quote:TON daalt in peilingen
AMSTERDAM - PvdA-leider Wouter Bos wint aan vertrouwen. In de wekelijkse peiling van Maurice de Hond is zijn partij die nu 33 zetels in de Tweede Kamer heeft gestegen van zestien naar negentien zetels.
De daling van de populariteit van Trots op Nederland (TON) van Rita Verdonk zet zich deze week voort. TON zakt van tien naar zeven Kamerzetels, blijkt zondag uit de peiling. D66 blijft stijgen. De driekoppige fractie staat in deze peiling op zestien.
De achterban van de PVV die in mei zei te zullen kiezen voor TON is vrijwel geheel weer terug, zo meldt De Hond. De partij van Geert Wilders heeft nu negen Kamerleden, maar zou er zeventien krijgen als er nu verkiezingen komen. Daarmee zou de PVV even groot worden als de grootste oppositiepartij, de SP, die nu 25 Kamerzetels heeft.
Ook de meeste weggelopen VVD-stemmers zijn weer terug bij hun liberale partij. In mei koos nog 44 procent van hen voor TON, nu is dat nog 10 procent. Twee derde van deze groep kiest nu weer voor de VVD, een derde is overgestapt naar de PVV. De VVD die nu met 22 mensen in de Kamer zit, staat net als vorige week op 21.
Het CDA (nu 41 zetels) verliest een zetel komt uit op 32. GroenLinks (nu zeven zetels) blijft stabiel staan op elf. De ChristenUnie is nog stabieler en blijft op het huidige aantal van zes. Ook de SGP en de Partij voor de Dieren houden twee zetels, net zoveel als ze nu hebben.
Je primaire doel om op pvv te stemmen is om een tegengeluid voor 'links' te geven?quote:Op zondag 5 oktober 2008 14:12 schreef GasTurbine het volgende:
PVV
Mooi dat er toch nog tegengeluid is op het linkse terreur.
Neen. Zelf stem ik volgende keer TON/VVD.quote:Op zondag 5 oktober 2008 14:16 schreef Koewam het volgende:
[..]
Je primaire doel om op pvv te stemmen is om een tegengeluid voor 'links' te geven?
OMGquote:Op zondag 5 oktober 2008 14:18 schreef GasTurbine het volgende:
[..]
Neen. Zelf stem ik volgende keer TON/VVD.
Ik mag wilders niet, maar toch mooi dat er tegengeluid is voor het communistische gedoogbeleid qua problematiek van de linksen.
Eigenlijk zie ik niet zoveel verschil in die uitspraak dan in 'alle mensen die op wilders/rita/vvd stemmen zijn racistisch en achterlijk'.quote:
Precies, je stemt toch op een partij omdat je voor hun standpunten bent, niet om tegen een andere partij te zijn?quote:Op zondag 5 oktober 2008 14:30 schreef GasTurbine het volgende:
[..]
Eigenlijk zie ik niet zoveel verschil in die uitspraak dan in 'alle mensen die op wilders/rita/vvd stemmen zijn racistisch en achterlijk'.![]()
![]()
Nee, onbegrijpelijk hoe mensen zichzelf een mening laten aanmeten en voor zoete koek aannemen dat de PvdA altijd draait, terwijl er legio voorbeelden zijn van draaien door politici van andere partijen. En daar komt nog bij dat draaien simpelweg NODIG is om het land bestuurbaar te houden. Als niemand een millimeter toegeeft, kom je nooit tot overeenstemming over een coalitie.quote:Op zondag 5 oktober 2008 13:23 schreef JaZekerZ het volgende:
onbegrijpelijk hoe snel mensen het gedraai van die partij vergeten.
PvdA schrijf je met een kleine letter V en D, dus PvdA. De PVDA is een extreemlinkse partij in België. Verder is wat je beweert aantoonbare onzin. Misschien moet je eens leren om verder te kijken dan je neus lang is en niet elke populistische uitspraak blindelings geloven.quote:Op zondag 5 oktober 2008 13:33 schreef mirved het volgende:
PVDA is toch echt wel het ergste al hun standpunten die ze in de verkiezingen hadden zijn ze op terug gekomen.
Wat wil d'66 nou? Dat is gewoon een hoop luchtquote:
De PvdA niet, danquote:Op zondag 5 oktober 2008 14:59 schreef Klopkoek het volgende:
Wat wil d'66 nou? Dat is gewoon een hoop lucht
Het partijprogramma staat duidelijk op de website.quote:Op zondag 5 oktober 2008 14:59 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wat wil d'66 nou? Dat is gewoon een hoop lucht
Ach joh, Pechtold is ook een lapzwans. Voor een partijleider die zijn populariteit ontleent van het gehak op Wilders verwacht ik niet bijster veel.quote:
NUTS bedrijven die volledig in handen zijn van de overheid bedoel je?quote:Op zondag 5 oktober 2008 15:06 schreef henkway het volgende:
Nou, ik zi toch wel een forse afkeer van het ongecontroleerde marktdenken met alle graaiers en dieven die in de publieke portemonnee mogen graaien, zoals directies van woningbouwverenigingen en de teloorgang van de efficiënte werkende NUTS bedrijven, die niet de druk hadden van aandeelhouders die jaarlijks een dubbele winststijging willen zien
Dat is geen dagtaak van hem hoor, die man doet vel meer dingen. Maar daar heb je dan geen weet van. Andere mensen hebben gelukkig geen oogklep op.quote:Op zondag 5 oktober 2008 15:53 schreef JihadJoe het volgende:
[..]
Ach joh, Pechtold is ook een lapzwans. Voor een partijleider die zijn populariteit ontleent van het gehak op Wilders verwacht ik niet bijster veel.
Gelukkig ken je mij persoonlijk.quote:Op zondag 5 oktober 2008 16:08 schreef Koewam het volgende:
[..]
Dat is geen dagtaak van hem hoor, die man doet vel meer dingen. Maar daar heb je dan geen weet van. Andere mensen hebben gelukkig geen oogklep op.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |