Ha ha, zulke 'records' hield ik er ook op na, tot ik moeder werdquote:Op zaterdag 20 september 2008 13:14 schreef Jose81 het volgende:
Reinhilde, gelukkig bewoog je baby weer gauw toen je je zorgen begon te maken... is toch altijd schrikken!
Overgeven...ik heb het gelukkig ook nog niet gedaan tot nu toe... overigens was de laatste keer dat ik over heb moeten geven tijdens een griep toen ik 11 jaar was, dus alweer 16 jaar geleden...., maar toch; even afkloppen *klop*klop*...
oke.. ik loop me al weer druk te maken namelijkquote:Op zondag 21 september 2008 09:28 schreef owlet het volgende:
Ik had ook de eerste weken van die prikkelige pijntjes, bij beide zwangerschappen. De verloskundige verklaarde het als irritatie door de oprekking van de baarmoeder/banden, hoe miniem het ook is.
vicky, ik mocht hier in duinrell al amper in welke attractie dan ook, dus ik denk van niet ..quote:Op zondag 21 september 2008 10:39 schreef Vicky het volgende:
[..]
oke.. ik loop me al weer druk te maken namelijk
zit ik ook nog met het volgende dilemma.. volgende week maandag gaan we 4 dagen naar Disney en ik ben helemaal gek van die 2 achtbanen daar.. mag ik daar wel of niet in??
Op aanraden van prinseszondererwt ook maar hierquote:Op zondag 21 september 2008 17:47 schreef Ienieniemie het volgende:
Dames, ik zou graag wat willen vragen.
Ik heb een kindje en ergens herken ik op dit moment vaag dingen die ik toen bij mijn eerste zwangerschap ook had, maar ik weet het niet meer zeker.
Net een test ertegenaan gegooid, maar die gaf een foutmelding, dus nou weet ik nog niets (kon ook eigenlijk nog niet testen, maar toch he)
Wat waren bij jullie nou de specifieke dingen die jullie eigenlijk al voor de test vertelden dat je zwanger was?
(En ja, ik ben een kloon)
mijn broeken gingen strakker zitten, terwijl ik niet meer at dan normaal, borsten voelden gespannen en groter aan, ik was emotioneel wat sneller uit balans.. en ik was een stuk chagrijniger dan normaalquote:Op zondag 21 september 2008 18:38 schreef Ienieniemie het volgende:
[..]
Op aanraden van prinseszondererwt ook maar hier
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |