Ik las het net van jouw kennis, bungyjumpen enz.......wooooooow!quote:
mooi! houden zo, sperm whalequote:Op zaterdag 4 oktober 2008 12:57 schreef PeterNB het volgende:
Soms heb je effe nix te zeggen...............
Oeh... blijft een mooi liedje, ik herinner me een einde van een verkering waarbij ik zei "zet de radio maar niet aan als je naar huis rijdt, want ze draaien constant dat nummer"quote:
quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 17:08 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oeh... blijft een mooi liedje, ik herinner me een einde van een verkering waarbij ik zei "zet de radio maar niet aan als je naar huis rijdt, want ze draaien constant dat nummer"
quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 17:22 schreef Leandra het volgende:
WJ
LOL.... was jij dat?![]()
Maarreh, gaat uitstekend hier, (nog) geen herfstdip
En hoe is het met jou??
Oh, bij de weg: kun je met die supergrasmaaier hier ook ff het gras komen doen? Als ik het zwembad eindelijk opgeruimd heb that is.... alhoewel, het gras eronder zal wel dood zijn
Nog anderhalf uur, dan gaan we knalluh.quote:
Stilte voor de (letterlijke) storm?quote:
Denk ook dat de Koef vandaag eens helemaal los gaatquote:Op zaterdag 4 oktober 2008 18:01 schreef Gert het volgende:
[..]
Nog anderhalf uur, dan gaan we knalluh.
Dat ligt er een beetje aan, mocht het er vanavond op neerkomen dat ik in de dorpskroeg beland dan is de kans vrij groot dat ik daarna bedenk dat ik nog niet zo dronken ben dat ik niet meer kan FOK!kenquote:Op zaterdag 4 oktober 2008 17:32 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
alsof je dat vergeten bent, luv..
thanks for the reminder, ik zie je zo weer zitten op die plank, hoerrr
![]()
[ afbeelding ]
mooi! met mij ook wel redelijk. echt heeel blij worden van dat weer is best moeilijk, maar er doorheen rennen in de duintjes ins legging, wat ik zo ga doen met een vrind, is dan wel weer lekker![]()
kom je vannacht ook nog ff buurten hier, lijkt muh fijn!
leters
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |