Leg hem eens uit dan?quote:Op zaterdag 20 september 2008 10:06 schreef kasper het volgende:
Hier ben ik speciaal vroeg voor opgestaan.
Na een week Lectrrr is deze cartoon een verademing.
Ik vind 'm leuk.
O, ik zat weer veel te ingewikkeld te denken dusquote:Op zaterdag 20 september 2008 10:47 schreef Montov het volgende:
Metin heeft een hele week voor inspiratie, maar komt niet verder dan het niveau van een dagelijkse cartoonist.
DaMart: doorgaans krijgen kinderen geen toetje wanneer ze hun bord niet opeten, als straf, maar met ziekmakende toetjes is het juist een straf als ze wel een toetje krijgen.
Dit ga je niet menen.quote:Op zaterdag 20 september 2008 10:06 schreef kasper het volgende:
Hier ben ik speciaal vroeg voor opgestaan.
Na een week Lectrrr is deze cartoon een verademing.
Ik vind 'm leuk.
Zonder de STANDAARD poppetjes.. deze zijn geelquote:Op zaterdag 20 september 2008 16:32 schreef SlagerKorrel het volgende:
Hij was toch gevraagd een wekelijkse cartoon zonder poppetjes af te leveren!?
Gaat lekker, de prutser.
Maar wel veel leuker. En niet origineel omdat het beide over verkeerd melkproducten gaat in China? Beetje vergezocht.quote:Op maandag 22 september 2008 09:04 schreef kasper het volgende:
Niet echt origineel na de cartoon van Metin.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |