dude dit had ik dus net met de demo van pes!! vond dat echt fokking traag en niks ging goed.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 00:44 schreef Gkhn het volgende:
Kan je de spelsnelheid ook aanpassen?
Want ik heb de demo zitten spelen en vergeleken met PES gaat fifa echt traag. Ik heb vandaag dus PES gehaald en kan m morgen nog ruilen. Ik denk wel dat ik m ga ruilen maar dat traagheid van fifa stoort me echt. En met traagheid bedoel ik dat als je bijv een schot neemt op doel dat de bal niet strak door de lucht gaat maar dat t lijkt te zweven. Verder heb je bij de demo dat soms spelers glijden over het veld om op positie te komen. Is dit verholpen bij het echte spel?
Met een lob bedoelen ze ook echt de toetsencombinatie. Bij de X360 is dat: LB + X, op de PS3 weet ik dat niet. Even zacht de passknop indrukken is dus geen lob. Verder mag de keeper er volgens mij ook niet aanzitten.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 09:26 schreef Bulletdodger het volgende:
Ik scoor met een lob ( dat dacht ik tenminste) maar de achievement heb ik niet gekregen. Of moet je nog wat speciaals hiervoor doen?
Ik weet t niet swa.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 00:46 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
dude dit had ik dus net met de demo van pes!! vond dat echt fokking traag en niks ging goed.
ligt dit gewoon aan de demo versies ofzo?
Ja dat kan. En ja ik kan FIFA van harte aanbevelen. Speel het vanaf dag 1 nog elke avond EN je kunt met 10 tegen 10 anderen spelen. Dat alleen al is gewoon retegaafquote:Op donderdag 23 oktober 2008 11:32 schreef Gkhn het volgende:
[..]
Ik weet t niet swa.
Maar ik wil dus nog steeds weten of je de snelheid kan aanpassen. Ik neem aan dat dit wel kan aangezien het bij de voorgaande fifa's ook kon. Want ik verwacht wel dat C.Ronaldo van buiten de 16 een strak schot kan nemen richting de doel en niet zo'n schot waarbij de bal neervalt in de doel.
je kan een eigen toernooi maken, deed dat afgelopen vrijdag met 3 vrienden van me.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 17:17 schreef Gkhn het volgende:
K heb m inmiddels al ingewisseld en ik moet eerlijk zijn dat het me eigenlijk geen reet uitmaakt of ik nou fifa of pes speel. Bij fifa heb je echter wel meer teams wat een pluspunt is.
Kan je eigenlijk wel een toernooi houden waar je ook tegen teams uit andere landen kan spelen? Soort van champions league zeg maar. Want via Speltypen>toernooi>nieuw toernooi kan je alleen maar een toernooi uit een bepaald land kiezen.
Kan bij spelinstellingen voordat je aan de wedstrijd begint.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 20:46 schreef Wessiej het volgende:
Trouwens, als ik een nieuwe seizoen begin maar ik wil de moeilijkheidsgraad omhoog doen, kan dat niet in het manager menu, gewoon in het standaard menu doen, en gaat het dan automatisch?
Club heet Giallorossi en we spelen met AS Roma.quote:Op zaterdag 25 oktober 2008 02:07 schreef Voltreffer het volgende:
MaxC welke club? Zijn er nog mensen nodig of niet? Of anders mischien een andere club die een speler zoekt?
Je kunt er gewoon niks vanquote:Op zaterdag 25 oktober 2008 15:37 schreef _Mike_ het volgende:
Ik had net weer een leuke bug tijdens Arsenal(ik) - Real Madrid!
http://easportsfootball.com/en_GB/video/1902146
Of je doet je ogen even openquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |