quote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:08 schreef neen het volgende:
[..]die heb ik de vorige keer gemist omdat ik laat binnenkwam, achteraf gezien dus geluk gehad
quote:Op vrijdag 20 april 2007 11:02 schreef lienelien het volgende:
Oja, Hasselhof, mogen die worden afgezonken in de Marianentrog, asjeblieft?
geef maar hoor, ik wil wel 2 keerquote:Op woensdag 1 april 2009 22:55 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Whehe, heb ineens kaartjes gewonnen voor het concert van morgen in het Paard.. Maar denk niet dat ik het ga redden ivm werk en vervoer..![]()
Nu krijg ik echt zin in vanavondquote:Op vrijdag 3 april 2009 01:10 schreef Apfelsaft het volgende:
Het was leeeeuuukkkkk! Veel nieuwe nummers die bijna allemaal erg goed klonken. Lekker dansbaar en soms met dikke synthesizers. Bij de oudere nummers ging (vooral op het einde) de hele zaal los, en de band leek het ook naar hun zin te hebben. Top-avondje! Van mij mogen ze naar Lowlands komen.![]()
Wel? Ik had hem laatst nog ergens geyoutubed.quote:Op vrijdag 3 april 2009 17:09 schreef Christiaan het volgende:
Net The Kids Are Sick Again op KinkFM, nog niet eens op YouTube te vinden de singleversie.
Idd, de zang was een beetje jammer. Voor de rest was het helemaalquote:Op zaterdag 4 april 2009 00:05 schreef Irien het volgende:
Whaaaa net terug van Tivoli, wat een goed optreden!![]()
![]()
Zaal ging vanaf opener (Graffiti) tot toegift uit z'n dak.Zag Paul op het eind (en na de toegift) z'n oortje uit doen en gelukzalig de zaal in kijken van het enorme gejuich.
Lang geleden dat ik van een concert zo vies en blij moe terugkwam. Ik hou zo van deze band![]()
Het geluid was niet helemaal ok though... zang stond nogal zacht.
Wat een vreselijk slecht geschreven artikel, en dan heb ik het nog niet eens over de inhoud. Ben benieuwd of de reviewer er wel bij is geweest, Paul Smith een zwart-wit ensemble?quote:Op zaterdag 4 april 2009 08:45 schreef Irien het volgende:
Negatieve recensie van de Volkskrant over het concert in het Paard:
http://www.volkskrant.nl/(...)einig_zeggingskracht
'Triomf’ is staan op een monitor met de armen wijd, ‘pijniging’ een met beide vuisten omklemde microfoonstandaard. Het neigt naar pathetische pantomime; mede dankzij Smiths zwart-witensemble plus hoed, en het feit dat hij moet vechten om zijn stem boven het belabberd afgestelde bandgeluid uit te laten komen. Je kunt zomaar het idee krijgen dat Smith een gebrek aan zeggingskracht van de muziek in zijn eentje probeert te compenseren.
pfft
OMG inderdaadquote:Op zaterdag 4 april 2009 16:49 schreef Pink_Floyd het volgende:
"Apply some Pleasure" staat er zelfs in het stuk :s
quote:Op die momenten biedt de band te weinig avontuur en ontbreekt de onontkoombaarheid van Arctic Monkeys of de chic van Franz Ferdinands gentlemanpop. En passant legt dit de zwakte van prototypes bloot: ze doen hun werk maar zijn tegelijk gezichtloos.
Ik heb zelf een klein recensietje op m'n hyves gezet, ik kon het niet laten. Was zo opgeladen toen ik thuis kwam, dat moest er uit.quote:Op zaterdag 4 april 2009 16:33 schreef Pink_Floyd het volgende:
Review van het concert in Tivoli plus wat foto's:
Concert: Maximo Park in Tivoli
Leuke recensies beidenquote:Op zondag 5 april 2009 00:23 schreef Irien het volgende:
Ik had wel de eerste uren pijn in m'n ribbenkast en schouders van het gewringMaar dat trok snel weg. En linker kleine teen is een beetje geschaafd en was pijnlijk van mensen die op m'n voet sprongen.
Maar jij had open schoenen aan!![]()
Toffe recensie trouwens Pink_Floyd
[..]
Ik heb zelf een klein recensietje op m'n hyves gezet, ik kon het niet laten. Was zo opgeladen toen ik thuis kwam, dat moest er uit.
http://irinamak.hyves.nl/(...)liegje_voorbij/cS-E/
Ik vond het wel geinig voor deze keer, meestal schrijf ik het uit idd, maar wou een keer wat andersquote:Op zondag 5 april 2009 01:16 schreef MaJo het volgende:
[..]
Leuke recensies beidenAlleen Pink_Floyd misschien wat mooier om de namen van de setlist uit te schrijven? Dat staat wat mooier dan deze puntsgewijze officiele setlist
Nicequote:Op zondag 5 april 2009 14:41 schreef MaJo het volgende:
Mijn recensie staat online
http://3voor12.vpro.nl/artikelen/artikel/41780133
The kids are sick again,quote:Op zondag 5 april 2009 20:31 schreef Irien het volgende:
[..]
Niceiets te aardige woorden voor het voorprogramma
![]()
Leuk sfeerverslag, veel feitenkennis en ik heb ons herkend op 1 van de foto's![]()
Misschien heb je wel gelijk over The Kids are Sick Again dat niet zo aansloeg. Volgens mij werd het wel werd meegezongen, maar bij mij is het ook niet blijven hangen.
Hij zakt tegen het einde wel een beetje in (ik ben al aan de tweede keer begonnenquote:Op zondag 19 april 2009 15:55 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Ben QTH nu aan het beluisteren. Weet me, net als tijdens het concert, nog niet echt te pakken. Paar luisterbeurten zullen wel nodig zijn.. De tamheid valt gelukkig wat mee.
Jah klopt, en Tanned daarvoor.. Toch een leuk album welquote:Op zondag 19 april 2009 16:18 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Mwah. Questing, Not Coasting komt op het eind een keer. Leukste nummer tot nu toe..
quote:Op zondag 10 mei 2009 19:07 schreef chansadres het volgende:
Schaamteloos. Ik zat te dnken, waar herken ik dat introotje van Maximo Park - The Kids are sick again toch van ( )....
Onze eigen Marco Borsato (of eigenlijk John Ewbank) heeft het verzonnen... Plagiaat?
Marco Borsato met Wit Licht lijkt wel erg veel. Het klinkt bijna exact hetzelfde...
Klinkt inderdaad aardig overeen, vraag me af in hoeverre het toeval is of dat ze echt dingen van Marco hebben gekopieerd.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 07:54 schreef chansadres het volgende:
Ik denk, ik kopieer mijn reactie hier ook heen:
[..]
lijkt mij niet. Volgens mij is Borsatoquote:Op donderdag 14 mei 2009 15:33 schreef Sautor het volgende:
[..]
Klinkt inderdaad aardig overeen, vraag me af in hoeverre het toeval is of dat ze echt dingen van Marco hebben gekopieerd.
Ja okee, maar Paul is wel een beetje een kunstfreak (ik heb ook die special edition met dat fotoboekje erbijquote:Op donderdag 14 mei 2009 15:35 schreef Irien het volgende:
[..]
lijkt mij niet. Volgens mij is Borsatocompleet onbekend buiten Nederland en Vlaanderen.
Marco Borsato is tegenwoordig kunst?quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:37 schreef Sautor het volgende:
[..]
Ja okee, maar Paul is wel een beetje een kunstfreak (ik heb ook die special edition met dat fotoboekje erbij), dus het zou kunnen...
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:22 schreef Apfelsaft het volgende:
[..]
Marco Borsato is tegenwoordig kunst?____!
Oke, ik schrok alquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:29 schreef Sautor het volgende:
[..]Ik bedoelde meer dat de zanger een iets bredere en grotere interesse heeft, dus het zou maar zo kunnen dat hij Borsato wel kent. (Kunst was een beetje een vreemde uitdrukking
)
Alleen was de single van Borsato uit april 2008 en heeft Maximo Park deze single (naar mijn weten) nooit gespeeld voor begin 2009. Kan zijn dat ze hem al wat langer hebben liggen en opgenomen, maar er zit een flink tijdsverschil in.quote:Op donderdag 14 mei 2009 17:47 schreef Apfelsaft het volgende:
[..]
Oke, ik schrok al
Maar de gelijkenis is inderdaad groot, dat kan geen toeval meer zijn. Het lijkt me op de een of andere manier alleen een stuk waarschijnlijker dat Borsato het heeft gejat...
Mwa, het staat volgens mij sinds Glastonbury op de setlist. Was een wedstrijdje waarbij de fans of de setlist mochten samenstellen, of mochten aangeven welk nummer live gespeeld zou moeten worden. Sindsdien spelen ze het volgens mij op elke gig, dus het rode boekje is gewoon voor de sfeerquote:Op donderdag 27 augustus 2009 20:55 schreef Irien het volgende:
*schop omhoog*![]()
Wat vonden jullie van Maximo Park op Lowlands? Ik kwam te laat, pas bij The Kid's are sick again (kwam door them crooked vultures). Ik vond het tofZe zetten zich helemaal in om de Alpha mee te krijgen. Toch een behoorlijke klus. Het klonk ook lekker
En Paul pakte er weer even het boek bij, bij Acrobat, wat op 3 voor 12 recensie opgeschreven werd als " hij kent de tekst niet"
Ik vond die derde plaat anders niet slecht. Beter in elk geval dan de tweede.quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:09 schreef portie het volgende:
Leuk dat ze weer terugpakken op hetgeen waar ze ooit goed in waren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |