ja, komt omdat ik geen kaarten heb en daardoor helemaal doordraai.. be afraid.. be very afraid...quote:Op zondag 5 oktober 2008 19:10 schreef Wer-Al_Zwowe het volgende:
Heeft dit iets te maken met het concert dat dan door Queen + Paul Rodgers wordt gegeven in Ahoy?
Hm. Met het risico om het totaal verkeerd uit te leggen. Here goes.quote:Op maandag 6 oktober 2008 07:53 schreef yvonne het volgende:
Ik snap er geen drol van, in Jip en Janneketaal graag?
Hoe laat is dat hier?quote:Op maandag 6 oktober 2008 10:06 schreef Darklight het volgende:
Zo moet je het ongeveer zien, en dit gebeurd er dan ws
And then on October 7th.… And I chose…well, you know, the Universe moved me to choose it, I chose ten minutes after 7 in the morning, UTC time, which makes it ten after midnight my time here on the Pacific coast on October 7th would be the point at which we would slip into what I call Release Language.
quote:Op maandag 6 oktober 2008 12:45 schreef L.Denninger het volgende:
Volgens mijn persoonlijke brekeningen staat er 19 oktober ergens iets te gebeuren dat invloed heeft op andere dingen die voor iemand iets betekenen dat geen toeval meer kan zijn !
Dat schrijven de makers van het programma Web Bot, lees dat interview maar daar wordt uitgelegt hoe het werktquote:Op maandag 6 oktober 2008 10:15 schreef SpecialK het volgende:
wat een loos gelul. wie schrijft deze zooi en waarom is diegene nog niet aan een dorpelijke schandpaal vastgebonden?
wie weet? Gewoon 7 oktober nemen zolang het nog ergens op de wereld 7 oktober is. Heb je dat tijdzone probleem ook nietquote:
Als morgen een dag als alle andere is met enkel de usual suspects qua gebeurtenissen ( een vliegtuigrampje, Afrika die weer eens in het nieuws komt dat het het allemaal zo kut is of een reguliere update van de financiële malaise op deze aardbol ( zonder een echt drastische verslechtering) dan mag je wel stellen dat het niet echt een goede voorspelling is geweest. Zo ook met jouw voorspelling van 19 oktober. Neem wel in overweging dat 7 oktober volgens de webbot voorspelling een aftrap is en niet de complete happening in zichzelf. Het kan 5 maanden duren voor het zich heeft voltooid. Dus een beurs/economische crash waar 5 maanden chaos uit komt oid.quote:Op maandag 6 oktober 2008 12:45 schreef L.Denninger het volgende:
Volgens mijn persoonlijke brekeningen staat er 19 oktober ergens iets te gebeuren dat invloed heeft op andere dingen die voor iemand iets betekenen dat geen toeval meer kan zijn !
Nou ja, de crash vandaag is iig goed ingezet.. Bijna alle Europese beurzen zitten rond de 5% in de min.quote:Op maandag 6 oktober 2008 14:48 schreef jogy het volgende:
[..]
Als morgen een dag als alle andere is met enkel de usual suspects qua gebeurtenissen ( een vliegtuigrampje, Afrika die weer eens in het nieuws komt dat het het allemaal zo kut is of een reguliere update van de financiële malaise op deze aardbol ( zonder een echt drastische verslechtering) dan mag je wel stellen dat het niet echt een goede voorspelling is geweest. Zo ook met jouw voorspelling van 19 oktober. Neem wel in overweging dat 7 oktober volgens de webbot voorspelling een aftrap is en niet de complete happening in zichzelf. Het kan 5 maanden duren voor het zich heeft voltooid. Dus een beurs/economische crash waar 5 maanden chaos uit komt oid.
En ja, een beurscrash ala 1929 is wel een ramp te noemen in de hedendaagse wereld.
En IJsland is al gestopt met handelen inderdaad.quote:Op maandag 6 oktober 2008 14:50 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Nou ja, de crash vandaag is iig goed ingezet.. Bijna alle Europese beurzen zitten rond de 5% in de min.
DJ moet nog openen.
Aha, en die happening gaat dus morgen pas beginnen ?quote:Op maandag 6 oktober 2008 14:48 schreef jogy het volgende:
Neem wel in overweging dat 7 oktober volgens de webbot voorspelling een aftrap is en niet de complete happening in zichzelf. Het kan 5 maanden duren voor het zich heeft voltooid. Dus een beurs/economische crash waar 5 maanden chaos uit komt oid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |