Jij ook zo te lezen, echt een verwoed israel-hatertje zo te lezen. Ik heb het al eerder een dwangneurose genoemd.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:57 schreef moussie het volgende:
[..]
ja maar, ja maar, dat is Israël hoor, die hoeven zich toch niet te houden aan de conventies, iedereen heeft toch een speciale verbondenheid met dat volk ..
nou maar aangezien je het er al een paar keer over gehad hebt heeft het je wel geraaktquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:58 schreef Reraise het volgende:
[..]
Ach dat je je frustraties aan mij richt is wel duidelijk.
Het streelt me ego.
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:58 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet alleen voorbehouden aan Israël, dus dit is nauwelijks een argument te noemen.
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:01 schreef schoelje het volgende:
[..]
nou maar aangezien je het er al een paar keer over gehad hebt heeft het je wel geraakt
Je kunt 1000x blijven roepen dat het een "bezetting" is, maar zelfs de inwoners van Samaria en Judea willen lieven bij Israel horen dan bij de omringende landen. Heel makkelijk om maar wat te roepen vanaf je veilige bureaustoeltje.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:01 schreef Reraise het volgende:Maar malloot Schoelje vind dat er van bezetting geen sprake is, daar denkt de regering van Israel en de rest van de hele wereld toch anders over.
Ik heb niets tegen de staat op zich, ik heb zelfs begrip voor de manier waarop die is ontstaan, zeker als je het in de context van die tijd plaatst .. waar ik absoluut geen begrip voor heb is de manier waarop die zich nu handhaaftquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:59 schreef schoelje het volgende:
[..]
Jij ook zo te lezen, echt een verwoed israel-hatertje zo te lezen. Ik heb het al eerder een dwangneurose genoemd.
Die andere landen noemen wij dan bananen-republiek oid .. Israël wordt ondanks alles maar de hand boven het hoofd gehoudenquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:58 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet alleen voorbehouden aan Israël, dus dit is nauwelijks een argument te noemen.
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:03 schreef schoelje het volgende:
[..]
Je kunt 1000x blijven roepen dat het een "bezetting" is, maar zelfs de inwoners van Samaria en Judea willen lieven bij Israel horen dan bij de omringende landen. Heel makkelijk om maar wat te roepen vanaf je veilige bureaustoeltje.
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:04 schreef moussie het volgende:
[..]
Ik heb niets tegen de staat op zich, ik heb zelfs begrip voor de manier waarop die is ontstaan, zeker als je het in de context van die tijd plaatst .. waar ik absoluut geen begrip voor heb is de manier waarop die zich nu handhaaft
Blijkbaar niet in jouw hoofd, want jij noemt de praktijken van corruptie als blijk, dat Israël geen gezonde staat is.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:05 schreef moussie het volgende:
[..]
Die andere landen noemen wij dan bananen-republiek oid .. Israël wordt ondanks alles maar de hand boven het hoofd gehouden
tja, als het ene na het andere staatshoofd aangeklaagd wordt voor corruptie dan is dat imho geen gezonde staat .. en volgens mij is dat toch wel een algemene mening als we het over andere staten hebben .. maar die is dus ineens minder algemeen als het over Israël gaatquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:10 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Blijkbaar niet in jouw hoofd, want jij noemt de praktijken van corruptie als blijk, dat Israël geen gezonde staat is.
Bovendien bestaat er, mijn inziens, geen algemene mening over Israël.
Mwah, er is steeds minder sympathie voor het handelen van de staat Israël, er is eindelijk eerlijke kritiek over de extremistische kant van de joodse bevolking, en dan met name die in de bezette gebieden, of je dat gelijk kan stellen aan 'van de wereldkaart willen zien verdwijnen' ?quote:Ik heb juist meer en meer de indruk, dat er een steeds groter wordende groep Israël liefst vandaag dan morgen van de wereldkaart ziet verdwijnen.
Je bent een hypocriet mannetje, nota bene de titel van dit topic is: Op weg naar 't einde van de Joodse staat (voorafgegaan door een duim omhoog).quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:08 schreef Reraise het volgende:
[..]
Inderdaad ik ben ook voor de staat Israel maar tegen het bezettings en nederzettingen beleid van Israel.
Je beseft wel dat de andere landen in het Midden Oosten rondom Israël nog erger zijn wat dat betreft? Het zijn vooralsnog allemaal dictaturen. Ik ben het een beetje zat dat alle slechte punten van Israël vergroot worden terwijl de landen er omheen veel meer op hun kerfstok hebben. En nee, ik praat niks goed, enige nuance is echter op z'n plaats.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:35 schreef moussie het volgende:
[..]
tja, als het ene na het andere staatshoofd aangeklaagd wordt voor corruptie dan is dat imho geen gezonde staat .. en volgens mij is dat toch wel een algemene mening als we het over andere staten hebben .. maar die is dus ineens minder algemeen als het over Israël gaat
Dat laatste is jouw aanname, geen stelling die ik heb geponeerd.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:35 schreef moussie het volgende:
[..]
tja, als het ene na het andere staatshoofd aangeklaagd wordt voor corruptie dan is dat imho geen gezonde staat .. en volgens mij is dat toch wel een algemene mening als we het over andere staten hebben .. maar die is dus ineens minder algemeen als het over Israël gaat
Ik heb het niet over eerlijke kritiek. Juist daar ontbreekt het aan bij sommigen, waarvan de aantallen naar mijn beleving groeien, die niet verder komen in hun retoriek dan de oplossingen voor het Midden-Oosten conflict eenzijdig bij de Israëliërs te leggen.quote:Mwah, er is steeds minder sympathie voor het handelen van de staat Israël, er is eindelijk eerlijke kritiek over de extremistische kant van de joodse bevolking, en dan met name die in de bezette gebieden, of je dat gelijk kan stellen aan 'van de wereldkaart willen zien verdwijnen' ?
tuurlijk besef ik dat .. des te zuurder is het dat alles wat Israël doet met de mantel der liefde bedekt wordt en/of begraven wordt onder een hele hoop retoriek uit het scala van 'palestijnen zijn geen volk/natie en dat kan ik bewijzen', terwijl elke verbale scheet van even verderop onder het vergrootglas gelegd wordtquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:44 schreef waht het volgende:
[..]
Je beseft wel dat de andere landen in het Midden Oosten rondom Israël nog erger zijn wat dat betreft? Het zijn vooralsnog allemaal dictaturen. Ik ben het een beetje zat dat alle slechte punten van Israël vergroot worden terwijl de landen er omheen veel meer op hun kerfstok hebben. En nee, ik praat niks goed, enige nuance is echter op z'n plaats.
Ik hoor van moslim-haters enkel over de inferioriteit van Moslim-landen en van Israël-haters over het feit dat Israël het kwaad van de wereld is. Waar zijn de genuanceerde meningen?
En volgens mij kan een democratische staat per definitie niet gezond zijn als het een na het andere staatshoofd corrupt blijkt te zijn .. dat het economisch goed gaat of whatever doet daar niets aan afquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:47 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Dat laatste is jouw aanname, geen stelling die ik heb geponeerd.
Ik vind namelijk dat de typering wel of geen gezonde staat niet enkel afhankelijk is van het doen en laten van de staatshoofd.
Gezien het feit dat hun daar de lakens uitdelen zal het daar wel op neerkomen .. of verwacht je dat de Palestijnen zich maar terug trekken uit de bezette gebieden ?quote:Ik heb het niet over eerlijke kritiek. Juist daar ontbreekt het aan bij sommigen, waarvan de aantallen naar mijn beleving groeien, die niet verder komen in hun retoriek dan de oplossingen voor het Midden-Oosten conflict eenzijdig bij de Israëliërs te leggen.
En volgens mij kan men geen objectief oordeel geven over het wel of niet per definitie gezond zijn van een staat als men sowieso bevooroordeeld is over de staat Israël.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 17:59 schreef moussie het volgende:
En volgens mij kan een democratische staat per definitie niet gezond zijn als het een na het andere staatshoofd corrupt blijkt te zijn .. dat het economisch goed gaat of whatever doet daar niets aan af
Ik denk, dat er wel meer opties zijn, maar de verkokering in denkwijze, die hier uiterst zichtbaar wordt en in het Midden-Oosten ook debet is aan de huidige stand van zaken, is natuurlijk onderdeel van het probleem dat een oplossing in de weg staat.quote:Gezien het feit dat hun daar de lakens uitdelen zal het daar wel op neerkomen .. of verwacht je dat de Palestijnen zich maar terug trekken uit de bezette gebieden ?
aah, maar wie is hier bevooroordeeld ? Is dat diegene die alles wat Israël doet goed praat met wat retoriek over hoe erg de rest nou wel is, of is dat diegene die zich afvraagt of je iemand die aan alle kanten tegen de internationale spelregels verstoot nog wel 'je vriendje' wil noemen ?quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 18:09 schreef damian5700 het volgende:
[..]
En volgens mij kan men geen objectief oordeel geven over het wel of niet per definitie gezond zijn van een staat als men sowieso bevooroordeeld is over de staat Israël.
en aan je reacties is dan ook overduidelijk te merken dat ji helemaal niet leest .. je staart je blind op een facet en meent het hele plaatje te kennenquote:Ik weet zonder probleem jouw mening hierover wel op de juiste waarde in te schatten.
euhm, als een Jood wel land mag kopen van een Arabier, maar een Arabier geen land van een Jood .. wie zorgt er dan voor die 'verkokering' ?quote:Ik denk, dat er wel meer opties zijn, maar de verkokering in denkwijze, die hier uiterst zichtbaar wordt en in het Midden-Oosten ook debet is aan de huidige stand van zaken, is natuurlijk onderdeel van het probleem dat een oplossing in de weg staat.
Ik praat niets goed, maar enerzijds heb ik kritiek op jouw invalshoek en anderzijds wijs jou erop:quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 18:43 schreef moussie het volgende:
[..]
aah, maar wie is hier bevooroordeeld ? Is dat diegene die alles wat Israël doet goed praat met wat retoriek over hoe erg de rest nou wel is, of is dat diegene die zich afvraagt of je iemand die aan alle kanten tegen de internationale spelregels verstoot nog wel 'je vriendje' wil noemen ?
Ik heb het dus over de beoordelingsgronden waarop je jouw mening baseert. Voor de duidelijkheid.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:47 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Dat laatste is jouw aanname, geen stelling die ik heb geponeerd.
Ik vind namelijk dat de typering wel of geen gezonde staat niet enkel afhankelijk is van het doen en laten van de staatshoofd.
Verklaar je nader.quote:en aan je reacties is dan ook overduidelijk te merken dat ji helemaal niet leest .. je staart je blind op een facet en meent het hele plaatje te kennen
[..]
Ik denk dat het vrij aannemelijk is te veronderstellen dat deze en soortgelijke denkwijzes en -patronen nooit een oplossing kunnen bewerkstelligen.quote:euhm, als een Jood wel land mag kopen van een Arabier, maar een Arabier geen land van een Jood .. wie zorgt er dan voor die 'verkokering' ?
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:38 schreef schoelje het volgende:
[..]
Je bent een hypocriet mannetje, nota bene de titel van dit topic is: Op weg naar 't einde van de Joodse staat (voorafgegaan door een duim omhoog).
Zelf ben ik voor een ongedeelde joodse staat Groot-Israel. Tot een ander alternatief mogelijk is, maar zo als het er nu uitziet met de religie in de omringende landen is een alternatief een utopische gedachte.
Ja door het westen gesteunde dictaturen die hun volkeren onderdrukken zoals bijvoorbeeld in Egypte.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:44 schreef waht het volgende:
[..]
Je beseft wel dat de andere landen in het Midden Oosten rondom Israël nog erger zijn wat dat betreft? Het zijn vooralsnog allemaal dictaturen. Ik ben het een beetje zat dat alle slechte punten van Israël vergroot worden terwijl de landen er omheen veel meer op hun kerfstok hebben. En nee, ik praat niks goed, enige nuance is echter op z'n plaats.
Ik hoor van moslim-haters enkel over de inferioriteit van Moslim-landen en van Israël-haters over het feit dat Israël het kwaad van de wereld is. Waar zijn de genuanceerde meningen?
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 19:01 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik praat niets goed, maar enerzijds heb ik kritiek op jouw invalshoek en anderzijds wijs jou erop:
[..]
Ik heb het dus over de beoordelingsgronden waarop je jouw mening baseert. Voor de duidelijkheid.
Het blijft je maar ontgaan dat het gros van mijn kritiek gericht is tegen mensen die de Palestijn de meest fundamentele rechten ontzeggen, zoals het recht om zich te verdedigen/verzetten tegen een bezetter, en dat dan op basis van het gegeven dat het geen staat/natie was zoals wij die kennen .. alsof het geen mensen zijn omdat wij hun (nog) niet gelabeld hebbenquote:Verklaar je nader.
Dan zijn we het dus eens over het feit dat er aan de opzet van de staat Israël, met zijn aparte wetgeving voor niet-joden, het een en ander schort, en dat deze wetgeving een vreedzame oplossing belemmert ?quote:Ik denk dat het vrij aannemelijk is te veronderstellen dat deze en soortgelijke denkwijzes en -patronen nooit een oplossing kunnen bewerkstelligen.
Misschien is het al hierboven gezegd, maar ik heb nu geen tijd en zin om het hele topic door te bladeren.quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 14:12 schreef moussie het volgende:
[..]
Dan zijn we het dus eens over het feit dat er aan de opzet van de staat Israël, met zijn aparte wetgeving voor niet-joden, het een en ander schort, en dat deze wetgeving een vreedzame oplossing belemmert ?
Ik lees en hoor hier en daar verhalen van mensen die daar nu wonen en allerhande restricties tegenkomen bij het kopen van een huis/stukje grond .. dus ik vermoed dat het weliswaar niet zo in de wet staat maar dat er allerhande bureaucratische hordes zijn opgeworpen waardoor het er in de praktijk op neer komt dat een niet gewenste niet-jood strandt in de berg papierenquote:Op zondag 5 oktober 2008 13:05 schreef SilkTie het volgende:
[..]
Misschien is het al hierboven gezegd, maar ik heb nu geen tijd en zin om het hele topic door te bladeren.
Welke wetgeving is er apart voor niet-Joden?
Welke wetgeving belemmert een vreedzame oplossing?
Dat klinkt toch al anders ...quote:Op zondag 5 oktober 2008 13:53 schreef moussie het volgende:
[..]
Ik lees en hoor hier en daar verhalen van mensen die daar nu wonen en allerhande restricties tegenkomen bij het kopen van een huis/stukje grond .. dus ik vermoed dat het weliswaar niet zo in de wet staat maar dat er allerhande bureaucratische hordes zijn opgeworpen waardoor het er in de praktijk op neer komt dat een niet gewenste niet-jood strandt in de berg papieren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |