Doe dan even een forward naar mij svpquote:Op donderdag 9 oktober 2008 22:49 schreef conleche het volgende:
En wel GVD, ik ga nu SHE pmen. Ieder uur, net zolang tot ze me de waarheid en niets dan de waarheid heeft verteld.
forward dan ook even naar mij.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 22:49 schreef conleche het volgende:
En wel GVD, ik ga nu SHE pmen. Ieder uur, net zolang tot ze me de waarheid en niets dan de waarheid heeft verteld.
Doe je het daarna dan aan ons vertellen?quote:Op donderdag 9 oktober 2008 22:49 schreef conleche het volgende:
En wel GVD, ik ga nu SHE pmen. Ieder uur, net zolang tot ze me de waarheid en niets dan de waarheid heeft verteld.
Bij mij moeten ze in de was, de onderkant is helemaal vies (ik heb er mee in de tuin gelopen raar genoeg!) En er zijn al best veel puppeltjes (quote:Op donderdag 9 oktober 2008 22:57 schreef Greys het volgende:
[..]
Praat geen poep.
Ook in je pyama met roze Action slofjes (zijn bij jou ook al die puppeltjes er aan het af vallen?) 's ochtends op de bank na een nacht veel te weinig slaap zie je er F&F uit.
En nee, ik heb géén brilletje nodig
Ik zie maar één manier om met haar te stoppen en dat is dat ze verdrongen moet worden door een andere vrouw. Nu houdt ze me gewoon teveel bezig. En ondanks het feit dat ze van tijd tot tijd energie slurpt geeft ze me ook enorm veel energie. Moeilijk voor te stellen misschien, maar het is wel zo. Mijn leven heeft echt een duidelijke meerwaarde met haar.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 22:59 schreef Ewelina het volgende:
M.a.w.: dan kun je de relatie die JIJ graag wilt niet krijgen zolang je haar hebt. Immers, de meesten zijn toch monogaam.
En wbt dat energie insteken: slurpt zij niet al je energie op? Niet altijd gaat iets bloeien als je er tijd en moeite in stopt.
Amen to that!quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:07 schreef Laureline het volgende:
Balen, Viking![]()
Ik bespeur hier wel een trend, het lijkt wel of iedereen zo ongeveer een flinke tegenvaller voor de kiezen heeft gekregen afgelopen week. Het KAN dus niet anders, na herstelling door het Kosmisch Evenwicht, dat straks iedereen in dit topic weer tegelijkertijd de ene buitenkans na de andere in de schoot geworpen krijgt
Ik weet dat het goed bedoeld is, maar dat is écht geen optie op dit moment. Ik wil het gewoon niet. Punt. En eigenlijk moet ik dan ook ophouden met zeuren hierquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:08 schreef Ewelina het volgende:
http://www.klokkenluidero(...)-de-sex-zijdeur.html
O, en neem van me aan: als je maar hard genoeg probeert kun je iemand ECHT uit je hoofd zetten. Kost tijd en moeite, maar in dit geval denk ik dat het de beste optie is. (was het toen ook voor mij).
Schat, die :p werkt hier nietquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:00 schreef paricos het volgende:
<------------ popocatepetl maar weer afgebeld.... ik ga lekker naar voetbal kijken
Nee Greys, ik lees niet alles, wees gerust :p, ik was alleen verbaasd dat dames met jullie bmi-range een slank-topic hebben.
Hahahaquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:15 schreef Greys het volgende:
En dat Slank topic is alleen een cover-up om een ongegeneerde slowchat-reeks te mogen houden. Sssssht. We gillen af en toe iets over 'broccoli' of 'bleekselderij' en dan kunnen we het daarna weer over sex, relaties, de gayness van Wouter B en sex te hebben![]()
In november ga ik naar een info-ochtend van een andere woongroep in Amersfoort. Zij werken echter met een 'belangstellendenmap'. Dwz: als er een plekje vrij komt kijken ze in de map wie in de woongroep past en die persoon wordt dan benaderd. Dus je kunt heel snel uitgenodigd worden, maar het kan ook heel lang duren, áls je ooit al uitgenodigd wordt. Maar het helpt vast als ik m'n gezicht even laat zien op de info-ochtendquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:17 schreef Anosmie het volgende:
Soms moet je kansen laten liggen om in aanmerking voor iets beters te komen. Maar dat neemt natuurlijk niet weg dat het op dit moment gewoon ernstig kut is Vik. Had je nu nog een optie lopen?!
Awwwquote:Mijn avondeten was echt zwaar verpest. Moesje had hele schattige puntpaprikaatjes gekocht en met haar dochter gedeeld. En daar had Anosje met wat komkommer en tomaat een hele gezonde en gezellige salade van gemaakt. Maar het schattige puntpaprikaatje was stiekem een peper.
Nu heb ik Groente-met-een-punt-aversie.![]()
En ik dat merkte ik veel te laat omdat ik uit hongers- ende tijdnood de helft al in mn mik had geduwd eer de brand uitbrak.
Amen en Hallelujah!quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:07 schreef Laureline het volgende:
Balen, Viking![]()
Ik bespeur hier wel een trend, het lijkt wel of iedereen zo ongeveer een flinke tegenvaller voor de kiezen heeft gekregen afgelopen week. Het KAN dus niet anders, na herstelling door het Kosmisch Evenwicht, dat straks iedereen in dit topic weer tegelijkertijd de ene buitenkans na de andere in de schoot geworpen krijgt
Trustenquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:21 schreef Laureline het volgende:
Welterusten! Morgen staat mijn menselijke wekker van ongeveer 1 meter hoog weer om 7 uur naast het bed...
Mmm, dat is wel een minder 'zeker' systeem. In ieder geval succes. Er moet toch een woongroep zijn die zo'n schattig roodharig meisje met een leuk hoedje op direct in de harten sluit?quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:20 schreef Viking84 het volgende:
In november ga ik naar een info-ochtend van een andere woongroep in Amersfoort. Zij werken echter met een 'belangstellendenmap'. Dwz: als er een plekje vrij komt kijken ze in de map wie in de woongroep past en die persoon wordt dan benaderd. Dus je kunt heel snel uitgenodigd worden, maar het kan ook heel lang duren, áls je ooit al uitgenodigd wordt. Maar het helpt vast als ik m'n gezicht even laat zien op de info-ochtend. Verder blijf ik gewoon reageren op woongroepadvertenties, ook in Utrecht en A'dam enzo.
[..]
Awww. Niet fijn!
.
Trusten!quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:21 schreef Laureline het volgende:
Welterusten! Morgen staat mijn menselijke wekker van ongeveer 1 meter hoog weer om 7 uur naast het bed...
quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:24 schreef Anosmie het volgende:
[..]
Mmm, dat is wel een minder 'zeker' systeem. In ieder geval succes. Er moet toch een woongroep zijn die zo'n schattig roodharig meisje met een leuk hoedje op direct in de harten sluit?
Mijn ex collega is een tijdje, vlak voordat Wouter B. ging trouwen, met hem omgegaan en liet zich naar zijn zeggen door hem pijpen waarna Wouter hem geld bood omdat ie het graag "zakelijk" wilde houdenquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:01 schreef conleche het volgende:
[..]
Bij mij moeten ze in de was, de onderkant is helemaal vies (ik heb er mee in de tuin gelopen raar genoeg!) En er zijn al best veel puppeltjes () af.
Maar nog ff hè, want Viev is weer weg: is Wouter nou homo?????
Djiez.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:30 schreef Vivi het volgende:
[..]
Mijn ex collega is een tijdje, vlak voordat Wouter B. ging trouwen, met hem omgegaan en liet zich naar zijn zeggen door hem pijpen waarna Wouter hem geld bood omdat ie het graag "zakelijk" wilde houden. (Lees; zwijggeld) .
WB die genegenheid koopt. Verrassende strategie! Hij koopt Fortis anders is het zielig voor al die NL-ers die hun baan kwijtraken. Hij verhoogt de spaartegoedenteruggeefregeling tot 100 K. Hij belooft dat alle Icesave mensjes hun spaarcentjes terugkrijgen....quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:30 schreef Vivi het volgende:
[..]
Mijn ex collega is een tijdje, vlak voordat Wouter B. ging trouwen, met hem omgegaan en liet zich naar zijn zeggen door hem pijpen waarna Wouter hem geld bood omdat ie het graag "zakelijk" wilde houden. (Lees; zwijggeld) .
ach we hoeven hem ook niet aardig te vinden, als hij zijn werk maar goed en niet zo eng de camera inkijktquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:43 schreef Anosmie het volgende:
[..]
Woutertje, Woutertje, hoe je je best ook doet.. you can't buy my love. Ik vind je eng
Ja!quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:45 schreef Vivi het volgende:
Kennen jullie de labradoodle trouwens al?
quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:45 schreef Vivi het volgende:
Kennen jullie de labradoodle trouwens al?
Dinsdag had ze een goede bui, toen had ik haar even aan de telefoon. Nou ja, ik zei allemaal dingen en aan de andere kant kwam een bak lawaai ala: JAAAHJAAAJAAHJAAAAAA*pruttelpruttel* DehDehDehDehDehDehDEHDEH.. AAAAAAAAAAAAAAAAAA!quote:
Teddy van Perez is toch een labradoodle?quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:45 schreef Vivi het volgende:
Kennen jullie de labradoodle trouwens al?
Jah inderdaad! Kan die man geen cameraverbod krijgen? Of een woest erotische woordvoerder?quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:45 schreef DarkElf het volgende:
ach we hoeven hem ook niet aardig te vinden, als hij zijn werk maar goed en niet zo eng de camera inkijkt
quote:
Ach, wat zielig! Maar gelukkig geen enge dingen meer dus!quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:57 schreef Anosmie het volgende:
[..]
Dinsdag had ze een goede bui, toen had ik haar even aan de telefoon. Nou ja, ik zei allemaal dingen en aan de andere kant kwam een bak lawaai ala: JAAAHJAAAJAAHJAAAAAA*pruttelpruttel* DehDehDehDehDehDehDEHDEH.. AAAAAAAAAAAAAAAAAA!.
Het mooie is als je zulk soort klanken terug maakt. Gaat ze heel aandachtig luisteren en dan heel hard terugschreeuwen.![]()
Maar ze is nog niet helemaal de oude. Bleekjes, snel moe en ze doet veel fophuilen. Ze is nogal snel van slag zeg maar.. Ze is nog niet t vrolijke ondeugende frummeltje die ik gewend ben.![]()
Ben benieuwd of dat snel beter wordt na de antibiotica.
Whiiiiiiieeeeehaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!quote:
Eerappels uut n emaille kommeke.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:05 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Op NL2 is trouwens een geweldige documentaire, over mensen die bij hun ouders blijven wonen tot hoge leeftijd.
Kiek al die doev'n! Kiek!quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:09 schreef Anosmie het volgende:
[..]
Eerappels uut n emaille kommeke..
Waar kan je zijn adoptiepapieren downloaden? Ik wil zo'n opa!
is dat die aambei reclame?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:15 schreef Anosmie het volgende:
Jah hallo. Hoe confronterend en direct kunnen reclames zijn.
Ik hoor ineens achter me:
Anale ongemakken. Hoe ongemakkelijk kan dat voor u zijn?
Pardon?Oh en nogmaals proost Vief.
Senk joe, aardig dat je je man even ter beschikking wil stellenquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:14 schreef DarkElf het volgende:
[..]
gefeli vivibeebNog vele vele jaren
*proost
[ afbeelding ]
ehm.... jaquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:18 schreef Vivi het volgende:
[..]
Senk joe, aardig dat je je man even ter beschikking wil stellen.
Ja, van Hemoclin.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:16 schreef DarkElf het volgende:
[..]
is dat die aambei reclame?
ik wist niet wat ik hoorde vanavond
Weeknie....quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:21 schreef Anosmie het volgende:
[..]
Is het waar wat ze zeggen over mannen met grote kaarsen?
Dit lijkt nog niet op een bekentenisquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:33 schreef SHE het volgende:
God damnit Vief! Je had het moeten vergeten!
je vestigt er zelf zoveel aandacht op dat de dames het niet kunnen vergeten natuurlijkquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:33 schreef SHE het volgende:
God damnit Vief! Je had het moeten vergeten!
fijne skillquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:35 schreef Vivi het volgende:
Ik vergeet nooit iets, ik heb een archieflade in mijn hoofd die ik op de meest ongewenste momenten opentrek met een vervelend feit!
People despise me for it.
Leuke buikband. Prénatal?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:37 schreef conleche het volgende:
[..]
Ja das mijn vent, die mag je ook ff lenen. Alstublieft, dankuwel!
oh je spreekt het ook meteen uit? neh ik hou het voor mezelf en baseer dan daar oa verder mijn acties opquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:37 schreef Vivi het volgende:
Het heeft me tot nu toe alleen maar exen opgelevert Majaaaaaahh..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:38 schreef DarkElf het volgende:
[..]
oh je spreekt het ook meteen uit? neh ik hou het voor mezelf en baseer dan daar oa verder mijn acties op
maar ergens denk ik dat jouw archief lade groter is
Jou manier getuigt echter van meer opgedane levenswijsheidSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:40 schreef Vivi het volgende:
[..]
Jou manier getuigt echter van meer opgedane levenswijsheid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |