quote:Op woensdag 24 september 2008 09:47 schreef Cell.jpg het volgende:
Bij het lezen van de TT had ik iets anders verwacht:
[ afbeelding ]
Turkije staat helemaal onderaan, dat komt door die dwerg van een Onur Torkoquote:Op woensdag 24 september 2008 11:59 schreef Lakitu het volgende:
181,2 cm is de gemiddelde lengte. Dus.
Bron: http://www.statbel.fgov.be/figures/d25_nl.asp
quote:Op woensdag 24 september 2008 12:10 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Turkije staat helemaal onderaan, dat komt door die dwerg van een Onur Torko
quote:Op woensdag 24 september 2008 12:10 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Turkije staat helemaal onderaan, dat komt door die dwerg van een Onur Torko
Na de beruchte famfare' nu een nieuw woord van onze DJ, de verkleurlak!quote:Op woensdag 24 september 2008 09:22 schreef de_boswachter het volgende:
Omdat ik niet in discussie wens te gaan met mensen wiens IQ zo groot is als een breinaald zette ik mijn wagen verstandig als ik ben in de achteruit en plaatste hem bij een pomp waar nu wel plaats was. Op het moment dat hij moest gaan betalen zag ik mijn kans schoon, liep naar zijn wagen en zette mijn sleutels kras in zijn verkleurlak. Dat zal hem leren![]()
![]()
![]()
![]()
Dat heet toch zoquote:Op woensdag 24 september 2008 13:07 schreef Emimich het volgende:
[..]
Na de beruchte famfare' nu een nieuw woord van onze DJ, de verkleurlak!
doe het puntje van je wijsvinger tegen je duim en maak een rondjequote:Op woensdag 24 september 2008 12:17 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
![]()
En een kinderarmpje dik zeker ?
Kut. Heatseeker haat me. Nu moet ik zelfmoord plegenquote:Op woensdag 24 september 2008 13:36 schreef Heatseeker het volgende:
Wat een ongelovige lafaard ben je dan zeg. Een kras zetten in iemands lak omdat hij mijn plaatsje bij de pomp jat.
Ik kots op je.
Als je het maar filmt en op Fok! post dmv een scriptjequote:Op woensdag 24 september 2008 13:39 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Kut. Heatseeker haat me. Nu moet ik zelfmoord plegen![]()
![]()
Hehe, lol.quote:Op woensdag 24 september 2008 12:12 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
![]()
dan drukt ie ons gemiddelde ook. Want waarschijnlijk heeft die Paulus 2 paspoorten.
Aaahhh, het zit je diep he. Nou wees niet bang hoor ik haat je echt niet. Ik vind je alleen een lafaard.quote:Op woensdag 24 september 2008 13:39 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Kut. Heatseeker haat me. Nu moet ik zelfmoord plegen![]()
![]()
quote:Op woensdag 24 september 2008 09:22 schreef de_boswachter het volgende:
WAT MOT JE ZO DICHT BIJ MIJN WAGEN KABOUTER![]()
Gelukkig is het niet persoonlijk bedoeld, anders had ik je op je bek getimmerdquote:Op woensdag 24 september 2008 16:11 schreef Yggie het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
Fantastische opmerking van zo'n kerel, sorry hoor niet persoonlijk naar jou bedoeld, maar gewoon die reactie an sich
Ten eerste,quote:Op woensdag 24 september 2008 18:01 schreef Chapelle het volgende:
1. Hij noemt je een kabouter omdat je een focking ecto bent.
2. Je bent een homo als je aan iemands anders auto durft te zitten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 24 september 2008 18:10 schreef Banzaiaap het volgende:
[..]
Ten eerste,
en ten tweede..Epic ecto fail.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat is heul geen geweld, dat is gewoon ff laten zien wie de baas is.quote:
quote:Op woensdag 24 september 2008 18:33 schreef postmortum het volgende:
schaam je dat je geen big benny draait in je auto
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |