Zes jaar geleden was ik er een half jaar afquote:Op zaterdag 13 september 2008 21:17 schreef neo567 het volgende:
[..]
Jij rookt echt nooit meer als je er van af bent hahaha
Das de bedoeling toch???quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:17 schreef neo567 het volgende:
[..]
Jij rookt echt nooit meer als je er van af bent hahaha
ja lekker goedkoop, je word er hebberig vanquote:Op zaterdag 13 september 2008 20:47 schreef noekje het volgende:
[..]
Oooh, perfect. Vooral omdat het free shipping is.
Ik las dat je enorm slecht gaat slapen, ja. Wat een rare shit is het toch. Toevallig sprak ik van de week iemand die ook dmv dat is gestopt en ze vond het heel makkelijk.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:16 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Eerste vier dagen enorm kut. Niet alleen slapen was slecht (tig keer wakker en maar vier-vijf uur per nacht), ook enorm veel dromen, ontzettend emotioneel (als ik door het oranje stoplicht reed zat ik bij wijze van spreken al te janken). Daarnaast lichte hoofdpijn (heb ik nu weer door de hogere dosis), droge keel en hees. Gewoon een beetje van de kaart.
Maar, ik sliep de laatste paar dagen weer beter, geen hoofdpijn meer. Het lichaam went er dus aan en de sigaretten gaan per dag minder goed smaken. Naast die smaak van sigaretten mis je ook die lekkere klap die je lichaam krijgt als je flink zit te inhaleren. Het lijkt wel of je een licht merk zit te roken.
Nou het leed dat je omschrijft, dat moet toch helpen bij het stoppenquote:Op zaterdag 13 september 2008 21:18 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Zes jaar geleden was ik er een half jaar af![]()
Zeg nooit nooit, bij niets!
Ze waarschuwen dat je echt door moet slikken, drie maanden lang. Als je dan nog niet zeker bent gewoon nog een keer drie maanden doorslikken. Het schijnt dat wanneer je stopt met die meuk je toch opeens weer meer behoefte hebt aan roken en daarnaast een vreetkick krijgt.quote:
Een nieuw poot helpt ook niet qua slapen. Maar ik rook er juist meer doorquote:Op zaterdag 13 september 2008 21:20 schreef noekje het volgende:
[..]
Ik las dat je enorm slecht gaat slapen, ja. Wat een rare shit is het toch. Toevallig sprak ik van de week iemand die ook dmv dat is gestopt en ze vond het heel makkelijk.
Succes iig. Ooit ga ik ook aan de medicatie want mijn ruggengraat wil nog niet.
Moet je dat spul bij de doker halen?quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:18 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Zes jaar geleden was ik er een half jaar af![]()
Zeg nooit nooit, bij niets!
Ieuuwww... wat een gedoequote:Op zaterdag 13 september 2008 21:22 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ze waarschuwen dat je echt door moet slikken, drie maanden lang. Als je dan nog niet zeker bent gewoon nog een keer drie maanden doorslikken. Het schijnt dat wanneer je stopt met die meuk je toch opeens weer meer behoefte hebt aan roken en daarnaast een vreetkick krijgt.
Maar goed, we zullen zien hoe het morgen gaat. Zes zakken lollies in huis....en nicotinepleisters!
Succes op korte termijn zeker. Het is een goed middel. Maar na één jaar is toch maar ongeveer 22 procent rookvrij. De score is dan wel beter als bij Cyban (ongeveer 16 procent rookvrij) en zonder middel (8 procent rookvrij)quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:20 schreef noekje het volgende:
[..]
Ik las dat je enorm slecht gaat slapen, ja. Wat een rare shit is het toch. Toevallig sprak ik van de week iemand die ook dmv dat is gestopt en ze vond het heel makkelijk.
Succes iig. Ooit ga ik ook aan de medicatie want mijn ruggengraat wil nog niet.
Ik ken mensen die het zo deden: als ze "trek" kregen dan namen ze LekkerSImpel een appel, en zijn zo gestopt, waren best mentaal sterk vond ik, vergeleken met danquote:Op zaterdag 13 september 2008 21:22 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ze waarschuwen dat je echt door moet slikken, drie maanden lang. Als je dan nog niet zeker bent gewoon nog een keer drie maanden doorslikken. Het schijnt dat wanneer je stopt met die meuk je toch opeens weer meer behoefte hebt aan roken en daarnaast een vreetkick krijgt.
Maar goed, we zullen zien hoe het morgen gaat. Zes zakken lollies in huis....en nicotinepleisters!
Apotheek, via de huisartsquote:Op zaterdag 13 september 2008 21:22 schreef blomst het volgende:
[..]
Moet je dat spul bij de doker halen?
Ja, maar roken is tegenwoordig nóg meer gedoe. Je wordt met gemak aangekeken als een melaatse.quote:
Knap hoor. Ik ben er niet aan toequote:Op zaterdag 13 september 2008 21:24 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Apotheek, via de huisarts
Yoh .. zelfs in mijn eigen huis. Mijn moeder kwam helpen en heeft domweg mijn asbak weggepleurt. Neem het haar erg kwawlijk btwquote:Op zaterdag 13 september 2008 21:27 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, maar roken is tegenwoordig nóg meer gedoe. Je wordt met gemak aangekeken als een melaatse.
ik ben ook een keer van de ene op de andere dag gestopt, en had er geen moeite mee, het vervelende was dat ik na drie maanden ook zoweer ben begonnen, had ik ook geen moeite mee.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:24 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Apotheek, via de huisarts
Was dat een bewuste actie dan?quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:29 schreef Soury het volgende:
[..]
Yoh .. zelfs in mijn eigen huis. Mijn moeder kwam helpen en heeft domweg mijn asbak weggepleurt. Neem het haar erg kwawlijk btw
Los van alles, als ik na een dag werken mijn voordeur open doe dan ruik ik de stank ook. Gelijk alle ramen en deuren een half uur tegen elkaar open. 't Is gewoon goor, maar ja, ook zo lekker hè.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:29 schreef Soury het volgende:
[..]
Yoh .. zelfs in mijn eigen huis. Mijn moeder kwam helpen en heeft domweg mijn asbak weggepleurt. Neem het haar erg kwawlijk btw
Nee ik weet het ook niet zeker. Maar dat ding krijgt geen vleugeltjes. Wat erger is dat het me dierbaar was. Mijn vader drukte zijn peuken er al in uit toen ik nog net kon kijken. Ik hoop dat ie ergens isquote:
Ik heb altijd de buitendeur open van het balkonquote:Op zaterdag 13 september 2008 21:30 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Los van alles, als ik na een dag werken mijn voordeur open doe dan ruik ik de stank ook. Gelijk alle ramen en deuren een half uur tegen elkaar open. 't Is gewoon goor, maar ja, ook zo lekker hè.
't Is kut, ik ging nat op de eerste dag dat ik weer op het water zat (voorjaar). Lekker zeilen, wind en zon...en een peuk gebietst van iemand die mee was. Ontzettend goor, half opgerookt weg gemikt, maar na een uur alweer de tweede gevraagd. Vanaf die tijd gestoomd als nooit tevoren.quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:30 schreef blomst het volgende:
[..]
ik ben ook een keer van de ene op de andere dag gestopt, en had er geen moeite mee, het vervelende was dat ik na drie maanden ook zoweer ben begonnen, had ik ook geen moeite mee.![]()
Zit er nu al tijden tegen aan te hikken om weer te gaan stoppen.
En daarom laat ik m'n ouders dus ook nooit opruimenquote:Op zaterdag 13 september 2008 21:32 schreef Soury het volgende:
[..]
Nee ik weet het ook niet zeker. Maar dat ding krijgt geen vleugeltjes. Wat erger is dat het me dierbaar was. Mijn vader drukte zijn peuken er al in uit toen ik nog net kon kijken. Ik hoop dat ie ergens is
In het ziekenhuis wilde ik dat niemand in mijn kledingkast kwam. Ik rook de rookstank daar van mijn kledingquote:Op zaterdag 13 september 2008 21:30 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Los van alles, als ik na een dag werken mijn voordeur open doe dan ruik ik de stank ook. Gelijk alle ramen en deuren een half uur tegen elkaar open. 't Is gewoon goor, maar ja, ook zo lekker hè.
quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:34 schreef Manu82 het volgende:
[..]
En daarom laat ik m'n ouders dus ook nooit opruimenBen altijd alles kwijt als het opgeruimd is
![]()
Je blijft dus stoppen, steeds de keuze wel of niet...Dan denk je: Nee, ik was/ben gestoptquote:Op zaterdag 13 september 2008 21:33 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
't Is kut, ik ging nat op de eerste dag dat ik weer op het water zat (voorjaar). Lekker zeilen, wind en zon...en een peuk gebietst van iemand die mee was. Ontzettend goor, half opgerookt weg gemikt, maar na een uur alweer de tweede gevraagd. Vanaf die tijd gestoomd als nooit tevoren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |