Wat bedoel je daarmee? Dat je er geen probleem in ziet dat relaties naar de knoppen gaan als we in een wereld zouden leven, waarin seksuele wensen openlijk zouden worden geuit?quote:
Ik ben eigenlijk best wel voorstander van een wereld waarin men gewoon eerlijk is over willen neuken of gevoelens hebben. Juist omdat het niet maatschappelijk geaccepteerd is, wordt er zoveel over gelogen en dat doet imho meer pijn. Beschouw mij maar als zo'n idealist, als ik iemand wil neuken, dan ga ik 'm niet voorliegen over gevoelens. En als ik gevoelens heb voor iemand, dan kan ik alleen maar hopen dat 'ie eerlijk is tegen mij.quote:Op zaterdag 13 september 2008 20:48 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Nee, dat zou een afschuwelijke wereld zijn. Hoe naief kun je zijn om te denken dat het de samenleving goed doet om zo openlijk met seks bezig te zijn. Er is een reden voor hoor, waarom de meeste mensen daar niets voor voelen. Dat er dan een paar van die hippie-achtige idealisten zijn (van het type nudistencamping) die het graag anders ziet, doet daar in het geheel niets aan af.
Ik ben geen voorstander van oneerlijkheid, daar komt het eigenlijk op neer. Dus dat gedraai en gekonkel om iemand in bed te krijgen, dat is aan mij niet besteed. Van vreemdgaan ben ik overigens helemáál geen voorstander en dat heb ik dan ook nog nooit gedaan.quote:Op zaterdag 13 september 2008 20:51 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Wat bedoel je daarmee? Dat je er geen probleem in ziet dat relaties naar de knoppen gaan als we in een wereld zouden leven, waarin seksuele wensen openlijk zouden worden geuit?
en.. waar merk je dat dan aan, aangezien je dat zo goed weet?quote:Op zaterdag 13 september 2008 20:43 schreef MLI het volgende:
[..]
Nou, wat ben je dan voor een naïeve klojo? Als een vrouw je écht ziet zitten, dan merk je dat aan hele andere dingen en niet aan de bullshit die ze op het werk makkelijk ongestraft kan verkondigen.
Hoeveel moeite heeft ze daadwerkelijk gedaan? Heeft ze ooit haar vriend laten zitten om bij jou te kunnen zijn? Heeft ze voor je gekookt? Belde ze je om de klipklap? Ik doel op de daden en niet op de woorden.quote:Op zaterdag 13 september 2008 20:56 schreef Michael16000 het volgende:
[..]
en.. waar merk je dat dan aan, aangezien je dat zo goed weet?
Er is een hele functionele reden voor waarom het niet maatschappelijk geaccepteerd is en dat is een deel van de grens tussen beschaving en primitieve wanorde. Een idee zoals jij hier ventileert is naar mijn mening een gevaar voor de beschaving. Gelukkig zal dat ideaal nooit werkelijkheid worden, omdat daarmee onvermijdelijk de samenleving ten onder gaat en dat voelen mensen impliciet aan. Openlijk over seks praten zal altijd beperkt blijven tot een kleine groep idealisten.quote:Op zaterdag 13 september 2008 20:54 schreef MLI het volgende:
[..]
Ik ben eigenlijk best wel voorstander van een wereld waarin men gewoon eerlijk is over willen neuken of gevoelens hebben. Juist omdat het niet maatschappelijk geaccepteerd is, wordt er zoveel over gelogen en dat doet imho meer pijn. Beschouw mij maar als zo'n idealist, als ik iemand wil neuken, dan ga ik 'm niet voorliegen over gevoelens. En als ik gevoelens heb voor iemand, dan kan ik alleen maar hopen dat 'ie eerlijk is tegen mij.
oh contact is er nog wel hoor, maar had meer gehoopt op het verbreken van haar relatie he.quote:Op zaterdag 13 september 2008 20:44 schreef Sowflow het volgende:
Misschien ben je teleurgesteld en had je wat meer verwacht? Een aanhoudend contact/ spanning?
Ga je nu na deze ervaring minder als verbruiker door het leven?
ze wilde gewoon een avontuurtje voordat ze eeuwige trouw belooft aan haar vriend, get over itquote:Op zaterdag 13 september 2008 20:58 schreef Michael16000 het volgende:
[..]
oh contact is er nog wel hoor, maar had meer gehoopt op het verbreken van haar relatie he.
Wat? wie ben jij? Andre Rouvoet?quote:Op zaterdag 13 september 2008 20:51 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Wat bedoel je daarmee? Dat je er geen probleem in ziet dat relaties naar de knoppen gaan als we in een wereld zouden leven, waarin seksuele wensen openlijk zouden worden geuit?
Waarom is het een gevaar voor de samenleving volgens jou?quote:Op zaterdag 13 september 2008 20:58 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Er is een hele functionele reden voor waarom het niet maatschappelijk geaccepteerd is en dat is een deel van de grens tussen beschaving en primitieve wanorde. Een idee zoals jij hier ventileert is naar mijn mening een gevaar voor de beschaving. Gelukkig zal dat ideaal nooit werkelijkheid worden, omdat daarmee onvermijdelijk de samenleving ten onder gaat en dat voelen mensen impliciet aan. Openlijk over seks praten zal altijd beperkt blijven tot een kleine groep idealisten.
mmm.. daar heb je zeker een punt. Echt veel heeft ze niet voor me over gehad, maar het is ook wel een vrouwquote:Op zaterdag 13 september 2008 20:57 schreef MLI het volgende:
[..]
Hoeveel moeite heeft ze daadwerkelijk gedaan? Heeft ze ooit haar vriend laten zitten om bij jou te kunnen zijn? Heeft ze voor je gekookt? Belde ze je om de klipklap? Ik doel op de daden en niet op de woorden.
Nee, ik ben een realist en iemand die enigszins nadenkt over hoe zaken in elkaar zitten. Dat in tegenstelling tot van die kinderlijke types die het idee hebben een bepaalde status te ontlenen aan het ventileren van ondoordachte onzin over vrije seksuele moraal.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:00 schreef Michael16000 het volgende:
[..]
Wat? wie ben jij? Andre Rouvoet?
Dat is niet mijn ervaring hoor. Ik praat zo vaak openlijk over seks.quote:Op zaterdag 13 september 2008 20:58 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Openlijk over seks praten zal altijd beperkt blijven tot een kleine groep idealisten.
Omdat het relaties zal ontwrichten en of je dat nu graag wilt of niet, stabiele liefdesrelaties, bij voorkeur in de vorm van het huwelijk, vormen de bouwstenen van de samenleving.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:02 schreef MLI het volgende:
[..]
Waarom is het een gevaar voor de samenleving volgens jou?
ouwe ga leven. Jij gaat straks zuur en verbitterd dood met al je normen en waarden hoor.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:03 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Nee, ik ben een realist en iemand die enigszins nadenkt over hoe zaken in elkaar zitten. Dat in tegenstelling tot van die kinderlijke types die het idee hebben een bepaalde status te ontlenen aan het ventileren van ondoordachte onzin over vrije seksuele moraal.
quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:04 schreef Michael16000 het volgende:
[..]
Dat is niet mijn ervaring hoor. Ik praat zo vaak openlijk over seks.
Ik ben blij dat ik normen en waarden heb, joh. Dat jij ze niet hebt is al triest genoeg voor je. In mijn ogen vorm jij een bedreiging voor vreedzaamheid.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:07 schreef Michael16000 het volgende:
[..]
ouwe ga leven. Jij gaat straks zuur en verbitterd dood met al je normen en waarden hoor.
Ik wel...voor FOK!-begrippen...quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:08 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Ik ben blij dat ik normen en waarden heb, joh. Dat jij ze niet hebt is al triest genoeg voor je. In mijn ogen vorm jij een bedreiging voor vreedzaamheid.
Oh, en ik ben niet oud hoor.
Ik persoonlijk veroordeel het gedrag wel. Ik heb er verder geen zeggenschap over wat twee volwassenen in alle vrijheid samen besluiten, maar ik kijk er wel op neer. Op een dergelijke manier met seks om gaan, bedoel ik.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:11 schreef Sowflow het volgende:
Overigens veroordeel ik je gedrag niet, persoonlijk zou ik er niet voor kiezen, maar de liefdesvrucht is door 2 volwassenen in alle vrijheid geconsumeerd.
Allereerst heb ik wel normen en waarden, maar vind ik seks hebben met een vrouw die een eigen wil heeft niet per defenitie fout. En dat over vreedzaamheid is te sneu om op te reageren.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:08 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Ik ben blij dat ik normen en waarden heb, joh. Dat jij ze niet hebt is al triest genoeg voor je. In mijn ogen vorm jij een bedreiging voor vreedzaamheid.
Oh, en ik ben niet oud hoor.
oh ja bij deze. Ik wilde haar niet voor de sex, ik vond haar in meer opzichten leuk. Zij mij ook, maar een lange relatie verbreek je niet zomaar en dat wist ik toen ik eraan begon, maar ja liefde maakt blind.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:11 schreef Sowflow het volgende:
Hey Michael, heb je mijn vraag nog niet beantwoord.
Bij mij blijft de vraag hangen: was jij niet degene die haar wilde voor de sex en achteraf blijkt het dus andersom te zijn. Dat doet natuurlijk au.
Overigens veroordeel ik je gedrag niet, persoonlijk zou ik er niet voor kiezen, maar de liefdesvrucht is door 2 volwassenen in alle vrijheid geconsumeerd.
Ben je nu minder een "verbruiker"?
ben je trouwens echt van 1937?quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:12 schreef Sowflow het volgende:
[..]
Ik wel...voor FOK!-begrippen...
quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:18 schreef Michael16000 het volgende:
maar vind ik seks hebben met een vrouw die een eigen wil heeft niet per defenitie fout.
Dan heb ik niks gezegd.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:26 schreef Michael16000 het volgende:
[..]
wat? elke vrouw kan toch voor zichzelf beslissen wat ze wil? zo bedoel ik het.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |