Er stond ''sound manipulation" op zijn dossier. Maar dat viel mij ook pas in de 'previously on heroes' op.quote:Op dinsdag 30 september 2008 13:28 schreef boem-dikkie het volgende:
Toffe aflevering, vond vooral tof om erachter te komen wat de kracht van Jesse was omdat daar in de vorige aflevering zo vaag over gedaan werd.
Volledig.quote:Op dinsdag 30 september 2008 14:00 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Maar Niki is nu dus wel dood..?
Oeh, zo had ik het nog niet gezien. Da's wel helemaal apart.quote:Maar Zimmerman zei ook al "Barbara?" tegen Tracy Strauss.. en daarna: "oh you're the one from beverly hills".. dat zou dus betekenen dat er op z'n minst 3 Niki's/Jessica's/whatever zijn?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Was trouwens ook wel een mooie scene met Micah.![]()
Je zag wel iets op haar voorhoofd.quote:Op dinsdag 30 september 2008 14:20 schreef hetzusjevan het volgende:
Ow wacht Niki is omgekomen met zo'n brand/ontploffing toen hè? Beetje vreemd dat ze in d'r kist ligt zonder brandwonden? In het vorige topic postte Breuls nog een link naar een foto waarop Niki in zo'n lijkenzak ligt en daar heeft ze wel dikke brandwonden?Slordigheidsfoutje of hele goede begrafenis-visagiste
?
Ja, maar op die foto zat ze er helemaal onder, nu had ze één plekje op haar hoofdquote:Op dinsdag 30 september 2008 14:23 schreef MadGuy het volgende:
[..]
Je zag wel iets op haar voorhoofd.
Die wist op tijd te ontkomen.quote:Op dinsdag 30 september 2008 14:23 schreef Harajuku. het volgende:
Watskeburt met Monica dan
Jessica bestaat toch wel? Ik meen me te herinneren dat Niki haar pa de schuld gaf dat Jessica dood was? Het lijkt er dus op dat Jessica en Niki tweelingzusjes waren en Jessica overleden is? en Niki heeft daar wss een flinke klap van gehad of ze had al een steekje los zitten waardoor ze alter ego's ging ontwikkelen - waaronder die van haar (overleden) zus.quote:Op dinsdag 30 september 2008 14:22 schreef Harajuku. het volgende:
Maar dan moet Niki toch bewust of onbewust geweten hebben dat Jessica bestaat.. Of wacht, Jessica heet in het echt Tracy en Niki heeft de hele Jessica dus wel verzonnen?
Ja, dat dacht ik dus ook. Maar toen zei iedereen hier TRACY IS JESSICA, JESSICA BESTAAT EHEECCHTquote:Op dinsdag 30 september 2008 14:26 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Jessica bestaat toch wel? Ik meen me te herinneren dat Niki haar pa de schuld gaf dat Jessica dood was? Het lijkt er dus op dat Jessica en Niki tweelingzusjes waren en Jessica overleden is? en Niki heeft daar wss een flinke klap van gehad of ze had al een steekje los zitten waardoor ze alter ego's ging ontwikkelen - waaronder die van haar (overleden) zus.
Oh my, dit is verwarrend.
Sowieso het laatste. Da's wel gebruikelijk bij opbaringen afaik.quote:Op dinsdag 30 september 2008 14:20 schreef hetzusjevan het volgende:
Ow wacht Niki is omgekomen met zo'n brand/ontploffing toen hè? Beetje vreemd dat ze in d'r kist ligt zonder brandwonden? In het vorige topic postte Breuls nog een link naar een foto waarop Niki in zo'n lijkenzak ligt en daar heeft ze wel dikke brandwonden?Slordigheidsfoutje of hele goede begrafenis-visagiste
?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |