FOK!forum / Stad & Streek / Tukkers op Fok! #64: woar wie noe de love-PI inzet
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:47



Wat is Twente
http://nl.wikipedia.org/wiki/Twente
quote:
Twente (Begin van de jaartelling de Tubanti, in het oude Latijn vermeld als Tuihanti, in 797 Tuianti, in 799 Tueanti, in 851 Thuehenti en in de elfde eeuw Tuente en tenslotte Twente of Twenthe) is een streek in het oosten van Nederland, die het oostelijke deel van de provincie Overijssel omvat en min of meer begrensd wordt door de rivieren Regge en Dinkel en de grenzen met Duitsland en de Achterhoek (provincie Gelderland). De naam Twente is afkomstig van de Romeinse benaming Tuihanti oftewel Tubanten voor de Germanen die in dit gebied woonachtig waren en in de Vroege Middeleeuwen door de Germaanse stam der Saksen geassimileerd en hevig beïnvloed werden.
Wat vind men van het westen?
quote:
Uit de gouden korenaren,
schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten,
de mensen uit het Westen.
Wat zijn tukkers?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tukker
quote:
Tukker is de bijnaam die door sommige Nederlanders wordt gegeven aan Twentenaren.

Tukker komt waarschijnlijk van het woord "tuk" in het dialect, dat broekzak betekent - wellicht verwijzend naar de gewoonte om met beide handen in de broekzak over straat te gaan, hetgeen voor de stedeling boers overkwam. Tukker zou daarom een weinig vleiende beschrijving kúnnen zijn, ware het niet dat het voor Twentenaren tegenwoordig een geuzennaam is. Zo gebruiken fans van de Twentse voetbalclub FC Twente het woord Tukker veel op spandoeken.

Afgeleid van het woord Tukker wordt soms naar Twente verwezen als Tukkerije, met name als het om een negatieve associatie gaat.
Is er ook een volkslied?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Twents_volkslied
quote:
Dôar lig tuss'n Déénkel en Regge 'n laand
oons mooie en neerige Twèènte
't Laand van katoen en 't laand van d'n es
den greun is in wéénter en lèènte.
Doar ruust de rouw op d'n kaamp in de wéénd
geet 't rad van de möl in de bekke gezwéénd
Dôar steet nöast d'n eek'n d'n beuk en de dan
Dat is oons zo leeve land Twèènte (2x)
Is er een Twents woordenboek?
http://www.mijnwoordenboek.nl/regio/Twents
Met vertaalapparaat:
quote:
BREDA
De politie van Breda is op zoek naar de eigenaar van bijna 100.000 euro. Het bedrag zat in een plastic zak die een passant woensdagavond vond langs een weg in het Ulvenhoutsebos bij Breda. De eerlijke vinder heeft het geld afgeleverd bij de politie in Breda. De politie stelt een onderzoek in, omdat zij het niet onwaarschijnlijk acht dat het geld te maken heeft met een criminele activiteit. Zij heeft de euro's veilig opgeborgen in een kluis. Als de politie de eigenaar van het geld binnen een jaar niet heeft gevonden, komt dat volgens de Nederlandse wetgeving toe aan de vinder.
quote:
breda
de polietsie van breda is op zeuk noar de eigenaar van bienoa 100.000 euro. 't bedrag zat in toet'n dee veurbieganger woensdagoamd vond langs weg in 't ulvenhoutsebos bieje breda. de eerlijke vinder hef 't gèèld ofgeleverd bieje de polietsie in breda. de polietsie stelt onderzeuk in, omdat zij 't nich onwaarschijnlijk acht dat 't gèèld te maak'n hef met criminele activiteit. zij hef de euro's veilig votdoan in kloes. aske de polietsie de eigenaar van 't gèèld binnen joar nich hef vonn, kump dat volgens de nederlandse wetgeving too aan de vinder.
Er is toch ook een serie over Twente?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Van_jonge_leu_en_oale_groond
quote:
Van Jonge Leu en Oale Groond is een Twentse soapserie die in opdracht van RTV Oost door NL Film & TV werd geproduceerd. De regie was in handen van Johan Nijenhuis (afl. 1-4, bekend van onder andere Costa! en ZOOP), Steven de Jong, Geert Lautenschutz, Jan van den Nieuwenhuijzen en Jan Albert de Weerd. De verhaallijnen waren van Ingrid van den Heuvel. Het oorspronkelijke script was in het Nederlands. De eindredactie van de dialogen in het Twents was in handen van Herman Finkers, die zelf ook meespeelde. De dertig afleveringen werden wekelijks uitgezonden door RTV Oost. De serie geniet grote bekendheid in de regio Overijssel. De eerste aflevering op zondag 2 oktober 2005 trok 300.000 kijkers, later is wel eens een aantal van 375.000 gehaald. Ondernemers uit de regio, onder andere Wehkamp, Grolsch en Bolletje, sponsoren de productie. Inmiddels hebben Omroep Gelderland, RTV Noord-Holland, RTV Utrecht en RTV Noord de serie ook uitgezonden. Vanaf 21 mei 2007 wordt de serie ook dagelijks om 18.45 uur op Nederland 2 uitgezonden door de KRO.

In augustus 2006 werden de opnames voor een tweede serie van 24 afleveringen afgerond. Dit deel werd vanaf 8 oktober 2006 op RTV Oost uitgezonden. De Twentse vertaling van de dialogen was deze keer in handen van Goaitsen van der Vliet.
Komen er ook voetbalclubs uit Twente?
Ja zeker, op dit moment spelen er 2 clubs uit Twente in de Eredivisie, te weten

Heracles Almelo

zie ook --> www.heracles.nl
quote:
Heracles is een Nederlandse betaald voetbalclub uit Almelo, opgericht op 3 mei 1903. De club behoort daarmee tot de oudste voetbalverenigingen van Nederland.

Heracles heeft verscheidene landskampioenschappen gewonnen (1926/1927 en 1940/1941). Vanaf 1974 bestond de betaald voetbalorganisatie onder de naam 'SC Heracles'74'; sinds 1998 luidt de officiële naam 'Heracles Almelo'.
De eerste maal dat Heracles, toen nog SC Heracles, in de Eredivisie uitkwam was van 1961 tot 1965. Daarna hebben ze tot 1985 weer in de Eerste Divisie gespeeld om in 1985 voor de duur van één seizoen terug te keren in de hoogste afdeling van het betaald voetbal. Daarna heeft het twintig jaar, namelijk tot het Eerste Divisiekampioenschap van het seizoen 2004-2005, geduurd voordat Heracles weer kon uitkomen in de Eredivisie.
Een van de bekendste spelers uit de clubgeschiedenis is de Zuid-Afrikaan Steve Mokone. Andere bekende oud-spelers zijn Hendrie Krüzen en Folkert Velten. Krüzen is momenteel lid van de trainingsstaf van Heracles.

Haar thuiswedstrijden speelt Heracles in het Polman Stadion, dat plaats biedt aan 8500 toeschouwers. Na de rappe uitverkoop van seizoenskaarten voor het seizoen 2005/2006 smeedde het bestuur een plan om nog voor de start van de competitie het stadion met zo'n 3000 zitplaatsen uit te breiden tot bijna 10.000 zitplaatsen. Ook is het de bedoeling dat er een hele reeks nieuwe skyboxen wordt gebouwd. Waar normaliter bovenop de bestaande tribune wordt gebouwd, is het in het Polman Stadion de bedoeling dat de tribunes naar onderen doorgetrokken worden tot aan het veld, iets wat een zogenaamd "Engels sfeertje" moet gaan creëren. Inmiddels zijn de plannen ten uitvoer gebracht en is de totale capaciteit van het stadion verhoogd van 6900 (400 plaatsen voor de bezoekende club) tot 8500. Heracles speelt haar thuiswedstrijden als enige ploeg in de eredivisie op kunstgras.

De huidige trainer is Gert Heerkes. Hij volgde interimtrainer Hendrie Krüzen op. Krüzen was tijdelijk trainer na het ontslag van Ruud Brood.
en

FC Twente

zie ook --> www.fctwente.nl
quote:
FC Twente is een Nederlandse voetbalvereniging uit Enschede die sinds de oprichting in 1965 betaald voetbal speelt. De club ontstond uit een fusie tussen Sportclub Enschede en de Enschedese Boys. Op het seizoen 1983/84 na speelde FC Twente altijd in de Eredivisie. Het eerste elftal wordt momenteel getraind door oud-speler Fred Rutten en zijn assistent Erik ten Hag.

Sander Boschker is de speler die de meeste competitieduels voor FC Twente speelde. Een thuiswedstrijd tegen FC Groningen op 12 november 2006 (7-1) was zijn 424e; daarmee haalde hij Epi Drost (423 wedstrijden) in.
De uitslag van de wedstrijd tegen Groningen is tevens de grootste in het huidige stadion. De grootste overwinning ooit is 8-0, een uitslag die behaald werd tegen De Graafschap op 14 september 1975 en tegen FC Utrecht op 23 april 1977. Clubtopscorer is Jan Jeuring met 104 nationale en 19 Europese doelpunten. In het seizoen 1971/72 kreeg FC Twente in 34 competitiewedstrijden slechts dertien tegengoals. Dit is een record voor de Nederlandse Eredivisie.

FC Twente speelt zijn thuiswedstrijden in het Arke Stadion. Dit stadion werd op 10 mei 1998 geopend en bood aanvankelijk plaats aan 13.500 toeschouwers. Later is dit teruggebracht naar 13.250. Met ingang van het voetbalseizoen 2008/2009 is het stadion uitgebreid met een gedeeltelijke tweede ring waardoor de capaciteit wordt vergroot naar 24.353 bezoekers. De naam zal na de uitbreiding "Grolsch Veste" luiden, een verwijzing naar vestingstad Groenlo waar de fabriek van sponsor Grolsch zijn oorsprong heeft.[1] De eerste officiële wedstrijd die in het huidige stadion werd gespeeld was op 10 mei 1998 tegen PSV, een competitiewedstrijd die in 3-0 voor de Tukkers eindigde.
Tot 1998 werd gespeeld in het Diekmanstadion, wat voor 1965 de thuisbasis was van Sportclub Enschede.

De meest bekende trouwe aanhang van FC Twente zijn de Ultras Vak-P. Maar ook de Vriendenkring is een trouwe Twente aanhang. De Vriendenkring is veruit de oudste supportersvereniging van Twente; in de jaren 80 begon zich echter een groep (vooral jonge) Twente-fans zich van de oudere gevestigde supportersgroep af te splitsen. Deze jongere groep Twentse supporters wilden samen nieuwe activiteiten ondernemen voor jongeren gericht op FC Twente. Eind jaren 80 legde, de op dat moment nog niet officiële supportersvereniging, Vak-P de fundamenten voor de Ultras cultuur in Nederland.
Er zijn momenteel tien officieel erkende supportersverenigingen verspreid door de regio. Ook vlak over de grens in Duitsland is er een officieel erkende Twente-fanclub. In 2007 kwam daar ook een Australische supportersvereniging bij onder de naam "Tukkeroos". Enkele Twente supporters hebben sinds de jaren 90 een vriendschapsband met aanhangers van het Duitse Schalke 04.

Twente won twee maal de KNVB-beker, in 1977 na een finale tegen PEC Zwolle en in 2001 na winst tegen PSV. In 1975, 1979 en 2004 verloor Twente de bekerfinale. Het beste competitieresultaat is een tweede plaats in 1974, eenzelfde klassering als voorganger Sportclub Enschede in 1958 behaalde. Zeven keer legden de Tukkers beslag op de derde plek in de eindrangschikking van de Eredivisie. In seizoen 1983/84 haalde FC Twente een tweede plaats in de eerste divisie en promotie naar de Eredivisie, nadat het het jaar daarvoor was gedegradeerd. Als bekerwinnaar mocht Twente in 2001 spelen om de Johan Cruijff-schaal. De wedstrijd tegen PSV ging echter met 3-2 verloren.
FC Twente speelde éénmaal een Europese finale. In 1975 werd de finale van de UEFA Cup over twee wedstrijden verloren van Borussia M'gladbach, nadat in de halve finale Juventus was uitgeschakeld. In 1973 werd de halve finale van de UEFA Cup gehaald en in 1978 de halve finale van de Europacup II.
FC Twente was in 2006 één van de elf UEFA Intertoto Cupwinnaars, na winst over twee wedstrijden tegen Kalmar FF uit Zweden. Daarmee is Twente de tweede club van Nederland die een Intertoto Cup wint, waarmee het toegang verwierf tot de tweede kwalificatieronde voor de UEFA Cup van dat jaar. Hierin werd het echter uitgeschakeld door FC Levadia uit Estland.
Welke FOK!-users komen er allemaal uit Twente dan?

Kom je ook uit Twente en sta je er niet in?
PM dan even je username een woonplaats naar dennistd, en hij zet je erbij


vaste bezoekers:
quote:
-_Guitarist_- = David
Blawh = Bas
Bob-B = Bob
Drizzt_DoUrden = Justin
Fems = Femke
MinderMutsig = Kirsten
Oldenzaal = Daniel
ReMcOrE = Remco
Roycooooo = Roy
rulerofdeath = Wouter
Rumille = Peter
Runx = Ramtin
Samzz = San
TheGirlNextDoor = Nathalie

OP is te vinden via: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/Tukker_Topic
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:48
fipo
-_Guitarist_-zondag 5 oktober 2008 @ 00:48
SePo
Edit: Biatch.
Siaorzondag 5 oktober 2008 @ 00:48
Jahooooooooe!
Nog maar eens een trui aan getrokken
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 00:48
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:48 schreef -_Guitarist_- het volgende:
FiPo
Fail
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 00:48
Slaap lekker allemaal!
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:48
um eam vedan te goan:
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:45 schreef Blawh het volgende:

[..]

Cheers!
[..]

Te weinig. Laatste keer dat ik in Enschede ben wezen stappen was op een donderdag, ongeveer een maand geleden, toen eerst op terras bij de kater en daarna Aspen.
bun ie oaverdag wal 'ns in eanske?
-_Guitarist_-zondag 5 oktober 2008 @ 00:49
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:48 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Fail
Dat zei ik heul niet
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:49
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:48 schreef -_Guitarist_- het volgende:
SePo
Edit: Biatch.
jammer
-_Guitarist_-zondag 5 oktober 2008 @ 00:49
Weltrusten Nath
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 00:49
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:49 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Dat zei ik heul niet
Voor je ging editten wel
Siaorzondag 5 oktober 2008 @ 00:49
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:48 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Slaap lekker allemaal!
Trusten!
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:49
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:48 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Fail
dank veur de quote
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 00:49
DOAR BIT WIE WEAR!
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:50
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:48 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Slaap lekker allemaal!
sloap lekker
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 00:50
En truste Nathalie
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 00:50
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:48 schreef rulerofdeath het volgende:
um eam vedan te goan:
[..]

bun ie oaverdag wal 'ns in eanske?
Niet vaak meer, heb alle modules afgerond. Geen reden meer om naar Saxion te gaan voordat ik afgestudeerd ben. Misschien over een paar weken een keer op een donderdag weer, als kameraden willen stappen op donderdag. Maar dat is ook niet overdag.

Nath.
-_Guitarist_-zondag 5 oktober 2008 @ 00:50
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:49 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

dank veur de quote
Damnit
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 00:51
Doot hennig an!
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:51
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:49 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
DOAR BIT WIE WEAR!
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:50 schreef Blawh het volgende:

[..]

Niet vaak meer, heb alle modules afgerond. Geen reden meer om naar Saxion te gaan voordat ik afgestudeerd ben. Misschien over een paar weken een keer op een donderdag weer, als kameraden willen stappen op donderdag. Maar dat is ook niet overdag.

Nath.
wat moej nog doon veur 't afstudeer'n?
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 00:52
Ik geet em'n extra bier haal'n
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:52
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:51 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Doot hennig an!
ie ook
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 00:53
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:51 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]


[..]

wat moej nog doon veur 't afstudeer'n?
Verkoop- en communicatieplan, marktonderzoek, keuzes voor promotie en dergelijke. Het standaard werk als CE'er.
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:53
kop int kuss'n, gat int stro, dan sloap ie zo
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 00:54
TVP + ik heb nu gezelschap van Jack en nog fftjes genietten van jackie en dan slapen
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:54
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:53 schreef Blawh het volgende:

[..]

Verkoop- en communicatieplan, marktonderzoek, keuzes voor promotie en dergelijke. Het standaard werk als CE'er.
maar moeten jullie ook bij een bedrijf afstuderen oid?
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 00:54
Toffer dit is jack, jack dit zijn de tukkers op fok:
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:55
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:54 schreef Bob-B het volgende:
TVP + ik heb nu gezelschap van Jack en nog fftjes genietten van jackie en dan slapen
goeie zaak

je hebt geluk, Nath is net naar bed
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 00:55
Hoi jack
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:55
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:54 schreef Bob-B het volgende:
Toffer dit is jack, jack dit zijn de tukkers op fok:
[ afbeelding ]
ik ken jack allang
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:56
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:50 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Damnit
kloot'n he
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 00:56
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:54 schreef Bob-B het volgende:
Toffer dit is jack, jack dit zijn de tukkers op fok:
[ afbeelding ]
Ranzige pruttel.

Doe mij dan maar

of
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 00:57
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:55 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

goeie zaak

je hebt geluk, Nath is net naar bed
goh wat een toeval
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 00:57
en we hebben natuurlijk lekker fresh FM op de stream staan met rustige deuntjes die perfect passen bij men humeur.
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:58
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:56 schreef Blawh het volgende:

[..]

Ranzige pruttel.

Doe mij dan maar

[ afbeelding ] of [ afbeelding ]
ouzo? wasta?

sambuca daarentegen ken ik wel
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:58
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:57 schreef Bob-B het volgende:
en we hebben natuurlijk lekker fresh FM op de stream staan met rustige deuntjes die perfect passen bij men humeur.
nu kwam net lordi voorbij
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 00:59
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:57 schreef Bob-B het volgende:

[..]

goh wat een toeval


maar je wordt niet zat van mij alleen?

ik kan ook op iedereen reageren (ook al is het maar een smiley-reactie )
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 01:00
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:58 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

ouzo? wasta?
quote:
Ouzo (ούζο), wellicht de bekendste Griekse alcoholische drank met percentage van 40-44%. Ouzo wordt gedestilleerd in koperen ketels van een nauwkeurige combinatie alcohol, anijs (Pimpinella Anisum), steranijs (Illicium verum), kardemom (Elettaria cardamomum), maïs, angelica (engelwortel), lindebloesem en koriander (Coriandrum sativum). De precieze verhouding en ingrediënten is vaak een goed bewaard (familie)geheim. Toch is de smaak die het meest naar voren komt die van anijs. Aanverwante anijsdranken: Raki (Turkije), sambuca (Italië), pastis (Frankrijk). Tsipouro (Griekenland) kàn lijken op ouzo als deze over anijs wordt gedestilleerd, maar dat hoeft niet het geval te zijn. De meeste ouzo wordt op het eiland Lesbos gemaakt met meer dan 20 ouzofabrieken. Ouzo wordt zowel puur als met water gedronken. Puur is de drank helder, met water wordt het een iets witachtige emulsie door de anijsolie.
4,75 per 0,7 liter bij de Lidl vlak over de grens.
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:00
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:59 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]



maar je wordt niet zat van mij alleen?

ik kan ook op iedereen reageren (ook al is het maar een smiley-reactie )
nogmaals, de persoon is niet boeiend, maar als die eenmaal op dreef is komt er zoveel uit wat zo weinig zegt dan denk ik echt van...ok ik kom hier om beetje gezellig te babbelen, niet om kont te praten
-_Guitarist_-zondag 5 oktober 2008 @ 01:02
Ik ga slapen

voor de dames
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:03
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:00 schreef Bob-B het volgende:

[..]

nogmaals, de persoon is niet boeiend, maar als die eenmaal op dreef is komt er zoveel uit wat zo weinig zegt dan denk ik echt van...ok ik kom hier om beetje gezellig te babbelen, niet om kont te praten
ik doe allebei.

en dat kan ik ook in razend tempo
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 01:04
David.
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:04
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:02 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik ga slapen

voor de dames
slaap lekker
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:05
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:02 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik ga slapen

voor de dames
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:05
Truste David
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:05
Hebben we dan echt uiteindelijk nu het topic voor onszelf?
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:05
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:00 schreef Blawh het volgende:

[..]


[..]

4,75 per 0,7 liter bij de Lidl vlak over de grens.
das niet duur. maar volgens mij kan ik niet zoveel van die zooi binnenhouden
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:06
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:05 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

das niet duur. maar volgens mij kan ik niet zoveel van die zooi binnenhouden
Dat kan geen normaal mens....
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 01:07
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:06 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Dat kan geen normaal mens....
Goedkoop dronken van lekker, sterk spul.
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:07
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:05 schreef Bob-B het volgende:
Hebben we dan echt uiteindelijk nu het topic voor onszelf?
zonder dames?

dat denk ik wel.

of saior moet terugkomen
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:09
Saior, woar bi'j?
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:09
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:07 schreef Blawh het volgende:

[..]

Goedkoop dronken van lekker, sterk spul.
maar dan stoa ie de rest van de oamd dreug

dan drink ik liever de hele oamd berenburg-cola of jägermeister
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:09
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:07 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

zonder dames?

dat denk ik wel.

of saior moet terugkomen
als ze tieten PM't is dat geen probleem
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:09
Doe mie moar bier of whiskey/cola
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:09
Woar ist stats topic ookalweer? Em'n kiekn hoeveel ik heb gepost

edit: 16e en Wouter is alweer 1e
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 01:10
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:09 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

maar dan stoa ie de rest van de oamd dreug
Ik drink het eigenlijk ook nog zelden veel hoor, meestal drink ik gewoon hele avond bier.
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:13
Bier en vodka
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:13
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:10 schreef Blawh het volgende:

[..]

Ik drink het eigenlijk ook nog zelden veel hoor, meestal drink ik gewoon hele avond bier.
dat is ook gewoon risicoloos. Gister van alles gedronken, tequile sunrise, baco, bier, rosé, pina colada en voelde me nog steeds kiplekker eind van de nacht...
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:13
quote:
004. 161 rulerofdeath
sorry, slechts 4e
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:14
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:13 schreef Bob-B het volgende:

[..]

dat is ook gewoon risicoloos. Gister van alles gedronken, tequile sunrise, baco, bier, rosé, pina colada en voelde me nog steeds kiplekker eind van de nacht...
Dan wordt ik echt slecht
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:14
007. 138 TheGirlNextDoor

nathalie heft oardig doan
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:15
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:14 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Dan wordt ik echt slecht
Ik niet, ik ben een alcohol drukvat ofzo.
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:16
En die kangeroe ?
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 01:16
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:13 schreef Bob-B het volgende:

[..]

dat is ook gewoon risicoloos. Gister van alles gedronken, tequile sunrise, baco, bier, rosé, pina colada en voelde me nog steeds kiplekker eind van de nacht...
Ach, met alleen pils heb ik het altijd gezellig genoeg. Waarom veel geld uitgeven aan al dat dure spul als arme student als ik het met pils ook gezellig heb?

Heel af en toe heb ik ook wel een avond waarop ik alles door elkaar drink, vooral tijdens de vakanties eigenlijk. Ook toen ik nog wat jonger was wel af en toe (niet dat ik nu oud ben ).
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:16
016. 094 Drizzt_DoUrden
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:16
090. 037 -_Guitarist_-

david dut ook nog met
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:17
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:16 schreef Blawh het volgende:

[..]

Ach, met alleen pils heb ik het altijd gezellig genoeg. Waarom veel geld uitgeven aan al dat dure spul als arme student als ik het met pils ook gezellig heb?
Joa doe mij ook maar pils, ik heb niks met dure drankjes (lees: ik kan er niet tegen)
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:17
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:15 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Ik niet, ik ben een alcohol drukvat ofzo.
Ja blijkbaar Ik kan veel hebben maar alles door elkaar echt Zelfs van verschillende soorten bier wordt ik al slecht
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:18
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:13 schreef Bob-B het volgende:

[..]

dat is ook gewoon risicoloos. Gister van alles gedronken, tequile sunrise, baco, bier, rosé, pina colada en voelde me nog steeds kiplekker eind van de nacht...
ik denk niet dat ik dat zo volhoud
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:18
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:16 schreef Blawh het volgende:

[..]

Ach, met alleen pils heb ik het altijd gezellig genoeg. Waarom veel geld uitgeven aan al dat dure spul als arme student als ik het met pils ook gezellig heb?

Heel af en toe heb ik ook wel een avond waarop ik alles door elkaar drink, vooral tijdens de vakanties eigenlijk. Ook toen ik nog wat jonger was wel af en toe (niet dat ik nu oud ben ).
twee cocktails voor de prijs van één gister...maak me gek
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:19
bier en berenburg cola of jägermeister kan ik goed hebben.

maar dan moet het ook wel een keer ophouden
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:19
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:18 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

ik denk niet dat ik dat zo volhoud
ik moest dat kankerend nog terugfietsen heuvelop, op veels te kleine fiets voor bij met lekke achterband en extra ballast achterop en dan het teringweer van gisternacht er nog bij :S. Dus was alleszins behalve straalbezopen.
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 01:20
Völle wille leu, ik ga pitten.
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:20
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:19 schreef rulerofdeath het volgende:
bier en berenburg cola of jägermeister kan ik goed hebben.

maar dan moet het ook wel een keer ophouden
Bier en vodka Of bier en schnabs
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:21
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:20 schreef Blawh het volgende:
Völle wille leu, ik ga pitten.
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:21
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:19 schreef Bob-B het volgende:

[..]

ik moest dat kankerend nog terugfietsen heuvelop, op veels te kleine fiets voor bij met lekke achterband en extra ballast achterop en dan het teringweer van gisternacht er nog bij :S. Dus was alleszins behalve straalbezopen.
Lekker kippetje achterop
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:21
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:18 schreef Bob-B het volgende:

[..]

twee cocktails voor de prijs van één gister...maak me gek
als ze van die 'mietjes' cocktails hebben, dan doot mie d'r ook moar 20. dan vink 't best.
moar ik bun toen 'n keer onmeunig afgekikt van de dropshot
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:21
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:20 schreef Blawh het volgende:
Völle wille leu, ik ga pitten.
Truste kearl
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:22
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:21 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

als ze van die 'mietjes' cocktails hebben, dan doot mie d'r ook moar 20. dan vink 't best.
moar ik bun toen 'n keer onmeunig afgekikt van de dropshot
Oh ja dropshot
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:22
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:20 schreef Blawh het volgende:
Völle wille leu, ik ga pitten.
doot henig an
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:22
Die geur alleen al
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:23
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:22 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Oh ja dropshot
tjah, veur de rest kank oardig wat heb'n
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 01:23
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:22 schreef skippy22 het volgende:
Die geur alleen al
Dat is wel goed te pruimen.
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:23
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:23 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

tjah, veur de rest kank oardig wat heb'n
Ik ook
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:24
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:23 schreef Blawh het volgende:

[..]

Dat is wel goed te pruimen.
Daar wordt je echt slecht van
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 01:24
Tijd voor vodka
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:25
Cholera! M'n jack daniels is op en toen ik fles whiskey pakken, maar dat was whiskey speciaal om door de cola te janken. Niet puur lekker dus. Naja, gelukkig stond er nog een fles VSOP, dus daar gaan we maar mee verder.
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:25
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:22 schreef skippy22 het volgende:
Die geur alleen al
Het grootste vergif is nog altijd goldstrike.
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:28
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:22 schreef skippy22 het volgende:
Die geur alleen al
ik vind drop enzo best lekker, moar dat dropshot majt ze van mie hoal'n
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:29
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:25 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Het grootste vergif is nog altijd goldstrike.
doar hek toen met 'n dikke kop 3/4 fles van oppezop'n


volgende dag niks geen last
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:31
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:21 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Lekker kippetje achterop
jup, maar het is m'n beste vriendin, dus niet op die manier
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:31
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:29 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

doar hek toen met 'n dikke kop 3/4 fles van oppezop'n


volgende dag niks geen last
de laatste keer (echt de LAATSTE KEER) dat ik dat spul heb aangeraakt had ik godverdomme een week lang kaneel smaak in m'n bek. Standaard kotsen als je dat spul hebt gehad....
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:32
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:25 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Het grootste vergif is nog altijd goldstrike.
Niks mis met goldstrike!
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:36
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:32 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Niks mis met goldstrike!
Mong....
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:37
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:36 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Mong....
?
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:38
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:31 schreef Bob-B het volgende:

[..]

de laatste keer (echt de LAATSTE KEER) dat ik dat spul heb aangeraakt had ik godverdomme een week lang kaneel smaak in m'n bek. Standaard kotsen als je dat spul hebt gehad....
ik moest lachen
SPOILER
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:39
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:38 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

ik moest lachen
SPOILER
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:39
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:36 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Mong....
shing hu wang

net zoiets als de chinees?
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:40
Welke josti stopt er nou fucking glitters in alcohol...alleen de makers van goldstrike...nee, dat spul is echt niet in de haak.
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:40
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:39 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

kon het niet laten
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:41
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:40 schreef Bob-B het volgende:
Welke josti stopt er nou fucking glitters in alcohol...alleen de makers van goldstrike...nee, dat spul is echt niet in de haak.
wordt je rijk van

hoe meer aj zoept, hoe meer goud aj binn'n hebt
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:42
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:41 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

wordt je rijk van

hoe meer aj zoept, hoe meer goud aj binn'n hebt
laat me nog liever in m'n bek pissen
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:42
I've got zhe fipo
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:43
de tering, die VSOP is sterk, jongen!
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:43
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:42 schreef Bob-B het volgende:

[..]

laat me nog liever in m'n bek pissen
kom moar hier, ik mot toch net piss'n
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:43
Wat'n kearl!
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 01:44
hoe giet?
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:44
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:43 schreef Bob-B het volgende:
de tering, die VSOP is sterk, jongen!
vsop?
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:44
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:44 schreef Olep het volgende:
hoe giet?
buj ok 'n tukker?
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:44
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:44 schreef Olep het volgende:
hoe giet?
Geet wa goed met oe ook, onnie da?
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:44
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:44 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

vsop?
very silly openings post?
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:44
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:44 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

vsop?
cognac gak
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 01:45
is di alllent veur tukkers?
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:45
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:44 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Geet wa goed met oe ook, onnie da?
giet'n doow' in de tuun
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:46
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:44 schreef Bob-B het volgende:

[..]

cognac gak
sorry, ik ben niet zo op de hoogte van de cognac
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:46
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:45 schreef Olep het volgende:
is di alllent veur tukkers?
stomme belg
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 01:47
ben geen belg!
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:48
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:44 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

very silly openings post?
die vind ik goed.


dan heb ik het iig niet fout
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:49
Ik geet film kiekn en vretn, ajuu!
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 01:49
zie oe wel wer!
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:50
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:47 schreef Olep het volgende:
ben geen belg!
das maar goed ook
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:50
ANDERS was je echt RETE slecht in geografie
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:50
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:47 schreef Olep het volgende:
ben geen belg!
wat dan wel?
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 01:51
Salland.
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:51
kut voor je
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 01:52
Joah
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:52
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:51 schreef Olep het volgende:
Salland.
woar dan?
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 01:53
Slaghoar'n
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 01:54
HUU PERD!
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 01:56
Uutkiek'n!
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:57
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:53 schreef Olep het volgende:
Slaghoar'n
slagharen, daar beleef je nog het meest
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 01:57
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:57 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

slagharen, daar beleef je nog het meest
nee dat was almelo
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 01:57
doar geniet je nog het meest! en das nie zo
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 01:59
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:56 schreef Olep het volgende:
Uutkiek'n!
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 02:00
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:57 schreef Bob-B het volgende:

[..]

nee dat was almelo
nee hoor, das de slagzin van attractiepark slagharen
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 02:01
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:59 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

Dat zeggen we serieus hier hoor
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 02:05
http://freshfm.dahstream.nl:8034/
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 02:11
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 02:01 schreef Olep het volgende:

[..]

Dat zeggen we serieus hier hoor
woarveur?
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 02:12
http://www.darksoul7.com:8000/listen.pls

echte muziek
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 02:13
week nie, zo is da gewoon
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 02:14
der komt echt niks zinnigs meer uit iemand ik ga zo rekliggen en pas eruit als ik er klaar mee ben. HEERLIJK! Iedereen in huis sout om 1100 op naar de bijenkorf en heb ik nergens last van.
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 02:16
IK ben nog zinning
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 02:16
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 02:14 schreef Bob-B het volgende:
der komt echt niks zinnigs meer uit iemand ik ga zo rekliggen en pas eruit als ik er klaar mee ben. HEERLIJK! Iedereen in huis sout om 1100 op naar de bijenkorf en heb ik nergens last van.
völle wille d'r met

ik goa oaver 'n half uur ofzo wa plat.
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 02:17
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 02:16 schreef Olep het volgende:
IK ben nog zinning
jij
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 02:17
ja ik ie nie dan? :d
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 02:24
zo, zie je wel dat wij mannen prima een gesprek op gang kunnen houden.
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 02:25
inderdaad, der komt niet veel zinnigs uit, maar heb erger gezien in deze reeks....
Olepzondag 5 oktober 2008 @ 02:25
joah echte hollanders!
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 02:33
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 02:25 schreef Olep het volgende:
joah echte hollanders!tukkers
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 02:33
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 02:40
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 02:33 schreef Bob-B het volgende:
what's up, dog?
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 02:41
weer een fipo
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 02:42
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 02:25 schreef Bob-B het volgende:
inderdaad, der komt niet veel zinnigs uit, maar heb erger gezien in deze reeks....
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel erger
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 02:56
Geet nog wa goed hier
Siaorzondag 5 oktober 2008 @ 03:26
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Saior, woar bi'j?
Was K.O. op de bank gevallen
Nu ga ik maar braaf naar bed

Dag tukkertjes van me!
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 03:29
Truste schoonheid
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 09:02
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 03:26 schreef Siaor het volgende:

[..]

Was K.O. op de bank gevallen
Nu ga ik maar braaf naar bed

Dag tukkertjes van me!
sloapert
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 09:02
kutweer
tis vroeg


godverdomme
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 09:45
Moagûh!
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 09:57
Zometeen wedstrijd
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 10:06
Doei!
-_Guitarist_-zondag 5 oktober 2008 @ 10:36
Een goedemorgen allen
-_Guitarist_-zondag 5 oktober 2008 @ 10:37
Zodirect lekker fietsen met dit weer
-_Guitarist_-zondag 5 oktober 2008 @ 10:37
Maar wél werken in Holten
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 10:51
Goede morgen.

Werk- en sportze allemaal.
Oldenzaalzondag 5 oktober 2008 @ 10:52
Voetbalwedstrijd afgelast
Zit te twijfelen of ik wel of niet meedoe aan een hardloopwedstrijd straks!!
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 10:53
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 10:52 schreef Oldenzaal het volgende:
Voetbalwedstrijd afgelast
Zit te twijfelen of ik wel of niet meedoe aan een hardloopwedstrijd straks!!
Afgelast? Toch niet vanwege het weer mag ik hopen?
Oldenzaalzondag 5 oktober 2008 @ 10:58
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 10:53 schreef Blawh het volgende:

[..]

Afgelast? Toch niet vanwege het weer mag ik hopen?
Nee, tegenstander had te weinig spelers.
(misschien dat wel vanwege het weer )
drumstickNLzondag 5 oktober 2008 @ 11:10
wtf, wat gaat dat snel hier.
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 11:21
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 10:52 schreef Oldenzaal het volgende:
Voetbalwedstrijd afgelast
Zit te twijfelen of ik wel of niet meedoe aan een hardloopwedstrijd straks!!
welke wedstrijd?
Oldenzaalzondag 5 oktober 2008 @ 11:22
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 11:21 schreef Bob-B het volgende:

[..]

welke wedstrijd?
Huttenkloasloop in Oldenzaal
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 11:50
Het is vies weer

Wat is een love-PI?
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 11:56
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 11:50 schreef Samzz het volgende:
Het is vies weer

Wat is een love-PI?
dennistdzondag 5 oktober 2008 @ 12:21
OP bijgewerkt, beetje laat, weet het
Vjenne_kloetzondag 5 oktober 2008 @ 12:30
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:21 schreef dennistd het volgende:
OP bijgewerkt, beetje laat, weet het
Dankjewel.
Oldenzaalzondag 5 oktober 2008 @ 12:33
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:21 schreef dennistd het volgende:
OP bijgewerkt, beetje laat, weet het
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 12:39
Nu weet ik nog niet wat een love-IP is
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 12:45
nogmaals
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:39 schreef Samzz het volgende:
Nu weet ik nog niet wat een love-IP is
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 12:45
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 10:52 schreef Oldenzaal het volgende:
Voetbalwedstrijd afgelast
Zit te twijfelen of ik wel of niet meedoe aan een hardloopwedstrijd straks!!
bij ons ging de voetbal wel door
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 12:46
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:39 schreef Samzz het volgende:
Nu weet ik nog niet wat een love-IP is
PI = PostIcon

en de PI van de 1e post (OP) is ook gelijk het icoon van het topic
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 12:46
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:21 schreef dennistd het volgende:
OP bijgewerkt, beetje laat, weet het
maakt niet uit.
good job
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 12:52
wat is er bijgewerkt dan
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 12:59
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:52 schreef Bob-B het volgende:
wat is er bijgewerkt dan
die kaart
drumstickNLzondag 5 oktober 2008 @ 13:09
yuuy, sta nu bij de tukkers
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 13:13
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 13:09 schreef drumstickNL het volgende:
yuuy, sta nu bij de tukkers
grote jongen
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 13:15
Ik sta er nog niet bij, Fems ook iet, die me zo ff opvallen. Dus kan nóg completer
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 13:18
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 13:15 schreef Bob-B het volgende:
Ik sta er nog niet bij, Fems ook iet, die me zo ff opvallen. Dus kan nóg completer
waar kom jij weg?

Fems kump uut hoksebargen
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 13:23
Almelo
Rumillezondag 5 oktober 2008 @ 13:24
Bob uit Almelo?
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 13:27
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 13:24 schreef Rumille het volgende:
Bob uit Almelo?
almeloooooo
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 13:29
ik heb even een PM gestuurd
Vjenne_kloetzondag 5 oktober 2008 @ 13:51
Haha, uit Almelo.
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 14:28
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:46 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

PI = PostIcon

en de PI van de 1e post (OP) is ook gelijk het icoon van het topic
Boooh
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 14:29
I used to rule the world, Seas would rise when I gave the word *zingt*
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 14:31
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:29 schreef Samzz het volgende:
I used to rule the world, Seas would rise when I gave the word *zingt*
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 14:31
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 13:51 schreef Vjenne_kloet het volgende:
Haha, uit Almelo.
Nee vjenne is stukken beter
Vjenne_kloetzondag 5 oktober 2008 @ 14:42
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:31 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Nee vjenne is stukken beter
Hoeveel geld krijg je van de gemeente om in Almelo te gaan wonen?

Kan me namelijk niet voorstellen dat je het vrijwillig doet.
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 14:44
I wanna kiss you, but your lips are venomous poison *zingt*
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 14:46
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:31 schreef Bob-B het volgende:

[..]


Wat heeft dat met Viva la Vida te maken?
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 14:47
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:42 schreef Vjenne_kloet het volgende:

[..]

Hoeveel geld krijg je van de gemeente om in Almelo te gaan wonen?

Kan me namelijk niet voorstellen dat je het vrijwillig doet.
liever in almelo dan in vriezenveen
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 14:48
Er is niks mis met Almelo. Even dat je het weet.
Rumillezondag 5 oktober 2008 @ 14:49
Bob, op welke middelbare school heb je gezeten
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 14:51
Natuurlijk gaat er niks boven Enschede he
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 14:56
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:51 schreef Samzz het volgende:
Natuurlijk gaat er niks boven Enschede he
jawel

Sint Isidorushoeve
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 14:58
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:56 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

jawel

Sint Isidorushoeve
Alleen tijdens de zomerfeesten, anders niet
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 14:58
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:49 schreef Rumille het volgende:
Bob, op welke middelbare school heb je gezeten
Erasmus
Siaorzondag 5 oktober 2008 @ 14:59
Uuurhhggh mogguh !

Hallo kater
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 14:59
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:58 schreef Samzz het volgende:

[..]

Alleen tijdens de zomerfeesten, anders niet
nee hoor
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 14:59
Je weet wel, bij je broer in de klas
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 15:00
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:59 schreef Siaor het volgende:
Uuurhhggh mogguh !

Hallo kater

hallo Siaor
Rumillezondag 5 oktober 2008 @ 15:01
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:59 schreef Bob-B het volgende:
Je weet wel, bij je broer in de klas
Dus toch. Dacht al dat jij het was.
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 15:02
Godver, Twente staat achter tegen Utreg
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 15:03
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:02 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Godver, Twente staat achter tegen Utreg
't leaft ook wier
Sapstengelzondag 5 oktober 2008 @ 15:04
Wat gaan deze topics snel zeg .
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 15:05
maar ik ga d'r vandoor

doot henig an
rulerofdeathzondag 5 oktober 2008 @ 15:06
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:04 schreef Sapstengel het volgende:
Wat gaan deze topics snel zeg .
we doen ons best
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 15:06
Ik word met carnaval een elfje of een duiveltje.
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 15:06
Ik doe niet meer aan carnaval
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 15:07
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:06 schreef Samzz het volgende:
Ik word met carnaval een elfje of een duiveltje.
ga je niet als paard?
Roycoooooozondag 5 oktober 2008 @ 15:07
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:06 schreef Samzz het volgende:
Ik word met carnaval een elfje of een duiveltje.
Duurt focking nog een half jaar
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 15:07
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:06 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik doe niet meer aan carnaval
Ik twijfel ook na de laatste keer, godskolere wat was ik bezopen
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 15:08
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:07 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Ik twijfel ook na de laatste keer, godskolere wat was ik bezopen
Mja hier ist alleen maar saai zuipen en er wordt continu gevochten
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 15:09
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:07 schreef Roycoooooo het volgende:

[..]

Duurt focking nog een half jaar
Nope... 11 november officieel

En nee, niet als paard. Dat past niet bij mijn persoonlijkheid.
Roycoooooozondag 5 oktober 2008 @ 15:10
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:09 schreef Samzz het volgende:

[..]

Nope... 11 november officieel

En nee, niet als paard. Dat past niet bij mijn persoonlijkheid.
Ja, prinsenbal, vindt dat nog niet echt carnaval...
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 15:11
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:48 schreef Samzz het volgende:
Er is niks mis met Almelo. Even dat je het weet.
echt wel
Oldenzaalzondag 5 oktober 2008 @ 15:13
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:07 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Ik twijfel ook na de laatste keer, godskolere wat was ik bezopen
Ik twijfel nog!?!?

CARNAVAL IN OLDENZAAAAL
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 15:15
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:13 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Ik twijfel nog!?!?

CARNAVAL IN OLDENZAAAAL
JA
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 15:16
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:13 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Ik twijfel nog!?!?

CARNAVAL IN OLDENZAAAAL
Nee het was in Breda, dus net ff iets zwaarder.
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 15:17
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:11 schreef Bob-B het volgende:

[..]

echt wel
Wat dan precies?
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 15:17
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:16 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Nee het was in Breda, dus net ff iets zwaarder.
Breda is ontzettend vergelijkbaar met Oldenzaal.
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 15:18
Alleen weten ze zich in Oldenzaal nog enigzins te gedragen
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 15:19
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:17 schreef Samzz het volgende:

[..]

Breda is ontzettend vergelijkbaar met Oldenzaal.
Jup en de paus lijkt op iron man

Almelo is gewoon een saaie kutstad. Pauperzooi hier, geen één fatsoenlijke winkel, ik blijf op en neer rijden naar Enschede als ik wat wil kopen.
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 15:24
Almelo was toch pas geleden de pauperste stad van NL?
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 15:25
Hmmm dan ken jij een ander Almelo dan ik.
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 15:27
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:25 schreef Samzz het volgende:
Hmmm dan ken jij een ander Almelo dan ik.
Ik woon er meer dan 18 jaar nu, dus ken Almelo best redelijk moet ik zeggen.
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 15:28
Almelo, buiten dat het de mooiste club van NL heeft is het niet echt bijzonder vind ik.

Doorweekt, was net 2 minuten aan het hardlopen toen de hemel losbrak.
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 15:28
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:24 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Almelo was toch pas geleden de pauperste stad van NL?
Zou me serieus niet verbazen.
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 15:44
Hoi
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 15:45
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:56 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

jawel

Sint Isidorushoeve
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 15:46
Afgelopen, loop maar weg... 2-0 achter bij Utreg met nog 38 min op de klok...
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 15:47
whehehe fc twente, met hun wannabe kuip
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 15:49
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 15:50
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:47 schreef Bob-B het volgende:
whehehe fc twente, met hun wannabe kuip
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 15:51
deze gaat echt hard gek, speakers volluit en gaaaaan!

Sapstengelzondag 5 oktober 2008 @ 15:55
Wat kost een kaartje voor een random wedstrijd eigenlijk? Ben nog nooit naar een voetbalwedstrijd geweest en omdat het stadion 5 minuten fietsen is wil ik het wel een keer checken .
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 15:59
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:55 schreef Sapstengel het volgende:
Wat kost een kaartje voor een random wedstrijd eigenlijk? Ben nog nooit naar een voetbalwedstrijd geweest en omdat het stadion 5 minuten fietsen is wil ik het wel een keer checken .
Twente bedoel je? Goedkoopste kaarten zijn bij de meeste clubs 20-25 euro volgens mij.
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 16:00
Bij heracles is het trouwens gratis
Sapstengelzondag 5 oktober 2008 @ 16:03
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:59 schreef Blawh het volgende:

[..]

Twente bedoel je? Goedkoopste kaarten zijn bij de meeste clubs 20-25 euro volgens mij.
Ja FC Twente. Da's nog wel te doen. Ga binnenkort maar eens een wedstrijd bekijken dan met wat vrienden. Heb niet echt iets met voetbal, maar lijkt me wel grappig om een keer in een stadion te zitten en die sfeer mee te maken .
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 16:07
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:00 schreef skippy22 het volgende:
Bij heracles is het trouwens gratis
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 16:08
Skip. Probeer je nu Heracles of jezelf belachelijk maken?
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 16:09
Heracles he
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 16:10
Ben ik weer
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 16:10
TGND
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 16:11
Blawh
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 16:13
Wat rustig hier
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 16:13
ik ga douche en men slaapoutfit opbergen nu
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 16:16
Veel plezier
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 16:17
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:13 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Wat rustig hier
Heb geen zin
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 16:18
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:13 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Wat rustig hier
Voetbal he.
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 16:20
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:18 schreef Blawh het volgende:

[..]

Voetbal he.
Serious? Wie wat hoe waar?
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 16:23
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:20 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Serious? Wie wat hoe waar?
Twente is nu wel zo'n beetje afgelopen.
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 16:26
Hm, hoe hebben ze gespeeld dan?
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 16:27
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:26 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Hm, hoe hebben ze gespeeld dan?
3-0 verloren van FC Utrecht.
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 16:28
Ai. Zonde
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 16:30
Waar is samzz
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 16:34
Zucht, 3-0...
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 16:35
Ik heb in ieder geval wel goed gepresteerd, dus dat scheelt weer
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 16:38
Idd Nathalie, het was lekker
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 16:39
Tijd voor pizza
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 16:43
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:38 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Idd Nathalie, het was lekker
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 16:46
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:38 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Idd Nathalie, het was lekker
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 17:05
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 15:47 schreef Bob-B het volgende:
whehehe fc twente, met hun wannabe kuip
Onbedoeld krijg ik toch steeds het idee dat jij levensmoe bent...
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 17:06
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:30 schreef skippy22 het volgende:
Waar is samzz
Hier. Ik was Camp Rock kijken
skippy22zondag 5 oktober 2008 @ 18:05
Ze is er
TheGirlNextDoorzondag 5 oktober 2008 @ 18:19
Ik ga werken. Doei!
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 18:26
Doei Nath
Femszondag 5 oktober 2008 @ 18:28
Hey!
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 18:33
Het is echt gewoon pisweer

Heeej Fem
MinderMutsigzondag 5 oktober 2008 @ 18:37
Een ToF met een en ik had hem bijna gemist!
MinderMutsigzondag 5 oktober 2008 @ 18:38
Oh, hoi trouwens.
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 18:39
Femski
Femszondag 5 oktober 2008 @ 18:39
Hehe, hallo!

Jullie razen er door op zo'n zondag zeg! poeh
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 18:43
Valt best mee.... het is al eens erger geweest. Drie topics in nog geen dag...
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 18:46
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 17:05 schreef Samzz het volgende:

[..]

Onbedoeld krijg ik toch steeds het idee dat jij levensmoe bent...
Hoe kom je erbij
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 18:50
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 18:43 schreef Samzz het volgende:
Valt best mee.... het is al eens erger geweest. Drie topics in nog geen dag...
Was vooral afgelopen nacht, onnie?
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 19:03
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 18:50 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Was vooral afgelopen nacht, onnie?
Nope.... was voor de vakantie een keer... ergens bij topicnummers 20 t'm 23 ofzo.
Blawhzondag 5 oktober 2008 @ 19:04
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 19:03 schreef Samzz het volgende:

[..]

Nope.... was voor de vakantie een keer... ergens bij topicnummers 20 t'm 23 ofzo.
Was ergens in Juni inderdaad volgens mij, toen gingen jij, david en wouter aardig los.
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 19:04
Boooooh ik vind net een hele foute foto van mezelf
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 19:05
Laat zien!
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 19:06
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 19:07
MinderMutsigzondag 5 oktober 2008 @ 19:10
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 19:06 schreef Samzz het volgende:
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 19:10
Kan je nagaan dat ik er nog een foutere versie van heb
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 19:12
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 19:04 schreef Samzz het volgende:
Boooooh ik vind net een hele foute foto van mezelf
hey antwoord es, hoezo ben ik levensmoe
MinderMutsigzondag 5 oktober 2008 @ 19:12
Mogen we die ook zien?
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 19:15
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 18:46 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Hoe kom je erbij
Almelo is niks, FC Twente met een wannabee Kuip, dat soort dingen Niet grappig.
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 19:15
Dikke remix gek
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 19:16


Die dus
Drizzt_DoUrdenzondag 5 oktober 2008 @ 19:16
Kutmuziek, slotje
Bob-Bzondag 5 oktober 2008 @ 19:17
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 19:15 schreef Samzz het volgende:

[..]

Almelo is niks, FC Twente met een wannabee Kuip, dat soort dingen Niet grappig.
Almelo = gewoon niks, sorry hoor, kan er ook geen leukere stad van maken dan het is. Veel armoede, rampzalig uitgaansleven, schaars aanbod winkels, neehoor, ik snap niet dat je een ander beeld hebt.
Samzzzondag 5 oktober 2008 @ 19:17
Hello, hello, you fool, I love you *zingt*