Moshi een stukje jonger:quote:Op donderdag 9 oktober 2008 15:41 schreef Greys het volgende:
[..]
Ohhhhhhhhh wat een mooie spots!
Komt Moshi wel los buiten, Webby?
En wat leuk dat je hier ook een foto post! Heb je er meer? Patsen maar hoor, met die mooierd!!!
Het vrouwtje van Moshi en Pulan, wat leuk dat je er ook bij bent!quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 08:25 schreef Buttercup het volgende:
Overigens een tip voor mensen die overwegen een Bengaal in huis te nemen: je moet niet vreselijk aan je spulletjes gehecht zijn, 't blijven speelse en soms wat onhandige monstertjes
En dit klopt ook helemaal! Wel tof om te lezen dat het dus geen toeval is, dat bepaalde karaktertrekken gewoon ècht bij de bengaal horen. Aandacht vragen, whoei! Mhoewaaaaauwwwwww!quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 09:41 schreef Buttercup het volgende:
Het leuke is dat ze behalve hun mooie buitenkantje, ook ontzettend leuke karakters hebben! Natuurlijk ligt dat ook een beetje aan hoe en waar ze opgroeien, maar over het algemeen zijn het heel mensgerichte katten die graag en veel aandacht krijgen (en vragen).
Ik zal je vertellen, Boor is nog zó gelukkig met zijn nieuwe huisje dat hij tot nu toe alleen interesse in de woonkamer en keuken heeftquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 10:08 schreef nokwanda het volgende:
Heeft Boor al badervaring, inmiddels?
Boris rekte zich gisteren zó enthousiast uit toen hij op een plateautje lag van de krabpaal (best hoorquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 10:22 schreef DarkElf het volgende:
die kat van ons drinkt al 7 jaar uit bad en leeft ook nogSpelen met water vindt ie leuk dus we laten hem maar, letten alleen op dat ie er niet in valt (ok drie keer misgegaan
) en dat ie niet teveel drinkt letten we ook op.
t heeft een onweerstaanbare aantrekkingskracht op hem (net als douchen, de wc en een lopende kraan en natuurlijk regen; hoe harder hoe beter)
Dankjewel! We wisten eerst niet eens of het wel een echte Bengaal was hoor, maar dat maakte ons niet uit. We hebben hem uitgekozen omdat hij een hondje als maatje zocht (dat stond op de site) en wij hebben een tof klein hondjequote:Op vrijdag 10 oktober 2008 18:01 schreef Buttercup het volgende:
@ topicstarter; wat apart trouwens, dat je een Bengaal uit het asiel hebt! Volgens mij heeft meneer t prima getroffen bij jullie
Gewoon badjasje en pantoffeltjes aantrekkenquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 15:07 schreef MissBliss het volgende:
Oh, zo'n poes die van water houdt lijkt me echt grappig
Alleen wat minder inderdaad als ie daarna door het huis gaat lopen
Wouw, Moshi en Pulan zijn ook mooierds zeg!
quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:34 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Gewoon badjasje en pantoffeltjes aantrekken
[ afbeelding ]
Wat een ontzettend schatje om te zienquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 22:56 schreef Lllaura het volgende:
wat een mooie bengalen allemaal zeg!![]()
Dit is Bently. Het zijn wat oudere foto's die ik vast al eens gepost heb. Moet snel weer eens nieuwe maken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vogels op het dak!![]()
[ afbeelding ]
King of my castle!
[ afbeelding ]
![]()
[ afbeelding ]
Wat leuk!quote:Op donderdag 16 oktober 2008 10:16 schreef Radyhyn het volgende:
Boswandeling (foto-spam)
Vorige week hebben we Mythos en Troy meegenomen naar het bos.
Het was een groot succes! Ze vonden het prachtig!
Zoekplaatje (goede schutkleur he)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bostijger
[ afbeelding ]
Ohhhh das wel een hoge boom!
[ afbeelding ]
Hmmm.. zou je d'r in kunnen?
[ afbeelding ]
Eens kijken hoe hoog die boom nou echt is!
[ afbeelding ]
Waar ie die boom nou..![]()
[ afbeelding ]
Wel een lekker mos-bedje
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Loop eens door joh!
[ afbeelding ]
Eekhoorntje!
[ afbeelding ]
Lekker in het zonnetje
[ afbeelding ]
In die bomen met een gladde barst kan je niet goed klimmen.. dan neem je een aanloop.. springt er op.. en dan glij je net zo snel weer naar beneden!
[ afbeelding ]
Moe van al het klimmen![]()
[ afbeelding ]
Als afsluiting een boom met een mooi herfstkleurtje
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |