Ja, maar da's omdat ze voor 7 uur tig winkels bevoorraad moeten hebben, maar als ze landelijk maar met 1 bakkerij werken en vanuit die ene plaats moeten ze naar alle uithoeken rijden en daar alle winkels in de omgeving bevoorraden, moeten ze nog vroeger op. Dat bedoel ik. Da's dan helemaal niet meer haalbaar.quote:Op zondag 28 september 2008 15:42 schreef RealZeus het volgende:
[..]Ze gaan ook om 4 uur 's nachts rijden. Er komen namelijk een aantal bij mij voor de deur langs en ik kom ze tegen als ik terug kom van mijn werk.
quote:Op zondag 28 september 2008 19:55 schreef allsystemshalt het volgende:
Mag ik even klagen over maisbrood?![]()
Ik moet geen kippenvoer in mijn brood.
Ik moet geen vogelvoer in mijn brood.quote:De volkoren met sesam van de ah is wel ok.
Zo hehe eindelijk iemand die dat ook zo ziet.quote:Op zaterdag 27 september 2008 00:20 schreef Pinball het volgende:
Oerbrood van de Super de Boer.
Dat nepbrood van de AH zou niet eens brood mogen heten, vieze kleffe zooi.
AH was ooit goed bezig qua brood, maar tegenwoordig is het kut.
Overigens fiets ik gewoon bijna elke dag langs de bakker.
Als ze aan elkaar kleven dan betekend het dat hun ze te warm hebben ingepakkenquote:Op donderdag 2 april 2009 20:53 schreef Igen het volgende:
Dat brood van de AH in die papieren zakken vind ik maar niks. De boterhammen kleven aan elkaar, maar vallen juist uit elkaar als je er margarine op smeert.
Maar bij de VOMAR hebben ze wel lekker brood. Vooral het bruine tijgerbrood is heerlijk.
Dit, dus. Ik neem het noodgedwongen ook wel eens mee - of ander supermarktbrood - maar wat een droefenis eigenlijk. Heb nog nooit een brood met een lekker verse krokante korst gekocht daar.quote:Op zondag 28 september 2008 02:39 schreef Sicstus het volgende:
Ik snap echt niet waarom mensen dat afbakbrood van AH zo lekker vinden...dan is er toch echt iets goed mis met je. Als je alleen al naar dat brood kijkt, valt het al uit elkaar van ellende. 30% brood, 70% lucht.
We hebben hier geen Spar, maar vlak bij mijn broer wel. Dus toen ik daar ging lunchen haalden we brood bij de Spar. O man o manquote:
Gotverkut. Wat een ellende. Ik wist gewoon dat het een bewuste actie was, zo consequent slecht brood bakken kan niemand.quote:Op vrijdag 3 april 2009 11:20 schreef Isabeau het volgende:
[..]
We hebben hier geen Spar, maar vlak bij mijn broer wel. Dus toen ik daar ging lunchen haalden we brood bij de Spar. O man o manZooo stom. Het was ongelofelijk lekker vers brood met zo'n precies goed korstje
![]()
Sindsdien koortsachtig op zoek naar iets wat er op leek. Maar nietsNergens met datzelfde zalige korstje. Dus ik vragen bij de AH waarom bijna geen enkel brood zo'n lekker korstje heeft. En weet je wat de broodafdelingmevrouw zei!?! Omdat kinderen zulke korstjes niet lusten, maken ze bijna al hun brood met zachte korst
kutkinderen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |