"Macht" zit ingebakken in de hiërargieboom, het hele politie-apparaat is topdown ingericht.quote:Op maandag 22 september 2008 02:26 schreef kraaksandaal het volgende:
Probleem zit 'm in de verwijdering tussen burgers en uitvoerende macht, elke burger is mondig tegenwoordig en dan is 't oh zo handig om naar de macht te grijpen als politieagent.
Bovendien hebben ze daar ook functioneringsgesprekken met leidinggevenden die daar erg druk met zijn met dat regelen allemaal.
Hier hou ik van. Platte Pettuh die ten onrechte op hun strepen gaan staan en kwats staan te verkopen moeten gewoon op hun nummer gezet worden, en graag nog met zoveel mogelijk publiek erbij.quote:Op zondag 21 september 2008 03:11 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Dat is dus mijn probleem (en dat weet ik ook), ik kan daar niet tegen, ik moet en ik zal er tegeningaan als ik gelijk heb...![]()
Ter aanvulling op punt 1: Neeeeeeeeee dan mag je IQ beslist niet hoger zijn dan 80 want veronderstel dat je ook nog eens gaat nadenken over al die onzinnige regels waarvoor je bonen moet uitschrijven zeg!quote:Op maandag 22 september 2008 01:36 schreef kraaksandaal het volgende:
Punt 1: Politieagent wordt je niet zomaar
Punt 2: Ze zijn nodig in de maatschappij die nu bestaat.
Punt 3: Ben je eenmaal in je pakkie dan laat je wel merken dat je er bent natuurlijk.
Ga eens een dagje meelopen, kijken of het dan nog zo zwart wit is...quote:Op maandag 22 september 2008 10:44 schreef Buzz129 het volgende:
[..]
Hier hou ik van. Platte Pettuh die ten onrechte op hun strepen gaan staan en kwats staan te verkopen moeten gewoon op hun nummer gezet worden, en graag nog met zoveel mogelijk publiek erbij.
Dus jij vind het normaal dat een agent zijn machtspositie wil misbruiken (dmv verkapte intimidatie), om even de blits te maken op een kermis?quote:Op maandag 22 september 2008 01:38 schreef agter het volgende:
Lijkt me heel vervelend als agent als je contstant van die types tegenkomt die zo bijdehand lopen te doen. Kost je zeeen van tijd... Laat die mensen gewoon hun werk doen, joh.
Maar wie ga je bellen als een agent jou problemen geeft? Niet hetzelfde politiebureau hoop ik, want agenten scharen zich altijd achter elkaar.quote:Op maandag 22 september 2008 11:25 schreef vogeltjesdans het volgende:
Een agent die zich niet kan of wil legitimeren?![]()
"U bent aangehouden. U doet zich voor als agent terwijl u zich niet als zodanig kunt of wilt legitimeren. Ik kan er dus niet van uitgaan dat u daadwerkelijk politie bent terwijl u zich wel daarvoor uitgeeft. Zich voordoen als politie is een strafbaar feit waarvoor ik u nu aanhoud. U blijft hier terwijl ik de politie bel."
Altijd leuk om die stomme verbaasde bikken te zien
112quote:Op maandag 22 september 2008 22:59 schreef zkr623 het volgende:
Maar wie ga je bellen als een agent jou problemen geeft? Niet hetzelfde politiebureau hoop ik, want agenten scharen zich altijd achter elkaar.
Als dat jou lukt, en je een topic hier maakt met bewijs daarvan, dan ga ik je nomineren voor Fok koninginquote:
112 bellen kan m'n buurmeisje van 4 nog.quote:Op maandag 22 september 2008 23:57 schreef zkr623 het volgende:
Als dat jou lukt, en je een topic hier maakt met bewijs daarvan, dan ga ik je nomineren voor Fok koningin
Niet zo bijdehand doen, je snapt vast wel wat ik bedoel.quote:Op dinsdag 23 september 2008 00:10 schreef r_one het volgende:
[..]
112 bellen kan m'n buurmeisje van 4 nog.
En doe maar koning, ben nogal gehecht aan m'n gereedschap![]()
Ja zo'n zelfde situate had ik ook laatst, werd ik aan de kant gezet door zo'n popo terwijl ik door de straten reed, zegt die gluipert dat mijn achterlamp kapot is, dus ik zeg van ja en dan?quote:Op dinsdag 23 september 2008 01:06 schreef piekartz87 het volgende:
omdat er geen getalletje op mijn kentekenplaat stond werd ik laatst ook aangehouden.
eerst gingen ze het chassisnummer opzoeken. "hmm, ja dat klopt wel. nah. ik denk niet dat het voertuig gestolen is"
ik moest een beetje in mezelf lachen en zei maar zoiets als: "euh,, oke?
dus gingen ze verder zoeken en kreeg ik uiteindelijk een bekeuring voor een gladde band75 euro.
en ik moest een nieuw kenteken regelen en ik moest daar over bellen met die agent (jonge agent nog)
mijn buurman (een garagehouder) zei dat het niet verplicht was om een getalletje op je kenteken te hebben.
Dus ik vertelde dit aan die agent en hij begon meteen al met. "nu moet je niet bijdehand gaan doen. ik vind dat je te veel vragen stelt"
als die agenten het niet kunnen winnen of er zelf niet voldoende kennis van hebben beginnen ze maar meteen met dat je bijdehand bent.
het zou verboden moeten zijn voor een agent om iemand bijdehand te noemengigantisch irritant.
Pssst ... niet als je mobiel beltquote:Op dinsdag 23 september 2008 00:57 schreef zkr623 het volgende:
(en ja 112-gesprekken gaan direct naar het dichtsbijzijnde politiebureau - (dus van vooraf ben je al gedoemd))
psst, sowieso niet.quote:Op dinsdag 23 september 2008 01:15 schreef r_one het volgende:
[..]
Pssst ... niet als je mobiel belt
Wie had het over een klacht? Het is een "citizens arrest" dus als ze zin en tijd hebben, mogen ze 'm komen halen maar ik blijf er niet te lang op wachten.
quote:Op dinsdag 23 september 2008 01:03 schreef Skooma_Addict het volgende:
Ik heb zo'n zelfde situatie meegemaakt, agent deed bijdehand en kwam irriteren dat ik een fles wodka aan het drinken was op de markt.
Zegt die popo van luister vriend je kan nu die fles weggooien of je gaat mee naar het bureau, dus ik tief die fles keihard voor zo'n poten hè, zegt die gogemert: Oke jij gaat mee.
Toen ben ik dus weggerent en heb ik van veraf nog een kiezelsteen op hem gegooit.
je houdt ons voor de gek zeker...quote:Op dinsdag 23 september 2008 01:08 schreef Skooma_Addict het volgende:
[..]
Ja zo'n zelfde situate had ik ook laatst, werd ik aan de kant gezet door zo'n popo terwijl ik door de straten reed, zegt die gluipert dat mijn achterlamp kapot is, dus ik zeg van ja en dan?
Zegtie ja je mag nu niet verder rijden, dus ik zeg van luister aap, ik doe wat ik doe ja.
En toen ben ik met piepende banden weggereden.
Pssst ... vertel jij het zkr623, hij vond mij iets te bijdehand worden.quote:Op dinsdag 23 september 2008 02:42 schreef NielsTriple het volgende:
psst, sowieso niet.
112 komt uit in meldkamer apeldoorn, van waaruit je wordt doorverbonden.
09008844 komt wel uit in de dichtsbijzijnde centrale
je bent toch die blondine met de glimlach?quote:Op dinsdag 23 september 2008 03:50 schreef r_one het volgende:
[..]
Pssst ... vertel jij het zkr623, hij vond mij iets te bijdehand worden.
En ik word een beetje bang van 'm, hij doet me veuls te klef![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |