jep en aangezien bij PSV er weinig Nederlands in de hoogste salaris groep, Afellay heeft een oplopend contract. Iemand als Cocu verdiende meer als de bestbetaalde Feyenoorder nu. Bij Ajax verdienden Sneijder, Huntelaar en Stekelenburg meer. En dat zijn dan alleen de Nederlanders. Gabri zullen echt wel in de + 2 miljoen schaal zitten.quote:Op zaterdag 4 april 2009 22:55 schreef neen het volgende:
[..]
Ging dat onderzoek niet over de best betaalde Nederlanders?
quote:Beenhakker bekeek Surinamer Biseswar voor WK
De eerstvolgende keer dat Leo Beenhakker zich weer meldt bij Feyenoord kan hij een bezoekje van Diego Biseswar verwachten. De dribbelaar kreeg drie jaar geleden te horen dat hij in beeld was om met Trinidad & Tobago naar het WK van 2006 te gaan, wat destijds voor de nodige vraagtekens zorgde. Biseswar kan immers helemaal niet uitkomen voor dit land.
In gesprek met OnsOranje komt Biseswar met een opmerkelijk verhaal op de proppen. “Binnenkort ga ik Leo Beenhakker eens vragen hoe hij er toch bij kwam om mij te scouten voor Trinidad & Tobago”, zegt de dribbelaar met een glimlach. “Tijdens een wedstrijd van Feyenoord zat hij toen op de tribune voor mij. Ik was verbaasd toen, iedereen vroeg me wat ik met dat land had. Ik weet nog dat ik het aan mijn vader vroeg, die wist ook niets van Trinidad & Tobago. Hij zei me dat we honderd procent Surinaams zijn.”
Een uitnodiging bleef uiteindelijk uit: mogelijk omdat Beenhakker op tijd doorkreeg dat hij Biseswar helemaal niet mee kon nemen naar Duitsland. “Ik ga voor mijn kansen bij het Nederlands elftal”, zegt Biseswar, die blij is met Nederland B: “Je speelt er met goede spelers uit de Eredivisie en de tegenstanders zijn sterk. Tegen Jong Italië speel je bijvoorbeeld toch tegen een paar grote jongens. Balotelli van Inter bijvoorbeeld en Santon speelt daar ook. Giovinco van Juventus ken ik ook wel.”
De dribbelaar hoopt dat het initiatief een vervolg krijgt. “Veel jongens van dat elftal ken ik al heel lang, het voelt vertrouwd. Dennis Bergkamp deed tijdens de training mee aan een partij. Dat was een geweldige ervaring. Het is heel goed voor ons dat hij assistent-trainer is, aan alles kon je tijdens dat partijtje zien dat hij een speler is geweest die op het hoogste niveau heeft geacteerd. Ik zag hoe hij zich telkens slim vrijliep. Zijn balaannames zijn ook nog steeds van een heel hoog niveau.”
quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |