Gebruik je dat excuus elke keer?quote:Op vrijdag 26 september 2008 19:43 schreef lynda het volgende:
Jups.. en nog wat andere dingen
Maar voordat je nu met namen gaat gooien.. Je zal net zien dat je dan gelynchd word
Tis een feitquote:Op vrijdag 26 september 2008 19:45 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Gebruik je dat excuus elke keer?
Omdat de roos op iemand anders sloeg. Als je meer bekijkt, kom je achter meer dingen ipv gelijk maar een naam neer te gooien. Best handig als je geen dorp wil afmakenquote:Op vrijdag 26 september 2008 19:46 schreef PrincePolly het volgende:
tvp. Ben ook gelijk weer weg. Hoezo leeft ladididida nog?? Een roos in een avatar en gewoon leven?
Na 21:00 uur weer present met hints enzo (als ik dan nog leef).
Ik heb het toch over nu. Dat jij een heel vorige ronde wel wat deed zegt helemaal nieeeeeets over deze rondequote:Op vrijdag 26 september 2008 19:48 schreef lynda het volgende:
[..]
Tis een feitOo flippie's die en die vind mij verdacht.. Zullen we die naam maar even pm'en? JA doe maar.. blijven wij leven etc..
Dan vote je toch lekker op mijquote:Op vrijdag 26 september 2008 19:50 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ik heb het toch over nu. Dat jij een heel vorige ronde wel wat deed zegt helemaal nieeeeeets over deze ronde
Robierquote:Thieske (dorpsbewoner) zat aan de keukentafel na te denken over de middag. Lekker een koel biertje erbij die Thieske met liefde wilde opdrinken. Maar dat biertje ging nooit op. Zo geruisloos mogelijk was iemand naar binnen geslipt. 10 kogels had de dader ervoor nodig. 9 in de romp en 1 in het hoofd. Verder was er niks bekent over de moord.
Rimas:quote:De avond viel. Iedereen lag veilig binnen in bed en de oogjes gingen toe. Maar Trigaliti (Dorpsidioot) zat nog achter zijn computer spelletjes te spelen. Totdat hij iets aan de deur hoorde rammelen. 1 Knal door zijn hoofd. Verder waren er geen sporen te bekennen.
Was dit de perfect crime? Of toch niet?
Ik wil helemaal niet op jou stemmenquote:Op vrijdag 26 september 2008 19:54 schreef lynda het volgende:
[..]
Dan vote je toch lekker op mij
Check die post van mij om 5 uur 's ochtends en van voor het begon
quote:Op vrijdag 26 september 2008 19:58 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Robier
[..]
Rimas:
signature: Mensen wijzen graag naar de splinters in ander mans ogen, maar vergeten de balk in hun eigen ogen...
(gemiddeld 1 per dag)
------------------------------------
oogjes toe, 1 schot
Ik leg hiervoor net uit waardoor tamiii eik niet meer kan.quote:Op vrijdag 26 september 2008 21:14 schreef B.ertha het volgende:
[..]
En die van Tamii zie ik ook nog. Tenminste, blijkbaar sloeg de hint niet op debbie, dus dan kan het tamii toch zijn?
Ik kan net kiezen
Rimas:quote:De avond viel. Iedereen lag veilig binnen in bed en de oogjes gingen toe. Maar Trigaliti (Dorpsidioot) zat nog achter zijn computer spelletjes te spelen. Totdat hij iets aan de deur hoorde rammelen. 1 Knal door zijn hoofd. Verder waren er geen sporen te bekennen.
Was dit de perfect crime? Of toch niet?
Je bent verdacht, lul je eruit!quote:Op vrijdag 26 september 2008 21:15 schreef Rimas het volgende:
Toch weer een irritante mafiosa afgemaakt![]()
Ik had vandaag helaas geen tijd om te stemmen
ja dat zag ik te laat. Één minderquote:Op vrijdag 26 september 2008 21:15 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ik leg hiervoor net uit waardoor tamiii eik niet meer kan.
Ladiladida:
[..]
Rimas:
signature: Mensen wijzen graag naar de splinters in ander mans ogen, maar vergeten de balk in hun eigen ogen...
(gemiddeld 1 per dag)
------------------------------------
oogjes toe, 1 schot
Dit had ik dus al bij Rimas, dus perfect crime zóu er bij kunnen passen.
Maar dat kan niet want SG zegt dat één verhaaltje op één persoon slaat, en dat was dus Timmmmquote:Op vrijdag 26 september 2008 21:17 schreef MaJo het volgende:
Jee we hebben een maffiaHara, zei je nou dat nog iemand bouman heet? Als roosendaal op timmmm slaat dan zou de bouwvakker op die andere kunnen slaan!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |