Geen ideequote:Op maandag 17 november 2008 10:02 schreef Akelalala het volgende:
[..]
Zeker!![]()
Is hij al begonnen? Nee toch?
Yow, ik heb gezien, was aan het zappen, rond 6 uur en ineens hadden ze het over musicals enz..quote:Op zondag 16 november 2008 22:49 schreef Cee het volgende:
Iemand Songs of Praise gezien op BBC vandaag? Heb 't opgenomen en zit het nu te kijken want het was een musical thema. Er komen optredens van Any Dream Will Do-kandidaten Keith Jack (zingt ADWD) en Craig Chalmers en ook Steve Balsamo gaat iets zingen.
Pompiedom.....quote:
Je hebt het over Steve toch??quote:Op maandag 17 november 2008 22:14 schreef Cee het volgende:
* Cee denkt dat ze dat optreden nog wel een hele poos op d'r recorder zal bewaren
Wat een lekker joch is 't ook.
quote:
Ik heb maar twee producties van JCS gezien, beiden in Nederland. Een met een Amerikaanse cast (qua productie beetje houtje-touwtje standaard maar ik vond het wel een leuke show) en met de Nederlandse cast (Dieter Troubleyn als Jezus, Jamai als Simon Zealotes, Casey Francisco als Maria Magdalena - die namen weet ik even zo uit m'n hoofd, zou m'n programmaboek er bij moeten pakken om de rest op te kunnen noemen).quote:Heb je hem gezien in London in JCS? Ikke wel. Nog steeds de beste show waar ik ooit was en ik heb er toch heel wat gezien.
Was die Amerikaanse (Broadway) cast ergens in 2005 in Carré?? Dan heb ik die ook gezien. EN daar heb ik ergens op fok nog ongezouten commentaar gegeven. Die was slecht!! Het orkest was geen orkest maar een uitgehold samenraapsel van wat een orkest moest verbeelden, de belichting was lachwekkend, net Holiday on Ice, en de zang en het spel was ook niet om over naar huis te schrijven. Ik ben op gegeven moment echt keihard in lachen uitgebarsten. Mensen die totaal niet mét elkaar acteerden maar blijkbaar van de regisseur te horen hadden gekregen dat ze altijd de zaal in moesten kijken. Dus dan kreeg je van die lachwekkende effecten als Judas Jezus kust, en Jezus dan vervolgens naar de zaal zingt: 'Judas, must you betray me with a kiss'...quote:Op maandag 17 november 2008 22:31 schreef Cee het volgende:
[..]
en een
en een
![]()
[..]
Ik heb maar twee producties van JCS gezien, beiden in Nederland. Een met een Amerikaanse cast (qua productie beetje houtje-touwtje standaard maar ik vond het wel een leuke show) en met de Nederlandse cast (Dieter Troubleyn als Jezus, Jamai als Simon Zealotes, Casey Francisco als Maria Magdalena - die namen weet ik even zo uit m'n hoofd, zou m'n programmaboek er bij moeten pakken om de rest op te kunnen noemen).
Ben jaloers!![]()
Lekkerste ding dat ik op West End heb mogen aanschouwen was Adam Garcia. Mjam mjam. Geen hele super Fiyero maar leuk, die strakke witte broek.![]()
Ik daal af naar onprofessioneel en oppervlakkig niveau, sorry.
Wat bellen voor kaarten? Veel plezier morgenquote:Op dinsdag 18 november 2008 21:14 schreef automatic_ het volgende:
Morgen naar Les Miserables én bellen voor kaarten
Wat is Frans een mooie taal toch hequote:Op woensdag 19 november 2008 14:11 schreef ElizabethR het volgende:
Kom net op youtube een subscriber tegen die heel Notre Dame de Paris op zijn kanaal heeft gepost.
Prachtige musical natuurlijk!! De muziek is zo heerlijk theatraal en dramatisch. Zeker de moeite van een bezoekje waard, want het zijn ook nog eens HD video's.
Het openingsnummer (kippenvel!!!)
He wat?!quote:Op woensdag 19 november 2008 13:21 schreef automatic_ het volgende:
Er was een actie voor gratis kaarten voor Les Miserables
Ik zoek nog steeds de volledige Italiaanse versie (ik heb alleen de hoogtepunten)...quote:Op woensdag 19 november 2008 14:11 schreef ElizabethR het volgende:
Kom net op youtube een subscriber tegen die heel Notre Dame de Paris op zijn kanaal heeft gepost.
Prachtige musical natuurlijk!! De muziek is zo heerlijk theatraal en dramatisch. Zeker de moeite van een bezoekje waard, want het zijn ook nog eens HD video's.
Het openingsnummer (kippenvel!!!)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |