abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62860275
Meest opvalende van de laatste aflevering vond ik dat ze met een overwaarde op hun huis van liefst 20.000 Euro *proest* wel even dachten 1 gigantische puinhoop te veranderen in een aantrekkelijke camping, zonder verder ook maar enig oog te hebben gehad voor regelgeving.

Tevens was hun enige oplossing voor tegenvallers om het dan maar zelf te gaan doen.

Echt kansloos.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammā, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_62865440
Pauperwoning in Amsterdam toch?
pi_62868554
deze aflevering had ik nog niet gezien

een echte boomknuffelaar

hij lijkt theo van theo en thea wel
  zaterdag 1 november 2008 @ 21:25:14 #179
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_62869866
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 20:30 schreef schatje het volgende:
deze aflevering had ik nog niet gezien

een echte boomknuffelaar

hij lijkt theo van theo en thea wel
Mijn God... Nou ja, ik hoop dat het ze lukt en ze heel gelukkig worden
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_62870822
Ik kreeg het idee dat er aan het einde ruzie met oma was toen die niet meer kwam.
  donderdag 6 november 2008 @ 19:50:48 #181
221210 bierzuipert
doe mij maar een cola
pi_63009373
Ik vertrek Uitzending 06-11-2008



Jessica (30) en Arno (30) de Jong zijn fanatieke surfers en snowboarders. Als Arno met succes een aantal surf- en snowtrips organiseert voor medewerkers en klanten van de lifestyle-winkel waar hij bedrijfsleider is, krijgt hij de smaak pas écht te pakken.

Basisschool-juf Jessica vindt het moeilijk om haar leerlingen en zieke vader vaarwel te zeggen, maar vertrekt toch met Arno min of meer op de bonnefooi naar het Franse ski-dorpje Flaine. Van hieruit willen ze een start maken met hun kersverse bedrijfje ‘Alp Adventures’.

Er zijn nogal wat beren op de weg. Jessica spreekt geen Frans en Arno, die de taal wel machtig is, weet nog niet meteen de lucratieve deals te sluiten waarop hij hoopte. Flaine is in het hoogseizoen ‘hip and happening’, maar daarbuiten uitgestorven en saai. En dat valt Jessica weleens zwaar.

Na lang netwerken, weten Arno en Jessica niemand minder dan de burgemeester van drie skidorpen in de buurt van hun plannen te overtuigen. Maar of hij te vertrouwen is…?


straks weer op TV 20:30
  donderdag 6 november 2008 @ 21:37:09 #182
151749 Gnittoo
I WANT THAT ONE!
pi_63013093
quote:
en Arno, die de taal wel machtig is,
nou middelbare school frans was het hoogstens.

wat is dit toch een heerlijk programma .
pi_63013378
Wat 'n prutsers waren dit. Alsof je zo even een reisorganisatie opstart
pi_63018458
Arno lekker de hele dag snowboarden terwijl dat vrouwke het geld aan het verdienen was. Hoeveel reizen hebben ze nou georganiseerd in de hele winter? Nul volgens mij, behalve dan die funky snowtrip, die ze elk jaar al deden.
  vrijdag 7 november 2008 @ 03:53:54 #185
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_63021234
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 20:30 schreef schatje het volgende:
deze aflevering had ik nog niet gezien

een echte boomknuffelaar

hij lijkt theo van theo en thea wel
Die heb ik ook weer eens gekeken. Ik vind het een heel leuk en realistisch stel. Ze gingen in ieder geval niet zo onvoorbereid op stap als normaliter in 'Ik vertrek'

En de aflevering van vanavond.....

Meisje, meisje, laat die egoīst het lekker zelf uitzoeken en ga naar je pa!!!
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_63022140
Ik vond ze enorm naief. Ze hoopten nog steeds een pension te runnen.
Kans natuurlijk superklein aangezien hij alleen een beetje frans spreekt en ze nul horeca ervaring hebben.

Dat dat grietje dat pikte dat hij lekker overdag aan het snowboarden was en s'avonds in de kroeg zat om aan het bedrijf te werken.
pi_63028206
Okee, wij waren dus niet de enigen die er zo over dachten.
pi_63028805
quote:
Op vrijdag 7 november 2008 08:17 schreef Utrecht het volgende:


Dat dat grietje dat pikte dat hij lekker overdag aan het snowboarden was en s'avonds in de kroeg zat om aan het bedrijf te werken.

Ach ja geef een flapdrol eeb laptop en hij voelt zich belangrijk, dat zie je wel vaker
Dat meisje leek mij wel een fijn mens hoor
pi_63029053
Ook dom om te denken dat je zo even een appartement voor het hele seizoen kan huren in een wintersport plaats.
pi_63029394
ja maar ook wel onnozel: "ik knik maar maar ik versta er niets van"..

En dan surprise sursprise vindt je baas dat je t niet goed doet enzo..
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_63029410
quote:
Op vrijdag 7 november 2008 13:33 schreef Remzz het volgende:
Ook dom om te denken dat je zo even een appartement voor het hele seizoen kan huren in een wintersport plaats.
Ja

en hij met zijn niet werken, snowboarden en zogenaamd hard werken aan de site "ik wil toch wel groter gaan wonen" ..

Moet je wérken lul
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
  vrijdag 7 november 2008 @ 13:53:06 #192
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_63029595
quote:
Op donderdag 6 november 2008 21:44 schreef snellejelle het volgende:
Wat 'n prutsers waren dit. Alsof je zo even een reisorganisatie opstart

Ja hoor


Straks even bij uitzending gemist kijken, leuk!
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_63034126
quote:
Op vrijdag 7 november 2008 03:53 schreef ElizabethR het volgende:

[..]

Die heb ik ook weer eens gekeken. Ik vind het een heel leuk en realistisch stel. Ze gingen in ieder geval niet zo onvoorbereid op stap als normaliter in 'Ik vertrek'
Ik vind de Boerkampjes in Italië een leuk stel, dat is deze aflevering (tweede helft). Dit is hun site: Villa Bionda.

Verder natuurlijk de Irakees in Noorwegen .

deze aflevering

[ Bericht 0% gewijzigd door Mylene op 07-11-2008 19:41:34 ]
  vrijdag 7 november 2008 @ 17:45:44 #194
52493 Prowl
IMAGE GOES HERE
pi_63035390
Die Irakees is idd een echte held!
Vi är Borg. Motstånd är meningslöst. Ni kommer att bli assimilerade!!
  vrijdag 7 november 2008 @ 19:39:52 #195
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_63038052
Heb de hele oude aflevering gezien van Emi en Remi, ofwel Sebastiaan en Saskia die naar Suriname gingen. Bijzonder goeie aflevering
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_63046728
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 11:17 schreef ElizabethR het volgende:

[..]

Ik kan je uit ervaring vertellen dat dat vaker voorkomt. Mijn zoon kreeg in Nederland ook al gauw allerlei stempeltjes op geplakt, waarvan een ook ADHD. Verder wist een schoolpsycholoog te vertellen dat ie bij de geboorte zuurstofgebrek had gehad, terwijl ik van ons tweeen toch de enige aanwezige was bij de geboorte en er van zulks totaal geen sprake was. Maar meneer de psycholoog bleef volhouden en vermeldde dit zelfs in rapportages, ook al hield ik hem het bevallingsversslag onder de wijze neus. Kortom, mijn kind moest in Nederland naar een speciale school.
quote:
Hier in Ierland zit ie nu 3,5 jaar op een gewone middelbare school, niks bijzonder onderwijs. Heeft het prima naar de zin en heeft zijn Junior Cert (soort VMBO) met vlag en wimpel gehaald en zit nu in de vijfjde klas voor zijn leaving cert (soort Havo). Het gaat hem prima af, niks adhd-erigs te bekennen ofzo.
Goed om te horen wijfie!

(Sorry voor mijn late reactie maar heb de afl. vd week pas bekeken) Ik vond ze met dat meissie erg laconiek omspringen, zo zagen we dat ukkie op een gegeven moment rakelings langs een electrische zaag klauteren en toen ma ruzie kreeg met pa (omdat ie de hele dag op z'n reet zat) ging mams dat ook nog even op dat kind af reageren, terwijl het juist zo'n lief kind was waar niemand last van had.

Veel mensen vonden omi de verstandigste van het stel omdat ze had besloten niet meer te komen maar voor een oma is dat toch raar, als je echt gek bent op je kleinkinderen dan schuif je je eigen ongemakken aan de kant of je praat het uit om ze te kunnen blijven zien lijkt me.
pi_63047440
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 20:30 schreef schatje het volgende:
deze aflevering had ik nog niet gezien

een echte boomknuffelaar

hij lijkt theo van theo en thea wel
Het gaat goed daar http://www.ellbogensee.de/Ned/NewsN.htm
  donderdag 13 november 2008 @ 19:54:39 #198
221210 bierzuipert
doe mij maar een cola
pi_63199368
Zometeen weer 20:30 21:30!




Eigenlijk hebben Karin (43) en Hennie Goudswaard (42) het al helemaal gemaakt. Karin is manager in de communicatie en Hennie in de ICT. Met de geboorte van Kiki (2) en Kasper (4 maanden) is het gezin compleet.

Toch rijst bij Hennie en Karin de vraag: is dit alles? Op zoek naar meer, vertrekt de familie naar Corfu om zich in het dorpje Kato Korakiana te vestigen. Daar zullen ze onder de naam ‘Corfu Unlimited’ een eigen zeilschip en luxe, nog te bouwen villa met zwembad gaan exploiteren.

Karin en Hennie richten zich op het hogere segment van de markt, oftewel: mensen met geld. ‘Succes verzekerd’, denken Karin en Hennie. Maar de realiteit is anders. Corfu is nog niet super populair onder yuppen en met boekingen voor de zeilvakanties of villa loopt het nog geen storm.

Bovendien moet voormalig carričre-vrouw Karin, wanneer haar man uit zeilen is, alleen voor twee kleine kinderen zorgen en dat valt zwaar. Voorbereiding en business-plan zien er prima uit, maar de tijd zal moeten leren of Hennie en Karin op het juiste paard hebben gewed.


[ Bericht 0% gewijzigd door bierzuipert op 13-11-2008 21:04:09 ]
pi_63199806
21.30
Er komt eerst iets met Caroline Tensen.
  donderdag 13 november 2008 @ 20:19:18 #200
221210 bierzuipert
doe mij maar een cola
pi_63200064
quote:
Op donderdag 13 november 2008 20:10 schreef Tabloid het volgende:
21.30
Er komt eerst iets met Caroline Tensen.


Enige tv programma dat ik kijk....

* bierzuipert is thuis niet de baas van de remote
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')