Ik heb internetquote:Op woensdag 24 september 2008 21:30 schreef Agiath het volgende:
Ik swaffel altijd mijn lul op de afstandsbediening, om me vervolgens af te trekken op het willekeurig kanaal wat aanspringt.
quote:Op woensdag 24 september 2008 20:43 schreef gebrokenglas het volgende:
RTL 7 is inmiddels ook gevuld (wat was dat vroeger eigenlijk, weet het al niet meer).
Het heette daarvoor toch echt V8?quote:Op woensdag 24 september 2008 22:53 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
En daarvoor Veronica
Nee, het was eerst Veronica, toen werd het Yorin (onderdeel van RTL), toen is V8 erbij gekomen (onderdeel van SBS), wat nu weer Veronica is (nog steeds onderdeel van SBS). Er waren destijds al theorieën dat als je de 8 op zijn kant legde je VOO hebt, en dat was dan weer de afkorting van Veronica.quote:Op woensdag 24 september 2008 23:35 schreef tard het volgende:
[..]
Het heette daarvoor toch echt V8?
Wel grappig aangezien er nu eigenlijk ook weer "V 8 " in beeld staat.
Mwa, ik kijk wel eens films op NET 5, zijn meestal oude films, dat wel. Dus die staat op 8 bij mij.quote:Op woensdag 24 september 2008 23:18 schreef Palomar het volgende:
Je moet zenders instellen op volgorde van relevantie. RTL8, Net5 en dat soort herhalingszenders staan bij mij dan ook op nummertje <heel hoog>.
Inmiddels zit TMF alweer in Amsterdam zelfs... en SBS ookquote:Op woensdag 24 september 2008 20:43 schreef gebrokenglas het volgende:
Klacht: opgedrongen televisievoorkeuzeprogrammering uit Bussum/Hilversum.
Nee, wat ik bedoel is dat 'televisieland'quote:Op woensdag 24 september 2008 21:03 schreef m0m0 het volgende:
TS is duidelijk niet in staat om creatieve oplossingen te bedenken voor niet gecompliceerde situaties, en daarbij ook nog eens niet stressbestendig.
Serieus? Wat is dat voor onzin?quote:Op donderdag 25 september 2008 07:20 schreef JDude het volgende:
Op een digitale ontvanger kún je de zenders niet eens meer van nummer veranderen.
veronica is ook een tijdje onderdeel van de HMG groep geweest en dus onderdeel van het RTL concernquote:Op donderdag 25 september 2008 00:14 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Nee, het was eerst Veronica, toen werd het Yorin (onderdeel van RTL), toen is V8 erbij gekomen (onderdeel van SBS), wat nu weer Veronica is (nog steeds onderdeel van SBS). Er waren destijds al theorieën dat als je de 8 op zijn kant legde je VOO hebt, en dat was dan weer de afkorting van Veronica.
Staat voorgeprogrammeerd op je decoder, is handig!quote:Op donderdag 25 september 2008 07:57 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Serieus? Wat is dat voor onzin?
Dat zeg ik toch ook.quote:Op donderdag 25 september 2008 08:13 schreef Wupppie het volgende:
[..]
veronica is ook een tijdje onderdeel van de HMG groep geweest en dus onderdeel van het RTL concern
ieuw, kanker-tvquote:Op donderdag 25 september 2008 09:37 schreef Enslaved het volgende:
1 NED 1
2 NED 2
3 NED 3
4 RTL 4
5 RTL 5
6 SBS 6
7 RTL 7
8 Veronica
9 NET 5
etc.
710 Porno
711 Porno
712 Porno
725 Kanker
Dat dus. Dus heb nergens last vanquote:Op donderdag 25 september 2008 07:20 schreef JDude het volgende:
Op een digitale ontvanger kún je de zenders niet eens meer van nummer veranderen.
Ik zou de handleiding er dan nog maar eens bijpakken, want de gemiddelde decodert kan dat prima.quote:Op donderdag 25 september 2008 07:20 schreef JDude het volgende:
Op een digitale ontvanger kún je de zenders niet eens meer van nummer veranderen.
Nou!quote:Op donderdag 25 september 2008 10:42 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
SBS6 staat bij mij op 7.
Dat zal ze leren, die rakkers..
Je kunt idd wel favorieten aanmaken onder je eigen preset, maar mijn ervaring is dat de kabelboer (@home/sicko) constant met de zenders zit te schuiven, waardoor je presets steeds niet meer kloppen. Erg vervelend. Gaat overigens om een samsung decoder, misschien dat andere decoders dit beter oplossen?quote:Op donderdag 25 september 2008 10:50 schreef Frank-NL het volgende:
[..]
Ik zou de handleiding er dan nog maar eens bijpakken, want de gemiddelde decodert kan dat prima.
Hmmm, bij mij verandert dat praktisch nooit (ook Ziggo), mijn Samsung favo lijst is al sinds het begin dezelfdequote:Op donderdag 25 september 2008 11:06 schreef Palomar het volgende:
[..]
Je kunt idd wel favorieten aanmaken onder je eigen preset, maar mijn ervaring is dat de kabelboer (@home/sicko) constant met de zenders zit te schuiven, waardoor je presets steeds niet meer kloppen. Erg vervelend. Gaat overigens om een samsung decoder, misschien dat andere decoders dit beter oplossen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |