Prem denkt ook niet dat Wilders de oplossing is. Maar het kan lekker opluchten om op Wilders te stemmen als een stelletje van dat Marokkaanse tuig de dag ervoor je auto hebben gemolesteerd.quote:Op woensdag 24 september 2008 17:20 schreef koemleit het volgende:
ach dat veel Marokanen een probleem zijn in de samenleving dat ontkend niemand.
maar of de oplossingen van Wilders effect hebben is natuurlijk een tweede.
Wij linkse ook hoor. In mijn verbeelding zie ik hem al lopen met een witte puntmuts op....quote:Op woensdag 24 september 2008 20:09 schreef ES57 het volgende:
Zelfs Prem, beroeps-allochtoon, heeft nu ook een bloedhekel aan Marokkanen. Wij rechtse autochtonen lachen ons een kriek.
Wij Liberale Nederlands ook.quote:Op woensdag 24 september 2008 20:09 schreef ES57 het volgende:
Zelfs Prem, beroeps-allochtoon, heeft nu ook een bloedhekel aan Marokkanen. Wij rechtse autochtonen lachen ons een kriek.
Prem gedraagt zich nou niet bepaald als een autochtoon (lees rustige Nederlander)quote:Op woensdag 24 september 2008 20:52 schreef GoAwaYn00b het volgende:
[..]
Ben je als Surinamer die voor de onafhankelijkheid naar Nederland kwam trouwens allochtoon.
ik vind hem nog steeds zeer irritant maar hier heeft hij een puntquote:Op woensdag 24 september 2008 23:16 schreef Diederik_Duck het volgende:
Ik was altijd al fan van Prem, dit neemt me nog meer voor hem in.
Komt doordat die jeugd op hun 12e de straat word opgetrapt, en het zelf uit mogen zoeken.quote:Op woensdag 24 september 2008 17:20 schreef koen_pijl het volgende:
HIj heeft wel gelijk. Ben het helemaal met hem eens. Heb het vaak voor marokannen opgenomen als vrienden van me riepen dat ze alle marokanen een hekel hebben en dat een goede marokaan zich eerst moest bewijzen. Vond het absurt en gevaarlijk.
Maar ik zie en hoor toch steeds vaker weer over de marokanen.
Ik snap ook niet waarom de ouders hun kinderen niet eens goed opvoeden.
Ik wil alles behalve een rascist zijn, maar het gaat wel helemaal verkeerd.
quote:Op donderdag 25 september 2008 14:57 schreef Wheelgunner het volgende:
Ach, beide partijen zijn veruit het populairst onder laag-opgeleid klootjesvolk. Veel roepen, weinig nadenken, dat is wel iets voor Prem.
Ach, zeker niet altijd, maar ik generaliseer graag op opleidingsniveau.quote:Op donderdag 25 september 2008 15:00 schreef kriele het volgende:
[..]
Ik ken aan de andere kant ook hoogopgeleide mensen die maar wat roepen en een bagger algemene kennis van zaken hebben. Opleiding hoeft dus niet alles te zeggen.
De laatste tijd hoor ik meer en meer vrienden om mij heen die de neiging hebben om op Wilders te gaan stemmen, om de redenen die Prem aangeeft, en dat zijn over het algemeen allemaal hoger opgeleide mensen, wel opvallend, Wilders lijkt ook echt een blijvertje te zijnquote:Op donderdag 25 september 2008 14:57 schreef Wheelgunner het volgende:
Ach, beide partijen zijn veruit het populairst onder laag-opgeleid klootjesvolk. Veel roepen, weinig nadenken, dat is wel iets voor Prem.
En toen gingen we stemmen op partijen die de mond vol hadden van de term "Veiligheid!".quote:Op donderdag 25 september 2008 16:03 schreef Elfletterig het volgende:
Hoe minder er wordt opgetreden tegen reljeugd (waaronder veel Marokkanen) des te meer ontevreden kiezers lopen over naar de PVV. Het is de democratie die zijn werk doet. De Nederlandse bevolking snapt gewoon niet dat er zo soft wordt opgetreden en wil niet dat tuig de baas is op straat.
Klopt er zijn inderdaad een handvol hoogopgeleiden die op de SP, PVV of TON zullen stemmen.quote:Op donderdag 25 september 2008 15:59 schreef JohnDope het volgende:
Inderdaad, want onder de hoogopgeleiden heb je ook veel domme, naïeve en wereldvreemde mensen.
Hun compleet gestoorde gedrag en daarmee de ongeschiktheid om te regeren zal ook iets te maken hebben met de keuze om ze te negerenquote:Op donderdag 25 september 2008 17:43 schreef SeventhWave het volgende:
Ik denk dat een hoop mensen een immigratie stop en harde aanpak van straat criminelen wel zien zitten. Maar het anti-racisme zit er zo diep ingestampt dat ik niet meer dan 30 zetels verwacht voor Verdonk en Wilders - die voornamelijk bij de VVD vandaan komen - waardoor ze makkelijk genegeerd kunnen worden.
Toch typisch dat jij als linkse stemmer graag neerkijkt op mensen met een lager opleidingsniveau.quote:Op donderdag 25 september 2008 18:45 schreef du_ke het volgende:
[..]
Klopt er zijn inderdaad een handvol hoogopgeleiden die op de SP, PVV of TON zullen stemmen.
Oh ja ging jij ons nog een keer vertellen welke hoge opleiding jij ook alweer gedaan had?
Ik kijk neer op TON, PVV en SP stemmers. Dat is net wat andersquote:Op donderdag 25 september 2008 18:48 schreef sneakypete het volgende:
[..]
Toch typisch dat jij als linkse stemmer graag neerkijkt op mensen met een lager opleidingsniveau.
Nou, daar heb je het justitiële-apparaat toch voor? Laat die hun werk dan een keertje doen.quote:Op donderdag 25 september 2008 19:16 schreef DennisMoore het volgende:
Het gaat erom dat de ettertjes eerst 's überhaupt voor een rechter worden gebracht he? Dan kunnen we 't daarna 's gaan hebben over de zwaarte van de sancties.
Wie bepaalt de prioriteiten van die heren?quote:Op donderdag 25 september 2008 19:25 schreef Posdnous het volgende:
Nou, daar heb je het justitiële-apparaat toch voor? Laat die hun werk dan een keertje doen.
Retourtje? Enkele reis Sahara dacht ik zo, paspoort innemen en op transport (deportatie in goed Nederlandsquote:Op woensdag 5 november 2008 21:15 schreef MarlboroWoman1924 het volgende:
Je bedoelt een "studiereisje", waarbij ze het retourtje zelf moeten betalen?
Ja precies. Zo'n "studiereisje" had ik ook in gedachten.quote:Op woensdag 5 november 2008 21:32 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Retourtje? Enkele reis Sahara dacht ik zo, paspoort innemen en op transport (deportatie in goed Nederlands)
En dan zijn er nog reaguurders die Prem "eenzijdig" en "respectloos" vinden. Ik had niet gedacht dat je zulke verstokte linkse idealisten op GeenStijl zou vinden.quote:Op woensdag 5 november 2008 20:44 schreef MarlboroWoman1924 het volgende:
Die arme Prem. Nu is hij alweer onheus bejegend door Marokkaantjes. Heerlijke soundbite ook trouwens: "Witte Lonsdaleracisten, als ik daar tussen sta, voel ik me honderd keer veiliger!"
Marokkanen hebben echt hun langste tijd gehad in Nederland.
Een beetje (erg) hypocriet is het natuurlijk wel. Toen het intelligente deel der autochtonen jaren geleden al riep dat die Marokkanen niet pluis waren, toen waren het zogenaamd "rasssssssissssssten" en was de wereld te klein. Ook volgens ome Prem.quote:Op woensdag 5 november 2008 22:27 schreef Elfletterig het volgende:
Ik hoorde rond het middaguur inderdaad een withete Prem op de radio. Helemaal over de zeik, nadat hij ergens in een wijk was belaagd door Marokkaanse jongeren, zonder dat hij het aan het filmen was. Ik kan me iets voorstellen bij zijn frustratie.
Op Dumpert wijst iemand naar de reacties op http://forums.marokko.nl/showthread.php?t=2243769 waar de teneur eigenlijk vooral is: Prem moet niet zeiken en moet Marokkanen niet in een slecht daglicht stellen.
Het trieste is alleen dat Prem juist veel heeft geprobeerd om Marokkanen NIET in een slecht daglicht te stellen, onder meer door ze via zijn programma's een podium te geven. Maar nee, het mocht niet baten...
Ik kan me de frustratie van Prem dan ook goed voorstellen.
Klopt helemaal.quote:Op donderdag 25 september 2008 16:03 schreef Elfletterig het volgende:
Hoe minder er wordt opgetreden tegen reljeugd (waaronder veel Marokkanen) des te meer ontevreden kiezers lopen over naar de PVV. Het is de democratie die zijn werk doet. De Nederlandse bevolking snapt gewoon niet dat er zo soft wordt opgetreden en wil niet dat tuig de baas is op straat.
Waarom niet gewoon de PVV? Denk je nou echt dat de gevestigde orde dit gaat doen?quote:Op woensdag 5 november 2008 23:14 schreef SchoppenKoning het volgende:
[..]
Klopt helemaal.
Het heeft veel te lang geduurd voordat het absurde geschreeuw van Wilders gefilterd werd op de onderliggende boodschap. Hij is naar mijn idee vooral op de vorm aangevallen en het wegzetten van Wilders stemmers als extreem rechtse debielen heeft natuurlijk alleen averechts effect.
Er is een partij nodig, en a.u.b. niet de PVV, die een duidelijk signaal afgeeft en geen paniekvoetbal gaat spelen, en daar ook naar handelt.
Zolang je een Barry Madlener en een Dion Graus als kamerleden meeneemt dan kan je nog niet bepaald spreken van een stabiele evenwichtige partij. En als je denk dat je uitspraken moet doen als "f16's inzetten tegen de Marokkaanse kut jochies" alleen om je nog eens extra hard te profileren ten opzichte van de gangbare mening dat die gasten eindelijk eens aangepakt moeten worden, dan ben je niet bepaald een volwassen partij en het populistisch oppositie niveau nauwelijks ontstegen.quote:Op woensdag 5 november 2008 23:18 schreef MarlboroWoman1924 het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon de PVV? Denk je nou echt dat de gevestigde orde dit gaat doen?
Och. De PvdA zit ook tjokvol met geteisem.quote:Op woensdag 5 november 2008 23:47 schreef SchoppenKoning het volgende:
[..]
Zolang je een Barry Madlener en een Dion Graus als kamerleden meeneemt dan kan je nog niet bepaald spreken van een stabiele evenwichtige partij.
Het lijkt me weleens mooi om dat te zien. F16's die ingezet worden tegen Marokkaanse kutjochies. Ik stel me dan brandende kutmarokkaantjes voor, getroffen door napalmbommem in de straten van Amsterdam. En ik moet eerlijk toegeven dat ik intens geniet van dat beeld.quote:En als je denk dat je uitspraken moet doen als "f16's inzetten tegen de Marokkaanse kut jochies" alleen om je nog eens extra hard te profileren ten opzichte van de gangbare mening dat die gasten eindelijk eens aangepakt moeten worden, dan ben je niet bepaald een volwassen partij en het populistisch oppositie niveau nauwelijks ontstegen.
of omgekeerd:quote:Op woensdag 24 september 2008 17:25 schreef mazaru het volgende:
[..]
Prem denkt ook niet dat Wilders de oplossing is. Maar het kan lekker opluchten om op Wilders te stemmen als een stelletje van dat Marokkaanse tuig de dag ervoor je auto hebben gemolesteerd.
Luister dat audio fragment en zeg dat nog eens.quote:Op donderdag 6 november 2008 00:22 schreef Schadenfreude het volgende:
[..]
puber Prem met z'n recalcitrante gedrag
Ik kan alleen maar bevestigen dat de PVV dan de partij voor jou is.quote:Op woensdag 5 november 2008 23:50 schreef MarlboroWoman1924 het volgende:
Het lijkt me weleens mooi om dat te zien. F16's die ingezet worden tegen Marokkaanse kutjochies. Ik stel me dan brandende kutmarokkaantjes voor, getroffen door napalmbommem in de straten van Amsterdam. En ik moet eerlijk toegeven dat ik intens geniet van dat beeld.
En als daar nou ook 'hard werkende autochtonen' mee de fik in gaan?quote:Op woensdag 5 november 2008 23:50 schreef MarlboroWoman1924 het volgende:
Het lijkt me weleens mooi om dat te zien. F16's die ingezet worden tegen Marokkaanse kutjochies. Ik stel me dan brandende kutmarokkaantjes voor, getroffen door napalmbommem in de straten van Amsterdam. En ik moet eerlijk toegeven dat ik intens geniet van dat beeld.
Wat dacht je van een Amsterdam dat met de grond gelijk is gemaakt?quote:Op donderdag 6 november 2008 02:48 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
En als daar nou ook 'hard werkende autochtonen' mee de fik in gaan?
quote:Op woensdag 5 november 2008 23:50 schreef MarlboroWoman1924 het volgende:
[..]
Och. De PvdA zit ook tjokvol met geteisem.
[..]
Het lijkt me weleens mooi om dat te zien. F16's die ingezet worden tegen Marokkaanse kutjochies. Ik stel me dan brandende kutmarokkaantjes voor, getroffen door napalmbommem in de straten van Amsterdam. En ik moet eerlijk toegeven dat ik intens geniet van dat beeld.
Alsof er in Amsterdam, op de plekken waar die kutmarokkanen wonen, nog "hardwerkende autochtonen" verblijven.quote:Op donderdag 6 november 2008 02:48 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
En als daar nou ook 'hard werkende autochtonen' mee de fik in gaan?
Zie dat maar als een bonus.quote:Op donderdag 6 november 2008 02:53 schreef Specularium het volgende:
[..]
Wat dacht je van een Amsterdam dat met de grond gelijk is gemaakt?![]()
Je draait de zaken gewoon om. Als de Marokkaanse jongeren zulke lievertjes zouden zijn, had de PVV veel minder voet aan de grond kunnen hebben in de Nederlandse politiek.quote:Op donderdag 6 november 2008 00:22 schreef Schadenfreude het volgende:
[..]
of omgekeerd:
Marokkaanse jochies denken niet dat relschoppen de oplossing is. Maar het kan lekker opluchten om een auto te molesteren als een stelletje PVV'ers de dag ervoor jouw bevolkinsgroep voor tuig heeft uitgemaakt.
Samen komen we er wel uit...
puber Prem met z'n recalcitrante gedrag
Wilders zegt regelmatig zinnige dingen en weet ook regelmatig de vinger op de zere plek te leggen. Het jammere is alleen dat hij vervolgens enorm doorslaat en allerlei populistische teksten uitkraamt. Ik zal dan ook niet snel op Wilders stemmen.quote:Op woensdag 5 november 2008 23:14 schreef SchoppenKoning het volgende:
Klopt helemaal. Het heeft veel te lang geduurd voordat het absurde geschreeuw van Wilders gefilterd werd op de onderliggende boodschap. Hij is naar mijn idee vooral op de vorm aangevallen en het wegzetten van Wilders stemmers als extreem rechtse debielen heeft natuurlijk alleen averechts effect. Er is een partij nodig, en a.u.b. niet de PVV, die een duidelijk signaal afgeeft en geen paniekvoetbal gaat spelen, en daar ook naar handelt.
Het gaat niet alleen om de PvdA. Ik vind dat de problemen rondom allochtonen veel te vaak aan de PvdA worden gelinkt. Waar het wérkelijk om gaat, is een soort doorgeslagen politieke correctheid, die niet alleen dominant is in politiek Den Haag, maar ook is doorgedrongen tot in organisaties als de politie. De ernst van de problemen wordt steeds weer van alle kanten gebagatelliseerd. De PvdA wijkt daarin niet af van andere partijen. De brede gedachte is ook nog steeds dat immigratie een goede zaak is geweest voor Nederland, omdat we die arbeidskrachten hard nodig hebben. Ik vraag me af of de nadelige effecten inmiddels de positieve effecten niet ver overschaduwen.quote:Op woensdag 5 november 2008 23:14 schreef SchoppenKoning het volgende:
En dat is dus niet een PvdA die met een schuin oog naar de peilingen kijkt en besluit om Vogelaar op de bank te zetten en Diederik Samson als rechter spits opstelt, wat die eigenlijk helemaal niet is. Met incidenten als "Die Marcouch, die geeft die jongen zomaar een oorvijg, PATS", wat achteraf niet blijkt te kloppen, kom je dan wel erg populistsich en gemaakt over.
Nou is er een financiële crisis is die de minister van financiën vanzelfsprekend moet oplossen. Ze hebben mazzel dat een groot deel van de Nederlandse samenleving het beschikbaar stellen van 36 miljard euro als daadkrachtig optreden ziet en Bos als een geweldige minister van financiën. Mag ik er nog even aan herinneren dat Bos voorspelde dat we in Nederland geen recessie zouden krijgen en dat Rutte dit een belachelijke voorspelling vond. Maar ik dwaal af...
Jouw (en mijn) probleem is dat de mensen die hier verantwoordelijk voor zijn buiten de wereld wonen waarin deze problematiek zich afspeelt. De overheid heeft de bevoegdheden van agenten over de loop der jaren flink beperkt en nu staan ook de agenten machteloos tegenover hetgene wat er gebeurt. Geweldig zeg, en dan krijg je ook nogeens van die hippies die zeggen dat het allemaal wel meevalt. Hallo, bekijk de statistieken even, ga eens met de bus, tram of metro in die gebieden en vraag eens rond aan de overige bewoners in die buurten wat ze er van vinden.quote:Op donderdag 6 november 2008 11:31 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Wilders zegt regelmatig zinnige dingen en weet ook regelmatig de vinger op de zere plek te leggen. Het jammere is alleen dat hij vervolgens enorm doorslaat en allerlei populistische teksten uitkraamt. Ik zal dan ook niet snel op Wilders stemmen.
Maar ik ben het met je eens: het wordt wel hoog tijd dat de politiek het probleem serieus gaat nemen. En met probleem bedoel ik dan niet alleen Marokkaans straattuig, maar ALLE jongeren die in jeugdbendes actief zijn, buurten onveilig maken en denken dat ze de baas zijn op straat.
[..]
Het gaat niet alleen om de PvdA. Ik vind dat de problemen rondom allochtonen veel te vaak aan de PvdA worden gelinkt. Waar het wérkelijk om gaat, is een soort doorgeslagen politieke correctheid, die niet alleen dominant is in politiek Den Haag, maar ook is doorgedrongen tot in organisaties als de politie. De ernst van de problemen wordt steeds weer van alle kanten gebagatelliseerd. De PvdA wijkt daarin niet af van andere partijen. De brede gedachte is ook nog steeds dat immigratie een goede zaak is geweest voor Nederland, omdat we die arbeidskrachten hard nodig hebben. Ik vraag me af of de nadelige effecten inmiddels de positieve effecten niet ver overschaduwen.
Prem is de belichaming van hoe veel Nederlanders zich voelen. Ik behoor tot dezelfde groep als Prem. Ons geduld raakt op en het wordt dringend tijd voor harde maatregelen tegen mensen die de boel verzieken. Ik vind het afpakken van de Nederlandse nationaliteit een reële optie, temeer omdat Marokko zich niet constructief opstelt, maar eerder dwarsligt. Wat mij betreft mag Marokko dan ook het puin opruimen: pak Marokkaans tuig het Nederlandse paspoort af en zet ze op een vliegtuig naar Marokko.
En laten we dat vooral geen 'deportatie' noemen, want dat is ronduit beledigend voor de onschuldige burgers die tijdens WO II werden afgevoerd om te worden vergast. Het gaat hier om crimineel tuig dat weigert om zich aan te passen aan de Nederlandse cultuur. Ze worden weggestuurd naar Marokko, maar niet met het doel om te worden vergast.
En wat het niet-Marokkaanse tuig betreft: keihard en vooral langdurig straffen. Bescherm de samenleving en neem dat als uitgangspunt en prioriteit. Het belang van de crimineel en zijn resocialisatie is minder belangrijjk dan de bescherming van onze samenleving, het algemene rechtsgevoel en de genoegdoening voor slachtoffers cq. nabestaanden. Zero tolerance, minimumstraffen (in plaats van maximumstraffen) en meer criminele jongeren als volwassene berechten.
Klopt helemaal, maar je vergeet alleen wel één ding. Namelijk dat de politie zelf ook volop meewerkt aan het bagatelliseren van het probleem, dat er tal van berichten zijn dat de politie met een grote boog om probleemwijken heen rijdt en dat de doorgeslagen politieke correctheid is doorgedrongen tot in de hoogste top van de Nederlandse politie. De uitspraken van die korpschef Stikvoort waren tekenend.quote:Op donderdag 6 november 2008 11:45 schreef Hamilcar het volgende:
Jouw (en mijn) probleem is dat de mensen die hier verantwoordelijk voor zijn buiten de wereld wonen waarin deze problematiek zich afspeelt. De overheid heeft de bevoegdheden van agenten over de loop der jaren flink beperkt en nu staan ook de agenten machteloos tegenover hetgene wat er gebeurt. Geweldig zeg, en dan krijg je ook nogeens van die hippies die zeggen dat het allemaal wel meevalt. Hallo, bekijk de statistieken even, ga eens met de bus, tram of metro in die gebieden en vraag eens rond aan de overige bewoners in die buurten wat ze er van vinden.
Zoals Deelder het zei, ze hebben een bunker voor hun kop.
Ja, maar een korpschef is niet de overheid - het overkoepelende orgaan - van het land. Er zal waarschijnlijk een groot verschil tussen de korpschefs (cheffen?quote:Op donderdag 6 november 2008 12:00 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Klopt helemaal, maar je vergeet alleen wel één ding. Namelijk dat de politie zelf ook volop meewerkt aan het bagatelliseren van het probleem, dat er tal van berichten zijn dat de politie met een grote boog om probleemwijken heen rijdt en dat de doorgeslagen politieke correctheid is doorgedrongen tot in de hoogste top van de Nederlandse politie. De uitspraken van die korpschef Stikvoort waren tekenend.
Dat ja. Een groep die slechts de minderheid van de absolute criminaliteitscijfers aan wil pakken (autochtonen zorgen absoluut gezien voor meer criminaliteit) is natuurlijk te triest voor woorden. Alsof die partij niet wil erkennen dat mensen gelijk aan hun ook in staat zijn tot misdaden, want ik hoor ze namelijk nooit over misdaad van 'autochtonen'.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:57 schreef Wheelgunner het volgende:
Ach, beide partijen zijn veruit het populairst onder laag-opgeleid klootjesvolk. Veel roepen, weinig nadenken, dat is wel iets voor Prem.
Prem is de man. Hij gaat naar Rotterdam Zuid, waar een Turkse meerderheid is. En gaat Antillianen filmen. En komt daarna klagen.quote:Op donderdag 6 november 2008 12:15 schreef Weltschmerz het volgende:
Het is toch een beetje een raar verhaal: Eerst zoekt Prem zelf het Marokkaanse Tuig op, respect daarvoor want hij is best dapper en krijgt aardig wat los maar hij gaat niet naar de universiteiten of hogescholen om daar de Marokkaanse succesverhalen op te zoeken. Ook terecht want het tuig is journalistiek veel interessanter, maar hij zoekt het tuig, en dan vindt hij dat en dan gaat hij klagen dat het zulk tuig is. Ook nog terecht, maar wat had je dan verwacht?
Het is maar welke conclusie je trekt. Als je nou witte racistische londsdalejongeren gaat opzoeken en die vind je dan natuurlijk, ga je dan ook klagen dat blanke Nederlanders zo racistisch zijn?
Ik heb hem toch een paar keer gezien op de Erasmus universiteit ..quote:Op donderdag 6 november 2008 12:15 schreef Weltschmerz het volgende:
Het is toch een beetje een raar verhaal: Eerst zoekt Prem zelf het Marokkaanse Tuig op, respect daarvoor want hij is best dapper en krijgt aardig wat los maar hij gaat niet naar de universiteiten of hogescholen om daar de Marokkaanse succesverhalen op te zoeken. Ook terecht want het tuig is journalistiek veel interessanter, maar hij zoekt het tuig, en dan vindt hij dat en dan gaat hij klagen dat het zulk tuig is. Ook nog terecht, maar wat had je dan verwacht?
Het is maar welke conclusie je trekt. Als je nou witte racistische londsdalejongeren gaat opzoeken en die vind je dan natuurlijk, ga je dan ook klagen dat blanke Nederlanders zo racistisch zijn?
quote:Op donderdag 6 november 2008 12:15 schreef Weltschmerz het volgende:
Het is toch een beetje een raar verhaal: Eerst zoekt Prem zelf het Marokkaanse Tuig op, respect daarvoor want hij is best dapper en krijgt aardig wat los maar hij gaat niet naar de universiteiten of hogescholen om daar de Marokkaanse succesverhalen op te zoeken. Ook terecht want het tuig is journalistiek veel interessanter, maar hij zoekt het tuig, en dan vindt hij dat en dan gaat hij klagen dat het zulk tuig is. Ook nog terecht, maar wat had je dan verwacht?
Het is maar welke conclusie je trekt. Als je nou witte racistische londsdalejongeren gaat opzoeken en die vind je dan natuurlijk, ga je dan ook klagen dat blanke Nederlanders zo racistisch zijn?
Wat mij betreft mogen ze best recidivisten aanpakken. Op deze wijze bereik je precies de probleemgroepen waar het om gaat. Maar dan vraagt men zich af welke partijen dit daadwerkelijk zouden willen realiseren. Aangezien de centrumpartijen al aan de macht zijn en geen uitkomst bieden, komt men al snel in de uithoeken van het politieke spectrum terecht. En deze partijen bieden ook een ruime selectie aan oplossingen aan, zoals snijden, prakken en flamberen.quote:Op donderdag 6 november 2008 12:15 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Dat ja. Een groep die slechts de minderheid van de absolute criminaliteitscijfers aan wil pakken (autochtonen zorgen absoluut gezien voor meer criminaliteit) is natuurlijk te triest voor woorden. Alsof die partij niet wil erkennen dat mensen gelijk aan hun ook in staat zijn tot misdaden, want ik hoor ze namelijk nooit over misdaad van 'autochtonen'.
Maar oh wee als je zegt dat je 'gewoon' criminaliteit -onafhankelijk van afkomst- aan wilt pakken. Dan ben je een dhimmi, bagatelliseer je problemen en praat je problemen die zorgen voor de minderheid in de absolute cijfers waarschijnlijk nog goed ook.
En dat ze relatief gezien 5 keer zoveel criminelen in de statistieken hebben, dat vind je dan weer normaal en verdient geen prioriteit.quote:Op donderdag 6 november 2008 12:15 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Dat ja. Een groep die slechts de minderheid van de absolute criminaliteitscijfers aan wil pakken (autochtonen zorgen absoluut gezien voor meer criminaliteit) is natuurlijk te triest voor woorden. Alsof die partij niet wil erkennen dat mensen gelijk aan hun ook in staat zijn tot misdaden, want ik hoor ze namelijk nooit over misdaad van 'autochtonen'.
Maar oh wee als je zegt dat je 'gewoon' criminaliteit -onafhankelijk van afkomst- aan wilt pakken. Dan ben je een dhimmi, bagatelliseer je problemen en praat je problemen die zorgen voor de minderheid in de absolute cijfers waarschijnlijk nog goed ook.
Je bent een leugenaar. Ook absoluut gezien zorgen autochtonen voor minder criminaliteit dan allochtonen. Ga meer eens in onze gevangenissen kijken, als je het niet gelooft. Dan snap je misschien wat ik bedoel.quote:Op donderdag 6 november 2008 12:15 schreef Yildiz het volgende:
(autochtonen zorgen absoluut gezien voor meer criminaliteit)
Alsof gevangenen representatief zijn voor alle criminelen...quote:Op donderdag 6 november 2008 13:58 schreef MarlboroWoman1924 het volgende:
[..]
Je bent een leugenaar. Ook absoluut gezien zorgen autochtonen voor minder criminaliteit dan allochtonen. Ga meer eens in onze gevangenissen kijken, als je het niet gelooft. Dan snap je misschien wat ik bedoel.
Nou, daar zeg je me wat. Gezien het feit dat kansenjongeren vrijwel nooit tot gevangenisstraf veroordeeld worden, kun je er gerust van uitgaan dat de werkelijke verhouding criminele allochtonen/autochtonen in werkelijkheid voor allochtonen nog veel ongunstiger uitpakt dan de gevangenispopulatie doet geloven.quote:Op donderdag 6 november 2008 15:11 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Alsof gevangenen representatief zijn voor alle criminelen...
Welke jochies? Dat is het juist het punt, het gaat er mij om welke conclusies hij trekt uit zijn eigen ervaringen. Hij moet niet doen alsof hij voor "Man bijt hond" werkt, willekeurige woonwijken intrekt en dan door de Marokkaans tuig wordt belaagd. Hij zoekt het Marokkaanse tuig op en vervolgens komt hij dan tot de ontdekking dat het tuig is.quote:Op donderdag 6 november 2008 13:17 schreef SchoppenKoning het volgende:
[..]
Het schijnt zo te zijn dat mensen behoorlijk wat af te geven hebben op onze Marokkaanse medemens die zich in achterstandsbuurten ophoudt.
Prem gaat dus op onderzoek uit om te kijken of dit terecht is en wordt op den duur gewoon aangevallen door die gasten. Het lijkt me dat op die manier de mening over die jochies door een groot deel van de Nederlandse bevolking bevestigd wordt en niet meer zomaar afgedaan kan worden als extreem rechtse onderbuikgevoel.
Dat is dus wat Prem ook doet, en wat dat grote deel van de Nederlandse bevolking ook graag doet, ook diegenen die zelden een Marokkaan van dichtbij zien. Maar het lijkt mij nogal vervelend om aangekeken te worden op de daden van mensen die je niet kent, waar je niks mee te maken hebt en waar je totaal geen invloed op uit kunt oefenen, alleen omdat je dezelfde kleur en afkomst hebt.quote:Waarom is de standaard reactie, vooral van de Marokaanse samenleving, er eentje van ontkenning. Waarom wordt de media de schuld gegeven. Net of er over de groep Marokanen alleen maar succesverhalen geschreven mogen worden, terwijl iedereen weet dat het vooral die ettertjes van een jaar of 16 zijn die het verkloten voor de grote groep.
Op die manier zorg je nog eens voor dat Nederlanders de zogenaamd hoog opgeleide Marokanen gaan beschuldigen van het missen van enige groepsreflectie, en het ontbreken van een degelijke ruggegraat en ben je nog verder van huis. Vind je het heel raar dat op die manier Marokkanen op een hoop worden gegooid.
Iets van een spijker en een kop..quote:Op donderdag 6 november 2008 15:59 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Welke jochies? Dat is het juist het punt........knip.......alle opzichten nogal fout is.
Een agent kan mensen bekeuren voor het beledigen van een ambtenaar in functie. En een korpschef die problemen écht serieus neemt, gaat ze niet eerst bagatelliseren, om ze later alsnog te onderkennen, mits er dan een grote bak geld volgt. Als het inderdaad zo is dat de politie te weinig bevoegdheden heeft, zou iedere korpschef situaties als in Gouda tandenknarsend moeten aanzien, anders is hij/zij het ambt van korpschef niet waardig.quote:Op donderdag 6 november 2008 12:05 schreef Hamilcar het volgende:
Ja, maar een korpschef is niet de overheid - het overkoepelende orgaan - van het land. Er zal waarschijnlijk een groot verschil tussen de korpschefs (cheffen?) zitten, en de een zal tandenknarsend de krant lezen terwijl de ander zucht en Nederland beticht van discriminatie en racisme. Dat is tenminste wat ik hoop, hehe.
Als een agent nu wordt uitgejoeld en belachelijk wordt gemaakt, kan hij vrij weinig doen behalve z'n mond erover te openen. Een agent moet gewoon sneller z'n wapenstok mogen pakken, en mensen die de politie belachelijk maken harder kunnen aanpakken.
Jajajajaja. Deze linksom grijsgedraaide plaat kennen we zolangzamerhand wel. "Het is slechts een klein deel dat het verpest voor de rest. En iedereen die in aanraking komt met mocrogajes moet gewoon niet zeuren, want die heeft het zelf opgezocht en is dus zelf fout."quote:Op donderdag 6 november 2008 15:59 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Welke jochies? Dat is het juist het punt, het gaat er mij om welke conclusies hij trekt uit zijn eigen ervaringen. Hij moet niet doen alsof hij voor "Man bijt hond" werkt, willekeurige woonwijken intrekt en dan door de Marokkaans tuig wordt belaagd. Hij zoekt het Marokkaanse tuig op en vervolgens komt hij dan tot de ontdekking dat het tuig is.
[..]
Dat is dus wat Prem ook doet, en wat dat grote deel van de Nederlandse bevolking ook graag doet, ook diegenen die zelden een Marokkaan van dichtbij zien. Maar het lijkt mij nogal vervelend om aangekeken te worden op de daden van mensen die je niet kent, waar je niks mee te maken hebt en waar je totaal geen invloed op uit kunt oefenen, alleen omdat je dezelfde kleur en afkomst hebt.
Kon je dan ook zeggen dat Joden onbetrouwbare geldwolven zijn wanneer ze oververtegenwoordigd zijn onder de geldwoekeraars? Alles op een hoop gooien en het slechte van een deel projecteren op de hele groep is wél de kern van racisme.
Ik vind dat Prem prima programma's maakte, ik vind alleen dat de conclusie die hij verbindt aan zijn eigen nadrukkelijk opgezochte en ontlokte ervaringen in alle opzichten nogal fout is.
Punt, maar waarom gaan ze dan vervolgens Prem in elkaar timmeren? Waarom gaan ze uitgerekend datgene doen waarvan ze zelf niet beticht willen worden. Het is een beetje zoiets als: zwarte verslaggever stapt op blanke man en zegt dat hij een racist is. Blanke man begint te schelden, ontkent alles en schreeuwt dat alle negers het land uit moeten...quote:Op donderdag 6 november 2008 15:59 schreef Weltschmerz het volgende:
Dat is dus wat Prem ook doet, en wat dat grote deel van de Nederlandse bevolking ook graag doet, ook diegenen die zelden een Marokkaan van dichtbij zien. Maar het lijkt mij nogal vervelend om aangekeken te worden op de daden van mensen die je niet kent, waar je niks mee te maken hebt en waar je totaal geen invloed op uit kunt oefenen, alleen omdat je dezelfde kleur en afkomst hebt.
Dus omdat je bepaalde buurten instapt met een camera, is het normaal dat je op straat in elkaar wordt geslagen; zelfs als je geen camera bij je hebt?quote:Op donderdag 6 november 2008 15:59 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik vind dat Prem prima programma's maakte, ik vind alleen dat de conclusie die hij verbindt aan zijn eigen nadrukkelijk opgezochte en ontlokte ervaringen in alle opzichten nogal fout is.
Ik heb het inderdaad over absolute cijfers. Heel goed gelezen. Dat ik op voorhand zei dat mensen geridiculiseerd worden als men zich liever richt op criminaliteit in het algemeen in plaats van alleen de afkomst, bewijst deze post van jou alleen maar. Heb je je bijvoorbeeld afgevraagd wat de economische status is, van criminelen? Heb je je ooit afgevraagd of (financiële) belangen misschien een rol spelen?quote:Op donderdag 6 november 2008 13:24 schreef SchoppenKoning het volgende:
[..]
En dat ze relatief gezien 5 keer zoveel criminelen in de statistieken hebben, dat vind je dan weer normaal en verdient geen prioriteit.
Nou, om eens een voorbeeld te noemen:quote:Op donderdag 6 november 2008 17:52 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Heb je je bijvoorbeeld afgevraagd wat de economische status is, van criminelen? Heb je je ooit afgevraagd of (financiële) belangen misschien een rol spelen?
Je hoort mij niet zeggen dat de rest dat de algemene criminaliteit geen focus meer verdient. Het is geen of/of situatie.quote:Op donderdag 6 november 2008 17:52 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ik heb het inderdaad over absolute cijfers. Heel goed gelezen. Dat ik op voorhand zei dat mensen geridiculiseerd worden als men zich liever richt op criminaliteit in het algemeen in plaats van alleen de afkomst, bewijst deze post van jou alleen maar. Heb je je bijvoorbeeld afgevraagd wat de economische status is, van criminelen? Heb je je ooit afgevraagd of (financiële) belangen misschien een rol spelen?
Dankje, voor een getal waar ik nou net niets aan heb. Ik zou meer hebben aan de gemiddelde economische status van een crimineel, om daarna de afkomst erbij te gaan zetten. En als ik FOK! mag geloven (wat ik niet helemaal doe, maar toch) neemt geen enkele FOK'er als het even kan een Marokkaan aan.quote:Op donderdag 6 november 2008 19:15 schreef Igen het volgende:
[..]
Nou, om eens een voorbeeld te noemen:
Turken en Marokkanen hebben gemiddeld ongeveer een vergelijkbare economische status, en toch zijn Marokkanen veel vaker crimineel dan Turken.
Wat bedoel je precies voor getal? En hoe kun je een afkomst bij één enkel getal (een gemiddelde) zetten?quote:Op donderdag 6 november 2008 19:45 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Dankje, voor een getal waar ik nou net niets aan heb. Ik zou meer hebben aan de gemiddelde economische status van een crimineel, om daarna de afkomst erbij te gaan zetten.
Volgens mij was zijn conclusie dat er veel Marokkaans straattuig rondliep in de oude verpauperde stadswijken. Die conclusies zijn gewoon terecht. Ik zie nergens waar hij alle Marokkanen op een hoop gooit.quote:Op donderdag 6 november 2008 15:59 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Welke jochies? Dat is het juist het punt, het gaat er mij om welke conclusies hij trekt uit zijn eigen ervaringen. Hij moet niet doen alsof hij voor "Man bijt hond" werkt, willekeurige woonwijken intrekt en dan door de Marokkaans tuig wordt belaagd. Hij zoekt het Marokkaanse tuig op en vervolgens komt hij dan tot de ontdekking dat het tuig is.
[..]
Dat is dus wat Prem ook doet, en wat dat grote deel van de Nederlandse bevolking ook graag doet, ook diegenen die zelden een Marokkaan van dichtbij zien. Maar het lijkt mij nogal vervelend om aangekeken te worden op de daden van mensen die je niet kent, waar je niks mee te maken hebt en waar je totaal geen invloed op uit kunt oefenen, alleen omdat je dezelfde kleur en afkomst hebt.
Kon je dan ook zeggen dat Joden onbetrouwbare geldwolven zijn wanneer ze oververtegenwoordigd zijn onder de geldwoekeraars? Alles op een hoop gooien en het slechte van een deel projecteren op de hele groep is wél de kern van racisme.
Ik vind dat Prem prima programma's maakte, ik vind alleen dat de conclusie die hij verbindt aan zijn eigen nadrukkelijk opgezochte en ontlokte ervaringen in alle opzichten nogal fout is.
Hij heeft besloten dat tuig op te gaan zoeken, en dan gaat hij nu mekkeren dat het zijn beeld van de Marokkanen verander heeft. Als ik naar een Mexicaanse gevangenis ga en daar hoor wat ze allemaal uitgevreten hebben, dan ga ik toch ook niet klagen dat mijn beeld van Mexicanen zo veranderd is?quote:Op donderdag 6 november 2008 20:02 schreef SchoppenKoning het volgende:
[..]
Volgens mij was zijn conclusie dat er veel Marokkaans straattuig rondliep in de oude verpauperde stadswijken. Die conclusies zijn gewoon terecht. Ik zie nergens waar hij alle Marokkanen op een hoop gooit.
Als je moet laten blijken dat je er niks mee te maken wilt hebben terwijl anderen dat niet hoeven, dan wordt je er al op aangesproken. Op je huidskleur en afkomst dus.quote:Het is vervelend als je aangesproken wordt op gedrag waar je niks mee te maken wil hebben. Maar laat het dan ook duidelijk blijken dat je er niks mee te maken wilt hebben.
Wie doet dat dan?quote:Ga dan niet bagatelliseren en de schuld en verantwoordelijk proberen af te schuiven.
Dat ligt dan misschien ook aan het idee dat die mensen zo graag zo snel willen krijgen.quote:Op die manier krijgen mensen snel het idee dat je die groep aan het verdedigen bent wat niet eens terecht hoeft te zijn.
Hij zoekt de confrontatie op met tuig en dan gedraagt dat tuig zich als tuig dat geconfronteerd wordt, dan snap ik niet wat hij nou loopt te mekkeren.quote:Verder slaat het nergens op dat je het rondlopen met een camera en normale vragen stellen ontlokking van geweld vind.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |