SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wer lesen kann, ist klar im Vorteil.
Dan zal het inderdaad Mark Lanegan geweest zijn.quote:Op maandag 2 november 2009 22:40 schreef Brahimov het volgende:
Soulsavers (tenzij ik me erg vergis mét ML) waren degelijk als support act. Maar ook saai, vanwege zero interactie met het publiek. 'Thank you' was het enige wat er af kon.
Maar ligt het aan mij, of is het juist de bedoeling dat het een slechte video is?quote:Op maandag 28 september 2009 20:06 schreef Icefire1971 het volgende:
Ik heb de video één keer bekeken. Meteen de allerlaatste keer.
Dit is by far de aller- maar dan ook echt allerslechtste DM video ooit.
Precies:quote:Op woensdag 4 november 2009 00:51 schreef Fascination het volgende:
Ik denk dat de video campy bedoeld is.
Ik dacht omdat het liedje gaat over het vervullen van diepere behoeftes, de clip juist oppervlakkigheden laat zien. Uiterlijk vertoon extreem uitvergroot om zo te laten zien hoe nietszeggend het is.quote:Op woensdag 4 november 2009 01:07 schreef Lamon het volgende:
[..]
Precies:
-Barbiepoppen zonder uitdrukking op het toneel.
-Het willekeurige aansteekgedrag van de concert gangers.
-De verschillende onwaarschijnlijke combinaties van de tongende mensen.
-De focus op de "weerzinwekkendheid" van de 2 ouderen die openlijk tongen.
De clip zit vol met cynische tonen.
Depeche Mode is net als Placebo en nog enkele andere bands een groep die meestal wel een idee hebben liggen achter hun clips. Ook nu, denk ik.
(Hoe waren de 2 weken rust trouwens?)
Je mag als band best een "weerzinwekkende" video laten maken, en dat hebben ze gedaan, en naar mijn mening bewust.quote:Op woensdag 4 november 2009 11:38 schreef Icefire1971 het volgende:
Jullie denken te diep en proberen de bagger (in mijn ogen dan) nog goed te praten. Dat is heel aardig van jullie maar volgens mij vergeefs. Ik had het ook wel goed willen praten maar ik kan het niet. En als er echt iets onder zit dan zie ik het niet; volgens mij ligt dat niet aan mij maar aan de "video-kunstenaar".
Waarom likken ze elkaars gezichtquote:Op zaterdag 26 september 2009 09:40 schreef Felixa het volgende:
Nieuwe video, Hole To Feed
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=63278919
Ik vind 'm
En buiten dat vind ik het ook gewoon een slechte video.![]()
Jammer.
Vampieren lijkt me sterk.quote:Op vrijdag 13 november 2009 20:44 schreef EchoAlpha het volgende:
[..]
Waarom likken ze elkaars gezicht![]()
Anyways, Ik zat Sister of night te luisteren en vroeg me af of iemand wat er met de tekst bedoelt word.
Heb een beetje lopen googlen maar ik kom dingen tegen van vampieren tot drugs
Nou, als dit niet compenseert voor de mensen die de vorige clip slecht vonden, dan weet ik het niet meer.quote:Op vrijdag 20 november 2009 11:49 schreef Felixa het volgende:
Nieuwe clip van Fragile Tension. Mooie effecten met dat water.![]()
En... nog maar 10 nachtjes slapen!
Inderdaad een veel betere clip bij een geweldig nummerquote:Op vrijdag 20 november 2009 11:49 schreef Felixa het volgende:
Nieuwe clip van Fragile Tension. Mooie effecten met dat water.![]()
En... nog maar 10 nachtjes slapen!
whoeiquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |