Kun je dan niet beter gaan studeren? Of zeg ik dan iets raars? Dan kun je in een heel andere hoek gaan zoeken.quote:Op maandag 15 september 2008 14:10 schreef k_i_m het volgende:
Niet meer dan drie dagen. Verder heb ik papieren voor mijn huidige werk (IT systeembeheer/helpdesk/automatiseringsmedewerker) en nog van mijn secretaresse opleiding. Dus secretarieel/administratief/receptie kan je ook nog op zoeken. Maar dat vind ik behalve de receptie doen bij een leuk bedrijf eigenlijk allemaal stom.
Volgens mij kan jij perfect receptioniste worden bij zo'n bedrijf waar ze eigenlijk niemand willen ontvangen en de receptioniste juist bedoel is om mensen weg te jagenquote:Op maandag 15 september 2008 14:10 schreef k_i_m het volgende:
Niet meer dan drie dagen. Verder heb ik papieren voor mijn huidige werk (IT systeembeheer/helpdesk/automatiseringsmedewerker) en nog van mijn secretaresse opleiding. Dus secretarieel/administratief/receptie kan je ook nog op zoeken. Maar dat vind ik behalve de receptie doen bij een leuk bedrijf eigenlijk allemaal stom.
Viking: literatuur, film, taal, godsdienst, homoseksualiteit (hoppa, weer vijf onderwerpen erbij).quote:Op maandag 15 september 2008 14:03 schreef Tinkepink het volgende:
Maar even serieus: samen hebben we echt wel mogelijkheden. Een lijstje van onze specialisaties (ik kom er wel erg vaak in voor, maar ik ken mijn eigen specialisaties dan ook goed. Waarschijnlijk hebben jullie er net zoveel!)
- educatie (Viking84 en Tink)
- onderwijs algemeen (Tink)
- studentenleven (Viking84)
- belastingen (Merel)
- financien (Merel)
- energie en energiemarkt (Tink)
- agrarische sector (Tink)
- toerisme (Tink)
- Ausland (Duitsland dus: Tink)
- Kinderen (TInk)
- Lifestyle-onderwerpen (Merel, Viking84)
- gehandicapten e.a. (Viking84; klinkt lullig, maar dat je slecht hoort kan echt van voordeel zijn)
- nieuwe media (Viking84)
- .......
Ja, ik bedacht me nog dat ik best telemarketeer kan worden, want daar hoef je toch niet voor te horen. De meeste mensen zeggen toch: "Geen interesse", dus dat kan zelfs een dove doen.quote:Op maandag 15 september 2008 14:12 schreef Merel het volgende:
[..]
Volgens mij kan jij perfect receptioniste worden bij zo'n bedrijf waar ze eigenlijk niemand willen ontvangen en de receptioniste juist bedoel is om mensen weg te jagen
Mja, ook wel eens overna gedacht. Maar gezien het feit dat de cursus spaans van vorig jaar ook nog in de kast ligt heb ik daar niet zoveel vertrouwen inquote:Op maandag 15 september 2008 14:12 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Kun je dan niet beter gaan studeren? Of zeg ik dan iets raars? Dan kun je in een heel andere hoek gaan zoeken.
Neeeeeee mijnes!!quote:Op maandag 15 september 2008 14:11 schreef ColdFeet het volgende:
Oh ja Merel, ik heb ook veel ervaring met onderwijs(vernieuwing). Mine! En we huren Sugar voor het culturele gedeelte in.
Wat?! Voor wie komt U?quote:Op maandag 15 september 2008 14:12 schreef Merel het volgende:
[..]
Volgens mij kan jij perfect receptioniste worden bij zo'n bedrijf waar ze eigenlijk niemand willen ontvangen en de receptioniste juist bedoel is om mensen weg te jagen
No wayquote:
Dat laatste is ook mijn probleem. Na een werkweek ben ik echt moe, een studie nu zou echt niet af komen maar ik heb weinig lol in mijn huidige werk en wil eigenlijk totaal iets anders.quote:Op maandag 15 september 2008 14:15 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Mja, ook wel eens overna gedacht. Maar gezien het feit dat de cursus spaans van vorig jaar ook nog in de kast ligt heb ik daar niet zoveel vertrouwen in. Daarbij moet ik het echt leuk vinden, anders werkt het niet. Ik kan wel alles, trouwens. Als ik het wil dan.
Ik heb mijn secretaresse opleiding al in deeltijd gedaan. Dat was echt goed kut, na een hele werkdag nog eens even lekker tot 11 uur 's avonds op school zitten. Dus ik weet ook niet of ik daar nou zo'n zin in heb.
Maar als je iets écht interessant vindt, dan vind je volgens mij vanzelf de tijd en de energie om daaraan te werken. Moet je alleen wel eerst ontdekken waar je interesse dan ligt.quote:Op maandag 15 september 2008 14:19 schreef k_i_m het volgende:
Ja, dat bedoel ik. Als zelfs die cursus Spaans al niet lukt.
Ach, het is weer eens wat anders dan sex en/of relatieproblemenquote:Op maandag 15 september 2008 14:22 schreef Merel het volgende:
Misschien moeten we een afsplitsing van dit topic maken, want volgens mij wordt het wel irritant om dit allemaal te lezen voor de menzen die gewoon over afvallen willen kletsen
Serieus: wat let je om zoiets te gaan doen? laat je omscholen en zoek een leuke baan, mens.quote:Op maandag 15 september 2008 14:23 schreef k_i_m het volgende:
Ik kan me nauwelijks meer voorstellen dat ik ook maar ergens enthousiast van zou worden op werkgebied. Ik heb zelfs al zitten speuren naar rare baantjes als detective of klokkenmaker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |