Heeft je baas je wijsgemaakt zeker, dadelijk ga je me ook nog vertellen dat je hetzelfde salaris vangt als een WO'erquote:Op vrijdag 12 september 2008 19:07 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Bwahahahaha. Ik heb Havo, niks meer. Maar wel een baan op Uni niveau. Waar ben je dan met je vergelijking. Wat je op de middelbare school doet (of juist niet) zegt helemaal niks over je IQ of wat dan ook. Puur hoeveel je zin hebt om je best te doen op de middelbare school. En zo zijn er ladingen zoals ik, veel zitten kutten en daarmee een mogelijke uni opleiding laten lopen. Zonde absoluut, maar heeft geen fuck met IQ of zo te maken.
Al zou je er 100 kennen, het is totaal irrelevant.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:15 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik ben zeer zeker niet de enige, ken er vele zoals ik.
Mijn reactie was op de opmerking dat je standaard een hoger IQ hebt als je VWO doet. Middelbare school zegt niks.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:15 schreef Biels het volgende:
[..]
Nee, maar wél aan de universiteit studeren heeft wél met je IQ te maken. En daar gaat het om.
Het verschil tussen gebouw of faculteit.. het verschil tussen een 20 jarige student en een 24 jarige hbo-erquote:Op vrijdag 12 september 2008 18:10 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Er zit toch wel een duidelijk verschil tussen HBO en academisch onderwijs.
Geen punt als je die woorden normaal gebruikt, maar veel van die figuren doen het alleen maar om interesant te doen. Ken het wel waar ts het over heeft idd. Van die mensen die vanaf hun eerste jaar ook hun kak-r aan het oefenen zijn, omdat ze anders niet voldoen aan het volledige imago ofzoietsquote:Op vrijdag 12 september 2008 18:20 schreef Hephaistos. het volgende:
Gatverdamme, inderdaad verschrikkelijk arrogant om dingen te noemen zoals ze heten! Zomaar dure woorden als college en universiteit gebruiken, wie denken ze wel niet dat ze zijn!!!![]()
![]()
![]()
Nou ja, meester. Meeste mensen (studenten en docenten) op de universiteit zijn wel volwassen denk. Ik spreek mensen liever aan met meneer/mevrouw X. Meester/juf is echt iets voor basisschool.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:16 schreef Plots het volgende:
Eens met topicstarter!
Als ik de leraar gewoon "meester" noem, word ik ook scheef aangekeken.
Maar dat is toch ook gewoon een school! Doe niet zo omhooggevallen hey.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:20 schreef Space-Chinees het volgende:
[..]
Nou ja, meester. Meeste mensen (studenten en docenten) op de universiteit zijn wel volwassen denk. Ik spreek mensen liever aan met meneer/mevrouw X. Meester/juf is echt iets voor basisschool.
Sorry meester Bielsquote:Op vrijdag 12 september 2008 19:21 schreef Biels het volgende:
[..]
Maar dat is toch ook gewoon een school! Doe niet zo omhooggevallen hey.
Nee, maar jij noemt het wel een sterrenrestaurant?quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:01 schreef Biels het volgende:
En trouwens, waarom zou je geen universiteit mogen zeggen? Dat heet zo. Dat is gewoon een heel normaal woord om een heel normaal iets aan te duiden. Maargoed, als je dat hier zegt ben je meteen een omhooggevallen WO'er die op alles en iedereen neerkijkt. Als je gaat eten bij een sterrenrestaurant noem je dat toch ook niet "snacken"?
Juist. Blij dat er mensen zijn die me wel snappen, ondanks dat ik me in de OP wellicht wat onhandig uitdruk.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:19 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Geen punt als je die woorden normaal gebruikt, maar veel van die figuren doen het alleen maar om interesant te doen. Ken het wel waar ts het over heeft idd. Van die mensen die vanaf hun eerste jaar ook hun kak-r aan het oefenen zijn, omdat ze anders niet voldoen aan het volledige imago ofzoiets.
Een faculteit is niet hetzelfde als een gebouw. Maargoed, jij hoeft dat verschil blijkbaar toch niet te kennen.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:17 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
Precies, dat is hardcore. Zijn helaas altijd wel een paar van die kneuzen die je dan gaan verbeteren omdat ze zo graag willen laten horen dat ze 'wel universiteit' doen.
"Hey welk gebouw hebben we zo les?" "Euuuuuuuuhhhhhh we hebben college in faculteiten hoowwwwrrrrr"
quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:18 schreef Impala-neuker het volgende:
[..]
Heeft je baas je wijsgemaakt zeker, dadelijk ga je me ook nog vertellen dat je hetzelfde salaris vangt als een WO'er
Dat zeg ik niet, ik bedoel te zeggen dat wanneer je op een bepaald niveau gaat eten je het geen snacken meer noemt omdat het anders is. Zelfde als studeren en naar school gaan, dus WO en HBO. Punt.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:23 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Nee, maar jij noemt het wel een sterrenrestaurant?
Ik ga gewoon eten bij een restaurant, simpel zat. Zouden meer mensen moeten doen, maar dan moeten ze misschien eerst eens leren om hun voldoening uit andere dingen dan hun opleidingsniveau te halen.
Studeren of naar school gaan, beide gevallen zijn er genoeg mensen die zeggen dat ze het doen, maar het eigenlijk niet doenquote:Op vrijdag 12 september 2008 19:24 schreef Biels het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, ik bedoel te zeggen dat wanneer je op een bepaald niveau gaat eten je het geen snacken meer noemt omdat het anders is. Zelfde als studeren en naar school gaan, dus WO en HBO. Punt.
Wat is het niveau van de universiteit toch omlaag gegaanquote:Op vrijdag 12 september 2008 18:05 schreef SwiffMeister het volgende:
-knip-
Het ergste is dat als ik dan begin te praten waar hun bij zijn dat ik naar school ga en les heb in een lokaal in een gebouw ze net doen of ik ze omlaag wil halen ofzo, -knip-
De definitie van school is volgens mij (en Van Dale) een inrichting waar onderwijs wordt gegeven. Ik gebruik dit woord gewoon als een allesomvattende term. Net zoals dat ik mijn fiets gewoon een fiets noem en geen Giant.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:24 schreef Biels het volgende:
Dat zeg ik niet, ik bedoel te zeggen dat wanneer je op een bepaald niveau gaat eten je het geen snacken meer noemt omdat het anders is. Zelfde als studeren en naar school gaan, dus WO en HBO. Punt.
Nee, ik doe maar HBO en mijn niveau is inderdaad veel lager dan dat van het groepje WO'ers waarmee ik in het jaar zat die nog steeds niet snapten waarom 'hun wouden geen soep' niet goedgekeurd werd.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:23 schreef Biels het volgende:
[..]
Een faculteit is niet hetzelfde als een gebouw. Maargoed, jij hoeft dat verschil blijkbaar toch niet te kennen.
quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:27 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Wat is het niveau van de universiteit toch omlaag gegaan.
Het is friet!quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:36 schreef Hephaistos. het volgende:
Oh god, wordt het weer zo'n topic?
Nee. Dat is niet correct. Een faculteit is een afdeling van een universiteit. Nooit een gebouw. Ook niet in jouw zin.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:34 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
Nee, ik doe maar HBO en mijn niveau is inderdaad veel lager dan dat van het groepje WO'ers waarmee ik in het jaar zat die nog steeds niet snapten waarom 'hun wouden geen soep' niet goedgekeurd werd.
In de zin die ik aanhaal is een gebouw wel een faculteit. Ik mag hopen dat iedereen die universiteit doet snapt dat er in dit zinsverband op een gebouw waar les college gegeven wordt wordt gedoeld en ik niet zou kunnen doelen op de sportschool hier naast.
Ik doe geen universiteit, er wordt geen les gegeven op een gebouw en 2x "wordt" achter elkaar staat nogal lomp.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:34 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
Nee, ik doe maar HBO en mijn niveau is inderdaad veel lager dan dat van het groepje WO'ers waarmee ik in het jaar zat die nog steeds niet snapten waarom 'hun wouden geen soep' niet goedgekeurd werd.
In de zin die ik aanhaal is een gebouw wel een faculteit. Ik mag hopen dat iedereen die universiteit doet snapt dat er in dit zinsverband op een gebouw waar les college gegeven wordt wordt gedoeld en ik niet zou kunnen doelen op de sportschool hier naast.
Als academicus moet je toch echt correcte spelling gebruiken. Het staat niet echt professioneel als je een artikel wilt laten publiceren dat vol spelfouten staat.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:33 schreef SwiffMeister het volgende:
ff tussendoor over spellingsfouten.
T'is niet dat je een opleiding (van wat voor hoogte dan ook) volgt dat je ook goed bent in Nederlands.
Mijn laatste lessen Nederlands kreeg ik alweer een jaar of 5 geleden. Tja, en aangezien ik toen al wist dat ik toch een technische vervolgopleiding zou gaan doen die grotendeels in het Engels zou verlopen vond ik een 6je meer dan genoeg. En stak ik de daardoor vrijgekomen tijd liever in andere vakken.
Volgens mij geldt dit net zo voor een hele hoop anderen.
Dus leg aub niet op alle slakken zout, of open zelf een klaagtopic waarin je klaagt over het niveau van de Nederlandse teksten dat op internet wordt neergegooid.
quote:Op vrijdag 12 september 2008 18:10 schreef Biels het volgende:
Dat komt omdat jij nog vast zit in je HBO-gedachtegang. Wanneer je eenmaal inziet dat je níet meer op school zit komt dit vanzelf goed, geen probleem.
Wat een drama zegquote:Op vrijdag 12 september 2008 19:52 schreef Biels het volgende:
Studeren op de universiteit. Dat is ook zo'n tenenkrommende veelgemaakte fout inderdaad.
Sommige mensen houden gewoon niet van fouten maken.quote:Op vrijdag 12 september 2008 20:47 schreef koffiegast het volgende:
[..]
Wat een drama zeg![]()
heb nooit begrepen waarom men zo keihard over dat soort zaken kan doorzeuren, ja natuurlijk staan spelfouten wel wat scheef, maar het is pas echt scheef als je een communicatie/talen vak doet waar het wel daadwerkelijk er toedoet. In alle andere gevallen, zolang er geen misverstand door ontstaat, is het te begrijpen en zou men gewoon eens wat relaxed moeten reageren.
Ik dol je op de vierkante meter als het om Nederlandse taal gaat, met je universiteitquote:Op vrijdag 12 september 2008 20:28 schreef ssebass het volgende:
[..]
Als academicus moet je toch echt correcte spelling gebruiken. Het staat niet echt professioneel als je een artikel wilt laten publiceren dat vol spelfouten staat.
Even on-topic, kijk naar de mensen die het school, lessen en leraren noemen en vergelijk deze met degene die de juiste benaming gebruiken.
Dat blijkt maar weer, want als je die zin leest zie je dat er 'op' stond omdat 'ergens op gedoeld wordt'.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:48 schreef Emimich het volgende:
[..]
Ik doe geen universiteit, er wordt geen les gegeven op een gebouw en 2x "wordt" achter elkaar staat nogal lomp.
Echt?quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:58 schreef RozeAnjer het volgende:
Hier is ook nog een interessante discussie gaande: HBO.
Ja, want het begrijpend lezen gaat je zo te zien al erg goed af.quote:Op vrijdag 12 september 2008 20:53 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Ik dol je op de vierkante meter als het om Nederlandse taal gaat, met je universiteit
Hypocrisie award.quote:Op vrijdag 12 september 2008 21:20 schreef Mendeljev het volgende:
Kanker, jullie zijn dom.
Daar ga je zelf qua begrijpend lezen ook wel de mist in.quote:Op vrijdag 12 september 2008 21:02 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dat blijkt maar weer, want als je die zin leest zie je dat er 'op' stond omdat 'ergens op gedoeld wordt'.
Je faalt behoorlijk.
Hoezo? Jij denkt dat ik gemist heb dat hij met 'ik doe geen universiteit' niets zegt over zijn opleiding?quote:Op vrijdag 12 september 2008 21:34 schreef Biels het volgende:
[..]
Daar ga je zelf qua begrijpend lezen ook wel de mist in.
Kutquote:Op vrijdag 12 september 2008 21:36 schreef TC03 het volgende:
[..]
Hoezo? Jij denkt dat ik gemist heb dat hij met 'ik doe geen universiteit' niets zegt over zijn opleiding?
Jawel.quote:Op vrijdag 12 september 2008 21:38 schreef Maikuuul het volgende:
Mcdonalds is toch ook geen restaurant ?
Een frituur is geen restaurant, maar de mcrofls wel ?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |