abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62659094
Overwin je angsten.
Word je sterk van.
pi_62659706
Wat me hier in de UK opvalt is dat ze zich echt nergens wat van aantrekken. Je ziet wel eens van die gezette vrouwen die uitgaan en zich geweldig vinden. Het leuke is dat vinden ze ook en dat stralen ze uit. Ze hebben echt zoiets van krijg de klere maar. Als het niet bevalt wat je ziet dan kijk je maar de andere kant op. Dit gaat niet alleen op voor vrouwen hier maar voor mannen net zo. Ik mensen gekend hier waarvan eentje 1 meter 65 was en door een ongeluk niet al te gemakklijk liep en die was zelf verzekerder in zijn doen en laten dan ik met mijn 1 meter 97 . Ik moet altijd lachen als ik dan in Nederland ben en zie hoe moelijk iedereen doet. Ze lachen hoe goedkoop de britten zijn maar de britten hebben tien keer meer lol dan de Nedelanders omdat ze zich nergens wat van aantrekken. Het leven is hier ook iets harder dan in Nederland en dat scheelt waarschijnlijk wel iets qua mentaliteit.Mooi wezen en super gelukkig zijn is maar voor een paar procent van de mensen weg gelegd en daar moet je je niet mee proberen te meten. Doe ik ook niet. Die mensen die denken dat ze alles hebben zijn soms nog ongelukkiger dan jij en ik denken alleen ze maskeren het beter.
Als je naar een cafe gaat ga dan niet naar zo'n yuppen hok waar mensen denk dat ze geweldig zijn want dt doet je zelf vertrouwen abosluut geen goed en die mensen zijn 9 van de 10 keer toch allemaal nep maar ga naar een gewone buurt kroeg waar jan en alleman heen gaat . die mensen zijn veel gezelliger en vaak zal je zien dat je je daar welkomer voelt dan in die andere tenten downtown. En denk niet na 1 keer dat de mensen je niet zien ofzo , ga er meerdere keren heen en kijk hoe het gaat. je loopt een keer tegen iemand op en verontschuldig je zelf en je betaald een drankje omdat de helft van het glas ineens leeg is , je leert de personen achter de bar kennen en langzamerhand leer je mensen kennen. Ga ook niet altijd heen als het stamp vol zit in de kroeg. als je op een door de weekse dag de kroeg in gaat is het meestal rustiger en moet je ook gewoon aan de bar gaan zitten. luister mee met wat er gaande is aan de bar en er komt vanzelf iets voorbij waar je iets vanaf weet en je eventueel iets over kan zeggen of over mee kan discuseren. Ze zullen je echt niet vreemd aan kijken en zullen het zelfs leuk vinden dat je inbreng hebt want dat geeeft een discussie alleen maar meer dimmensie. Hierdoor leer je wat mensen kennen en hopenlijk kom je ze ook tegen in het weekend en zie je hoe het gaat.
pi_62659717
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 01:48 schreef Lauriette91 het volgende:
Overwin je angsten.
Word je sterk van.
Heeft niet alleen met het overwinnen van angsten te maken.
Het is soms ook meer hoe andere mensen je in je waarde laten.
pi_62661777
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 19:26 schreef kip_zonder-kop het volgende:

[..]

Waarschijnlijk waren ze gewoon uitdagend gekleed, iets wat mannen niet zo snel gaat lukken.
Neuh Gewoon normale kleren. Ik bedoel overigens ook niet dat die meiden lelijk waren hoor, maar niet über aantrekkelijk ofzo..
pi_62664161
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 10:46 schreef RRGJL het volgende:

[..]

Neuh Gewoon normale kleren. Ik bedoel overigens ook niet dat die meiden lelijk waren hoor, maar niet über aantrekkelijk ofzo..
idd sommige vrouwen hebben charme, ik kan dat ook niet plaatsen maar soms vind ik sommige vrouwen leuker knapper dan ze eigenlijk zijn in vergelijking met de rest en juist die types zijn vaak het proberen waard
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_62665362
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 20:07 schreef Marurk het volgende:

[..]

OK, ik wil je absoluut niet het drankpad opsturen, maar: Heb je wel eens een paar biertjes gehad in een café? Zo ja, heeft dat effecten (gehad)?

Goed advies.

En als je dat ook nog te eng vindt, kan je altijd twee blikjes bij de supermarkt halen en thuis opdrinken. Zelfs als je daar dan raar van zou gaan doen, dan merkt niemand het.
pi_62670912
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 14:01 schreef keuvelaar het volgende:

[..]

Goed advies.

En als je dat ook nog te eng vindt, kan je altijd twee blikjes bij de supermarkt halen en thuis opdrinken. Zelfs als je daar dan raar van zou gaan doen, dan merkt niemand het.
Of je wordt er agressief van en slaat het hele huis kort en klein. Of kan het niet zover komen?
Tok.
pi_62673183
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 18:32 schreef kip_zonder-kop het volgende:

[..]

Of je wordt er agressief van en slaat het hele huis kort en klein. Of kan het niet zover komen?
Lijkt me sterk dat dat gebeurt bij 2 biertjes. Maar als je er misschien heel gevoelig voor bent...
  zondag 26 oktober 2008 @ 10:25:58 #134
227435 heartz
Illusion 4 Confusion
pi_62682824
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 20:05 schreef Marurk het volgende:

[..]

Lijkt me sterk dat dat gebeurt bij 2 biertjes. Maar als je er misschien heel gevoelig voor bent...
En als je geen bier lust, werkt 2 shotjes tequila ook , misschien wel beter
Volg je hart, gebruik je verstand.
  zondag 26 oktober 2008 @ 10:30:24 #135
232775 AngerManagement
Nergens voor nodig.
pi_62682880
Werk aan je zelfvertrouwen en aan het beeld wat je over jezelf hebt.

Kwam toevallig toen net nog dit E-book op m'n harde schijf tegen:
365 Steps to Self Confidence.pdf

Als je engels redelijk begrijpen kan lezen, en jezelf er toe kan zetten de aanwijzingen in dit boek op te volgen, weet ik 100% zeker dat dit boek je leven gaat veranderen. Binnen een week.
Whatever one can conceive, one can achieve.
pi_62683329
quote:
Op zondag 26 oktober 2008 10:25 schreef heartz het volgende:

[..]

En als je geen bier lust, werkt 2 shotjes tequila ook , misschien wel beter
Jaaaa Tequila! Beter dan bier
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')