SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 22% gewijzigd door Paul op 24-09-2008 17:48:46 ]Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
Ja maar dit topic gaat juist over brood uit de supermarkt voordat iedereen weer gaat zeuren over de bakker, als dit topic ooit gaat lopen hiihhi einsquote:Op woensdag 24 september 2008 17:45 schreef Biogarde het volgende:
Ik haal m'n brood bij de Turk.
En daarnaast is het brood van de AH het lekkerst. Vooral dat brood in die papieren zakken![]()
En ja, dat van een bakker is lekkerder, maar da's iets wat serieus aan het uitsterven is in Utrecht. Tenzij je Bakker Bart een bakker vindt![]()
Ja, dan brood (in die papieren zakken) van de AH.quote:Op woensdag 24 september 2008 17:47 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
Ja maar dit topic gaat juist over brood uit de supermarkt voordat iedereen weer gaat zeuren over de bakker, als dit topic ooit gaat lopen hiihhi eins
eenschquote:Op woensdag 24 september 2008 17:48 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Ja, dan brood (in die papieren zakken) van de AH.
Oh die durequote:Op woensdag 24 september 2008 17:48 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Ja, dan brood (in die papieren zakken) van de AH.
80, 90 Cent geloof ik. Of een Euro zelfs. Njah, betaal je bij een bakker ook tegenwoordig.quote:
Oh dan weet ik niet welk brood je bedoelt, ik dacht die in papieren zakken van rond de 2 euroquote:Op woensdag 24 september 2008 17:51 schreef Biogarde het volgende:
[..]
80, 90 Cent geloof ik. Of een Euro zelfs. Njah, betaal je bij een bakker ook tegenwoordig.
Neequote:Op woensdag 24 september 2008 19:51 schreef kaasplankje het volgende:
Eetbaar is het wel, dat hoogvlietbrood maar adoreren?alsof er niks beters bestaat
Volkoren van 1,19quote:Op woensdag 24 september 2008 19:58 schreef kaasplankje het volgende:
Nou, ik koop het omdat ik soms te lui ben om naar de bakker te lopen en daar in de rij te gaan staan, maar eigenlijk vind ik het maar suf brood.Welke koop jij meestal?
Bij voorkeur de bakker idd , brood van Super de Boer doet miz niet onder voor dat van de bakker .quote:Op vrijdag 26 september 2008 04:54 schreef nachtzuster het volgende:
Liefst van de warme bakker![]()
en anders de Pain de Boulogne van AH inderdaad
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |