Jij ook popcorn, Osman..?quote:
Neen, ik ga hem eerst passen en eventueel passend maken. Daarna ga ik pas schuren, primeren en spuiten.quote:Op donderdag 25 september 2008 12:47 schreef HighVolume het volgende:
Heb je je voorbumper al meegespoten?
Die voorbumper is ook zo functioneelquote:Op donderdag 25 september 2008 12:13 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Ja daar gaat het ook om he bij audio
is bedoeld om schade aan het chassis te voorkomen dus ja.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:03 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Die voorbumper is ook zo functioneel
Die rattenvanger die knapt sneller als de originele bumper kameraadquote:Op donderdag 25 september 2008 13:05 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
is bedoeld om schade aan het chassis te voorkomen dus ja.
originele bumper is van PPE en deukt in en deze is van glasvezel dus vangt de klap op en versplinterd net als carbon dus nee kameraadquote:Op donderdag 25 september 2008 13:07 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Die rattenvanger die knapt sneller als de originele bumper kameraad
Denk je werkelijk dat die bumper met scheuren en kieren die je zelf ff gepolyesterd heb sterker is dan een bumper die aan 1 stuk onder die auto geplaatst word?quote:Op donderdag 25 september 2008 13:10 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
originele bumper is van PPE en deukt in en deze is van glasvezel dus vangt de klap op en versplinterd net als carbon dus nee kameraad
Ik heb het bij mijn vorige auto meegemaakt dat bij de originele bumper(ijzer) de deuk zover naar achteren werd gedrukt dat de radiateur lek ging.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:25 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Denk je werkelijk dat die bumper met scheuren en kieren die je zelf ff gepolyesterd heb sterker is dan een bumper die aan 1 stuk onder die auto geplaatst word?
Tevens heb ik liever dat hij meebuigt en indeukt zodat het in 1 geheel naar achter gedrukt word als je bijv tegen een paaltje rijdt.. Dan dat je bumper knapt en het paaltje verder naar binnen word gedrukt....
Als hij indeukt drukt hij namelijk meer oppervlakte naar achteren, en verdere schade word dan minder erg dan dat dat je alleen dat paaltje tegen je auto aan rost
Denk je als dat de bumper er nu voorweg knapt, dat het paaltje niet verder komt dan de bevestigingen van je grille?quote:Op donderdag 25 september 2008 13:29 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Ik heb het bij mijn vorige auto meegemaakt dat bij de originele bumper(ijzer) de deuk zover naar achteren werd gedrukt dat de radiateur lek ging.
Of dat of de originele bumper komt zover naar binnen dat het ook schade aanricht. Als je al zo hard rijd dat een paaltje bij de nieuwe bumper naar binnenkomt en de rest ook stuk maakt, dan houd een originele bumper echt niet meer tegen hoor.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:32 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Denk je als dat de bumper er nu voorweg knapt, dat het paaltje niet verder komt dan de bevestigingen van je grille?
Ik hoop voor je dat je het niet te weten zult komenquote:Op donderdag 25 september 2008 13:35 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Of dat of de originele bumper komt zover naar binnen dat het ook schade aanricht. Als je al zo hard rijd dat een paaltje bij de nieuwe bumper naar binnenkomt en de rest ook stuk maakt, dan houd een originele bumper echt niet meer tegen hoor.
Ik ook nietquote:Op donderdag 25 september 2008 13:43 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Ik hoop voor je dat je het niet te weten zult komen![]()
maar ben bang voor je dat het geen zak uitmaakt
ik ben benieuwd naar t totaalplaatje als alles er goed op zit...quote:Op donderdag 25 september 2008 13:44 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Ik ook niet![]()
Nee het maakt ook geen zak uit maar ik vind die nieuwe mooier, en das persoonlijk
Ik ook! Maar ik doe niet aan deadlines. Ik maak dat zo vaak mee dat men een datum stelt dat men het af moet hebben want dan is er een 1 of andere meeting. Ik heb daar geen zin in. Hij is klaar wanneer hij klaar is en ik tijd heb. Vaak worden het dan rush jobs. If you dont mind.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:49 schreef VlaDje het volgende:
[..]
ik ben benieuwd naar t totaalplaatje als alles er goed op zit...
12okt TimeAttack?
Of je daar heengaatquote:Op donderdag 25 september 2008 14:00 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Ik ook! Maar ik doe niet aan deadlines. Ik maak dat zo vaak mee dat men een datum stelt dat men het af moet hebben want dan is er een 1 of andere meeting. Ik heb daar geen zin in. Hij is klaar wanneer hij klaar is en ik tijd heb. Vaak worden het dan rush jobs. If you dont mind.
Ja sorry ik zal niet meer reageren op bash postsquote:Op donderdag 25 september 2008 17:11 schreef invine het volgende:
bijna een hele pagina vol zonder pics :<
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |