Goed opgevoed.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 20:31 schreef Maes het volgende:
Ik vind het knap dat het er zo smetteloos uit ziet, volgens mij woont er ook een kind en we weten allemaal dat kinderen niet echt denken, als ze buiten in de modder gespeeld hebben, laat ik mijn schoenen/laarzen uit doen bij de achterdeur.![]()
Niks mis mee, ik zou blij zijn als er zo een keukenquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:46 schreef Guard het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
link
Niet zozeer een opvallende foto, maar meer een opvallende omschrijvijng.
Wat ze zeggen:origineel jaren 50
Wat ze bedoelen is: De keuken is niet meer van deze tijd
Ik wilde zeggen 'niet nodig, is toch in een dag weg', maar het staat er al meer dan een half jaar opquote:Op woensdag 8 oktober 2008 21:32 schreef Longmen het volgende:
Voor iemand die zn huis voor 3 miljoen verkoopt, verwacht je wel wat meer foto's....
http://www.funda.nl/WoningAanbod/Koop/Detail/Fotos/?id=d2299eff-2729-4883-93bc-2866769aca33&objecttype=DetailKoopObject
Het openlucht museum in arnhem had ooit een tentoonstelling van de nederlandze huizen door de jaren heen. Deze had zo in de 70/80 afdeling gekund!quote:Op woensdag 8 oktober 2008 21:47 schreef Longmen het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die poppen...doet me denken aan A Clockwork Orangequote:Op donderdag 2 oktober 2008 15:15 schreef SteveBigArms het volgende:
Hallo allemaal!
Ik hoef jullie niet te vragen of het inmiddels duidelijk is dat er mensen zijn die een iets andere smaak hebben als de gemiddelde mens. Ook weten jullie dat er mensen zijn met een hele slechte smaak... Toch de volgende plaatjes..... zouden ze dan echt niet snappen dat je sommige 'atributen' beter kunt weghalen voor de foto???
Ik zou er bang van worden als ik het zou hebben staan....
hoe krijg ik mijn kinderen bang om naar bed te gaan??? (link)
[ afbeelding ]
Voorbeeldje van prettig gestoord... paspoppen in de huiskamer... en het is echt geen studentenhuis!! (link)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
inclusief vreemde badkamer:
[ afbeelding ]
maar misschien heb ik wel gewoon geen smaak....
laters!!
Ik vind dit echt heel mooi ja!quote:
Zit er nou een duif voor de badkamer spiegelquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 9 oktober 2008 14:42 schreef Guard het volgende:
[ afbeelding ]
Gratis pad bij deze veredelde plastieke schuur vakantiewoning:
En een zwembad om je pad in bad te doenquote:
Ik vind het wel wat hebbenquote:
Het is gewoon te mooiquote:
Da's gewoon een kikker hoor (ook voor alle replies eronder).quote:Op donderdag 9 oktober 2008 14:42 schreef Guard het volgende:
[ afbeelding ]
Gratis pad bij deze veredelde plastieke schuur vakantiewoning:
Ik ben er nog niet helemaal uit, behalve dat het lijkt alsof er over een ballustrade wordt geleund...quote:
Dank u voor deze biologische correctie, heel nuttigquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 08:27 schreef Jack. het volgende:
[..]
Da's gewoon een kikker hoor (ook voor alle replies eronder).
alleen leuk als je het verhaal erachter kent denk ik.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 17:08 schreef Isabeau het volgende:
Het huis van iemand die ik ken staat te koop en dat is echt helemaal uitgeleefd en één grote teringbende. Ik vroeg me al hoe ze dat op Funda gingen zetten, nou zo dus klik Alleen foto's van de tuin en die is al jaren een wildernis. Hier hebben ze echt dágen op moeten tuinieren
[ afbeelding ]
Een authentieke tegelkachel!quote:
Huis is van binnen ook schoongemaakt enzo..... Staan tenminste ook foto's van keuken, woonkamer en slaapkamers op Funda.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 17:08 schreef Isabeau het volgende:
Het huis van iemand die ik ken staat te koop en dat is echt helemaal uitgeleefd en één grote teringbende. Ik vroeg me al hoe ze dat op Funda gingen zetten, nou zo dus klik Alleen foto's van de tuin en die is al jaren een wildernis. Hier hebben ze echt dágen op moeten tuinieren
[ afbeelding ]
waarom zou je een foto van een fornuis maken? en voor de rest van de foto's geldt al 24 delen: smaken verschillen.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 20:50 schreef k_man het volgende:
Ik snap van minstens de helft van de foto's van Longman niet wat er nou zo opvallend aan is. Dat fornuis bijvoorbeeld, wat is daar mee? Of die opa-en-oma-huizen, die zie je toch bij honderden?
Omdat het wel interessant is om te weten of het gas is of een ander systeem, of je een mooie Boretti krijgt of Ikea en nog zo wat redenen.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 20:53 schreef Longmen het volgende:
waarom zou je een foto van een fornuis maken? en voor de rest van de foto's geldt al 24 delen: smaken verschillen.
Lekker goedkoop bouwval!quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:25 schreef milia het volgende:
Eindelijk heb ik ook iets gevondenVia Funda hiernaar verwezen, en pandje kost slechts ¤ 539.000! Foto's van de binnenkant ontbreken wonderlijk genoeg
![]()
[url=]http://www.vanoverbeek.nl/Huizen/1135XX9fW180/allfoto.htm/[url]
[ [url=http://i37.tinypic.com/2s16sxu.jpg]afbeelding[/url] ]
[ afbeelding ]
Volgens mij hebben ze er sinds die datum ook niks meer aan gedaan!quote:is een bakkerij geweest sinds 1884.
niets bijzonders aan...quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 10:39 schreef k_man het volgende:
Creatief betegelde badkamer...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik vind hem wel leuk.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 10:39 schreef k_man het volgende:
Creatief betegelde badkamer...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kijk dan nog eens naar deze foto:quote:
Waarom niet? Omdat je een spiegel ziet en geen fotograaf? Dat komt omdat het middelste stuk geen spiegel is.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 13:59 schreef flipsen het volgende:
[..]
Kijk dan nog eens naar deze foto:
[ afbeelding ]
Die klopt namelijk niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |