Le-zen. Ik kom er van terug.quote:Op donderdag 25 september 2008 17:00 schreef bondgirl007 het volgende:
[..]
Waarom heb je er in godsnaam eentje 3 jaar lang gehokt en er drie gepompt als je ze toch lelijk vond?
Ja, absoluut walgelijk, die halfbloedjes die zich verheerlijken. Alleen óf zwarte óf blanke vrouwen mogen dat, halfbloedjes niet. Wat een bullshit, Devlinsect.
Hoi PNquote:Op donderdag 25 september 2008 20:29 schreef PluisigNijntje het volgende:
Is het bashdag?
Ieder topic dat ik open bevat wilde discussies en ruzies.
'Stomme sukkel'!
quote:Op vrijdag 26 september 2008 10:10 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Le-zen. Ik kom er van terug.
En over dat verheerlijken. DIt is toch achterlijk om te zeggen:
blanke mensendie zien er meestal goed uit en kleden zich ook goed
of
zwartendie zien er goed uit en kleden zich ook goed.
Basisschool niveau.En laat je kinderachtige PM's achterwege.
![]()
Ik vroeg mij af wat jouw post te maken heeft met OP en gaf daarmee de mening dat halfbloedjes overrated zijn. De mening is gebasseerd op mijn ervaring.quote:Op vrijdag 26 september 2008 11:49 schreef bondgirl007 het volgende:
[..]
Basisschoolniveau?Niet beargumenteren waarom je iets vindt, dat is pas basisschoolniveau. Tot nu toe heb je me alleen maar duidelijk gemaakt hoe walgelijk ik wel niet ben, omdat ik mezelf verheerlijk en toevallig (jaja, TOEVALLIG
) halfbloedje ben en verder niets.
Ook heb je mijn vragen niet beantwoord: waar komt jouw fustratie wat betreft halfbloedjes vandaan? Wat hebben ze jou aangedaan, dat je zo een hekel aan ze hebt? En waarom kom je ervan terug?
Ook raar vind ik dat je ze allemaal over één kam scheert. Waren alle halfbloedjes die je ontmoet hebt zó?
Ja, dat is inderdaad achterlijk om zeggen, maar ik vraag me dan ook af wat dat met mijn post te maken heeft.
Ik quote:quote:Op vrijdag 26 september 2008 13:06 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Ik vroeg mij af wat jouw post te maken heeft met OP en gaf daarmee de mening dat halfbloedjes overrated zijn. De mening is gebasseerd op mijn ervaring.![]()
Die mening noem jij gefrustreerd en daarbij zeg je dat ik dan ook gelijk een HEKEL heb aan hafbloedjes terwijl ik aangeef dat ze LATER overrated vind op bijv. het gebied van hun uiterlijk.![]()
Jouw reactie van 'halfbloedjes zijn bijna altijd goed gekleed en zien er goed uit' vind ik zo fokking achterlijk dat ik een voorbeeld stelde met andere zwarten en blanken.![]()
Het rare daarbij is dat je je eigen bovenstaande zin bijna alle halfbloedjes over één kam scheert en nu ga jij mij afvragen waarom ik ze allemaal over één kam scheer?![]()
En hou op mij te PM-en met dezelfde vragen. Je wil wel heel graag antwoord. Waarom vraag ik mij af?
quote:Op dinsdag 23 september 2008 16:44 schreef hoerezooi het volgende:
halfbloedjeshebben 9 van de 10x een goed lijf en kleden zich temisnte normaal
quote:Op woensdag 24 september 2008 17:05 schreef bondgirl007 het volgende:
Dat vind ik echt compete onzin. Dat ze een mooi kleurtje hebben zal best, maar ik denk dat er net zoveel mooie donkere en blanke mensen zijn. Iedereen ziet bijvoorbeeld toch dat Kerry Washington (zwart)en Charlize Theron
(blank) beiden mooier zijn dan Mariah Carey (halfbloed)
carey![]()
![]()
![]()
![]()
Daarnaast is schoonheid -denk ík- vrij subjectief.
vind ik ook ....quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |