die zien er verlept uitquote:Op maandag 29 september 2008 23:09 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Ja, vroegah.
[ afbeelding ]
Maar sinds ze gebatst wordt door die saajentologie idioot hoef ik d'r niet meer.
Dat nummer draaien we altijd in de anti-kraak woning van een vriend van mij als we daar een feest hebben.quote:
wtf, jullie draaien het hele feest lang 1 en hetzelfde nummer ? =]quote:Op maandag 29 september 2008 23:12 schreef Noorsbloed het volgende:
[..]
Dat nummer draaien we altijd in de anti-kraak woning van een vriend van mij als we daar een feest hebben.
En dan een pit bouwen in de huiskamer
Tja, het geld om Fortis te redden moet ergens vandaan komen he.quote:Op maandag 29 september 2008 23:14 schreef gers het volgende:
DEN HAAG - De prijs van vuurwerk moet flink omhoog om een einde te maken aan de extreme overlast bij de jaarwisselingen.
Dat advies krijgt het kabinet in een vandaag te verschijnen rapport.
Een forse milieubelasting op rotjes en vuurpijlen zou het aantal incidenten omlaag moeten brengen. Vooral hulpverleners zijn de laatste jaren slachtoffer van agressie met (vaak illegaal) vuurwerk. Camera’s op hun voertuigen vormen een andere maatregel die hulpverleners moet beschermen.
Het verkorten van de tijd dat op 31 december vuurwerk mag worden afgestoken, zou een effectieve manier zijn om de overlast te beperken. Maar deze maatregel wordt niet voorgesteld omdat de politie het die dag vaak te druk heeft voor de handhaving ervan.
Neen dat nummer draaien we pas als we allemaal dronken zijn uiteraardquote:Op maandag 29 september 2008 23:15 schreef Acinonyx het volgende:
[..]
wtf, jullie draaien het hele feest lang 1 en hetzelfde nummer ? =]
geweldig nummer, dat wel, maar tog....![]()
moshpits zijn veeeeet, als ge die bedoelt
jaren 90 foute muziekquote:Op maandag 29 september 2008 23:18 schreef Noorsbloed het volgende:
[..]
Neen dat nummer draaien we pas als we allemaal dronken zijn uiteraard
En dan komt ook andere foute muziek om de hoek kijken..![]()
En Moshpit / pit verschilt niet zo heel verdomd veel
Mjahquote:
och, op zó'n koe, nee ok dan snap ik het ^^quote:Op maandag 29 september 2008 23:18 schreef Noorsbloed het volgende:
[..]
Neen dat nummer draaien we pas als we allemaal dronken zijn uiteraard
En dan komt ook andere foute muziek om de hoek kijken..![]()
En Moshpit / pit verschilt niet zo heel verdomd veel
quote:Op maandag 29 september 2008 23:23 schreef Noorsbloed het volgende:
[..]
Mjah
Toybox![]()
Gunther
Bear force one
Foute trance , trance![]()
Hardcoreis soms wel tof
![]()
Oasisquote:Op maandag 29 september 2008 23:23 schreef Noorsbloed het volgende:
[..]
Mjah
Toybox![]()
Gunther
Bear force one
Foute trance
Hardcore
quote:Op maandag 29 september 2008 23:23 schreef gers het volgende:
[..]
Mjah
Toybox![]()
Gunther![]()
Bear force one![]()
Foute trance , trance![]()
Hardcoreis soms wel tof
![]()
Ik heb hier wel een muffin die ik nu aan het op eten benquote:
je UIquote:
trustequote:Op maandag 29 september 2008 23:29 schreef BobbyB het volgende:
Ik ben ook pitten, trouwens.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 29 september 2008 23:31 schreef Demon_Hunter het volgende:
lol waarom sta ik niet bij de bazen van de ouwe garde .. was hier eerder bij als de meeste van de gezwellen hier.
alles goed hoertjes ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |