Waarom nu alweer gelijk een nieuwe megapulse plannen?quote:Op woensdag 17 september 2008 09:31 schreef Antony1989 het volgende:
Wanneer is de volgende MP?
Is dat altijd op een bepaalde datum?
Inderdaad! Van mij mag het ook nog wel even duren!quote:Op woensdag 17 september 2008 10:25 schreef LightLuke het volgende:
[..]
Waarom nu alweer gelijk een nieuwe megapulse plannen?zo gaat de lol er wel vanaf.
Dat valt onder cheaten, maar dat weet je natuurlijk zelf ook wel.quote:Op woensdag 17 september 2008 08:09 schreef Def1987 het volgende:
Ramt iedereen nou ook af en toe 10 min op zn toetsenbord als hij/zij niks te doen heeft? Op mn werk typ ik veel, maar thuis als ik tv aant kijken ben ram ik gewoon een paar duizend aan keys erdoorheen
Dus het rammen op je toetsenbord zonder reden is cheaten?quote:Op woensdag 17 september 2008 11:55 schreef Mirre het volgende:
[..]
Dat valt onder cheaten, maar dat weet je natuurlijk zelf ook wel.
Dat is geen cheaten hoor.quote:Op woensdag 17 september 2008 11:55 schreef Mirre het volgende:
[..]
Dat valt onder cheaten, maar dat weet je natuurlijk zelf ook wel.
nee, eerder onhandig als je tijdens de seks nog op je toetsenbord aan het rammen bent: "ja, ik moet toch keystrokes pulsen!".quote:
quote:Op woensdag 17 september 2008 13:56 schreef Deansensitized het volgende:
Volgende keer die reminder paar dagen vantevoren sturen
En wist überaupt niet eens dat er een gepland was
quote:Op woensdag 17 september 2008 13:56 schreef gateway het volgende:
Lightluke, smijt me vooreerst maar weer in team GelderlanduserID: 115959
Wat een onzin zeg.quote:Op woensdag 17 september 2008 11:55 schreef Mirre het volgende:
[..]
Dat valt onder cheaten, maar dat weet je natuurlijk zelf ook wel.
Lekker outputje inderdaad.quote:
En het wordt alleen maar beter.quote:Op woensdag 17 september 2008 13:56 schreef gateway het volgende:
Lightluke, smijt me vooreerst maar weer in team GelderlanduserID: 115959
Ik weet het... maar autopulse op 5.000, dus die ratelt lekker doorquote:
Moet ie maar neuken en typen tegelijk.quote:Op woensdag 17 september 2008 13:55 schreef Pheno het volgende:
[..]
nee, eerder onhandig als je tijdens de seks nog op je toetsenbord aan het rammen bent: "ja, ik moet toch keystrokes pulsen!".
Cybersexquote:Op woensdag 17 september 2008 14:52 schreef Ulreazj het volgende:
[..]
Moet ie maar neuken en typen tegelijk.
hehequote:
nee, maar dat lijkt me logisch dat ik niet zomaar op mn toetsenbord ram. Thuis typ ik echt helemaal niet, misschien 2k aan keys, de rest van de tijd kijk ik wat series, anime, films enz. Als ik dan savonds een programma op tv kijk van een half uur en het toetsenbord ligt naast me dan tik ik constant de pijltjestoetsen in en na een half uur staan er dan een paar k bij. Het doel is toch om de nummers 1 en 2 in te halen. Lijkt me dan dat alles geoorloofd is om dichter bij de nummer 2 te komen.quote:Op woensdag 17 september 2008 14:41 schreef Mirre het volgende:
Als je op je toetsenbord zit te rammen om keys te krijgen de zit je toch zeker jezelf in de zeik te nemen. Zo van kijk mij eens een hoop keys hebben vandaag. Ga je zonder whatpulse op je PC ook nutteloos op je toetsenbord zitten rammen dan? Dan heb je volgens mij een steekje los.![]()
De bedoeling van whatpulse lijkt me duidelijk. Dat is het tellen van keys, clicks en miles bij wat je gewoon doet op je PC.
Tik je thuis niks, dan heb je gewoon geen keys thuis. Zo vreselijk erg is dat toch niet? De aantallen in je profiel kloppen ook niet meer als je fake keys maakt. Je kunt immers niet meer zien wat fake tikken is en wat echt. Maar goed, als jij het leuk vind om jezelf te belazeren.... be my guest.quote:Op woensdag 17 september 2008 15:44 schreef Def1987 het volgende:[..]
nee, maar dat lijkt me logisch dat ik niet zomaar op mn toetsenbord ram. Thuis typ ik echt helemaal niet, misschien 2k aan keys, de rest van de tijd kijk ik wat series, anime, films enz. Als ik dan savonds een programma op tv kijk van een half uur en het toetsenbord ligt naast me dan tik ik constant de pijltjestoetsen in en na een half uur staan er dan een paar k bij. Het doel is toch om de nummers 1 en 2 in te halen. Lijkt me dan dat alles geoorloofd is om dichter bij de nummer 2 te komen.
Dat dus.quote:Op woensdag 17 september 2008 17:22 schreef Mirre het volgende:
[..]
Tik je thuis niks, dan heb je gewoon geen keys thuis. Zo vreselijk erg is dat toch niet? De aantallen in je profiel kloppen ook niet meer als je fake keys maakt. Je kunt immers niet meer zien wat fake tikken is en wat echt. Maar goed, als jij het leuk vind om jezelf te belazeren.... be my guest.
Dat maakt het echter nog geen cheaten...quote:Op woensdag 17 september 2008 17:22 schreef Mirre het volgende:
[..]
Tik je thuis niks, dan heb je gewoon geen keys thuis. Zo vreselijk erg is dat toch niet? De aantallen in je profiel kloppen ook niet meer als je fake keys maakt. Je kunt immers niet meer zien wat fake tikken is en wat echt. Maar goed, als jij het leuk vind om jezelf te belazeren.... be my guest.
Inderdaad en laten we nou is ophouden met dat gedoe over cheatenquote:Op woensdag 17 september 2008 17:56 schreef Omniej het volgende:
Laat iedereen gewoon lekker doen wat 'ie zelf wil.
Ja, preciesquote:Op woensdag 17 september 2008 17:59 schreef LightLuke het volgende:
[..]
Inderdaad en laten we nou is ophouden met dat gedoe over cheatendoe dat maar via pm of irc oid.
Pulse nu danquote:Op woensdag 17 september 2008 18:11 schreef CorneIis het volgende:
Heb het ook gemist, had nog 700k keys om te pulsen
Het wordt nog gezelligquote:Op woensdag 17 september 2008 18:11 schreef Meddo het volgende:
Meddo wil ook naar team Gelderland![]()
222626
gelderland FTW!quote:Op woensdag 17 september 2008 18:11 schreef Meddo het volgende:
Meddo wil ook naar team Gelderland![]()
222626
31 oktober waarschijnlijk. En dan weer op 20 november. En dan snel weer een, op 5 december. We sluiten dan het megapulsejaar af op 25 december en 31 december. Gelukkig kun je dan gelijk weer een megapuls houden op 1 januari, anders ontwent het zo.quote:Op woensdag 17 september 2008 09:31 schreef Antony1989 het volgende:
Wanneer is de volgende MP?
Is dat altijd op een bepaalde datum?
Misschien moeten we dat ook wat meer promotenquote:
goed plan! want het is nu ook erg stil......quote:Op woensdag 17 september 2008 19:11 schreef LightLuke het volgende:
[..]
Misschien moeten we dat ook wat meer promoten
Dat dus...quote:Op woensdag 17 september 2008 18:53 schreef MrJinks het volgende:
[..]
31 oktober waarschijnlijk. En dan weer op 20 november. En dan snel weer een, op 5 december. We sluiten dan het megapulsejaar af op 25 december en 31 december. Gelukkig kun je dan gelijk weer een megapuls houden op 1 januari, anders ontwent het zo.
Het is waarschijnlijk duidelijk, ik doe er niet aan mee. Het is ook niet meer bijzonder, de een is net afgelopen, (4 juli) en de ander wordt al weer aangekondigd.
Oja, ik heb ook nooit zoveel keys. Meestal tussen de 400-800 per dag. Maar ik druk daarom niet zinloos mijn spatiebalk in. Maar...... whatever turns you on......
no way dat ik mijn keyz en jaar lang ga opsparen! mij te link af.... ik vondt nu iets van 2 maand al lang zatquote:Op woensdag 17 september 2008 19:59 schreef vdvorst het volgende:
Als er weer een MP is, moet je dat ergens volgend jaar doen, en dan jaarlijks dezelfde datum (zodat je een jaar de tijd hebt te sparen, en dit op een gegeven moment bij iedereen bekend is)
Neem als uitgangsdatum elke 31 december jaarlijks ofzo? (en dan dit jaar overslaan ofzo)
Dan blijft de fun er ook in
En echt wat typen daar, of smileys begrijpen.quote:Op woensdag 17 september 2008 19:11 schreef LightLuke het volgende:
[..]
Misschien moeten we dat ook wat meer promoten
Ik heb echt wat gemist daar geloof ikquote:Op woensdag 17 september 2008 20:06 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
En echt wat typen daar, of smileys begrijpen.
Neuj, ik tenminste niet.quote:Op woensdag 17 september 2008 20:10 schreef vdvorst het volgende:
[..]
Ik heb echt wat gemist daar geloof ik
Ik kom je petsen als je jokt.quote:Op woensdag 17 september 2008 20:21 schreef LightLuke het volgende:
Nu wel weer erg stil op irc Niet meer![]()
Lukt het?quote:Op woensdag 17 september 2008 20:47 schreef Ulreazj het volgende:
Ik zal ook eens weer een keer inloggen op IRC.
waarom belazer ik mezelf op deze manier dan? Mij boeit het persoonlijk aantal keys niet. Ik wil er gewoon voor zorgen dat Fok de 3de plek verstevigd en langzaam richting die 2de plek kruipt. Wie zegt mij dat 20% van Got niet elke dag miljoenen aan ' fake' keys tikt.quote:Op woensdag 17 september 2008 17:22 schreef Mirre het volgende:
[..]
Tik je thuis niks, dan heb je gewoon geen keys thuis. Zo vreselijk erg is dat toch niet? De aantallen in je profiel kloppen ook niet meer als je fake keys maakt. Je kunt immers niet meer zien wat fake tikken is en wat echt. Maar goed, als jij het leuk vind om jezelf te belazeren.... be my guest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |