes! gevoel hebben? Of zoals de huidige machthebber elke blanke het erfrecht ontzegt? bedrijven niet meer in handen van blanken mogen zijn? Zou jij treuren om de dood van dergelijke racisten? (want ook deze zijn er hoor)quote:Op zondag 12 oktober 2008 12:32 schreef cheqy het volgende:
[..]
Imo zijn degene die nu staan te juichen om zijn dood net zo extreem, alleen dat hebben ze zelf nog niet helemaal door geloof ik
Ik vind sommige posts hier een hoog Volckert van der Graaf gehalte hebben.
Wel een frote klap geweest.quote:
Jij haalt wel voorbeelden erbij van massamoordenaars, hij heeft als het goed is nooit iemand vermoord.quote:Op zondag 12 oktober 2008 12:40 schreef paddy het volgende:
[..]
Zeg eens eerlijk. Zou jij niet blij zijn wanneer de machthebber van Afrika die elke blanke hun huis, land enz uitzet en dan ook nog gezinnen vermoord (of wil vermoorden) zou sterven? Zou je geen grijntje Yes! gevoel hebben? Of zoals de huidige machthebber elke blanke het erfrecht ontzegt? bedrijven niet meer in handen van blanken mogen zijn? Zou jij treuren om de dood van dergelijke racisten? (want ook deze zijn er hoor)
En ja, ik vind het juichen van dus net zo triest als het juichen wanneer Amerikanen of Nederlanders of blanken die sterven in landen als Irak enzenz.
Ik kan niet juichen om de dood van een mens, maar kan ook niet verdrietig zijn om de dood van een dergelijk mens. Ik vind het natuurlijk altijd vervelend voor de kinderen, want hoorde dat hij wel een lieve vader zou zijn geweest (van horen zeggen)
Hij adoreerde en prijsde een massamoordenaar (meerdere zelfs) . nummer zoveelquote:Op zondag 12 oktober 2008 12:49 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Jij haalt wel voorbeelden erbij van massamoordenaars, hij heeft als het goed is nooit iemand vermoord.
Maar goed, ben alsnog benieuwd wat er uit onderzoeken na het ongeluk komt: het is duidelijk dat ie veels te hard reed maar vraag me af of er ook nog alcohol in het spel is.
Dat er sprake is van een aanslag is imo onzin, dan zou nu al duidelik zijn dat het niet 'gewoon' een ongeluk is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |