Ik heb hetzelfde probleemquote:Op vrijdag 12 september 2008 18:46 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ze hebben allemaal een col. Nergens nog jurkjes kunnen vinden die echt voldoen aan mijn smaak.
Mijn eisen:
- V-hals (niet al te laag maar wel vrij diep)
- lichaamsvolgend, vrij strak dus (maar niet super strak) Mijn taille moet erin te zien zijn, bij heel veel jurkjes valt ie weg![]()
- vrij kort qua lengte (boven de knie)
eis 1 en 2 leveren in combinatie nooit kleren op
Kan je er een foto van posten? Misschien heb ik tips!quote:Op vrijdag 12 september 2008 18:40 schreef Ewelina het volgende:
Ik heb trouwens net 2 jurkjes gekocht bij Vero Moda maar ze hebben een col en ik wil er een V-hals van maken (dat staat me beter). Iemand een idee hoe dat het beste kan?
quote:Op vrijdag 12 september 2008 18:53 schreef conleche het volgende:
[..]
Kan je er een foto van posten? Misschien heb ik tips!
Wat een kleine foto's! Maar het ziet er uit of het gebreid is en dat is heel moeilijk vermaken!! Gaat snel lubberen en ook het feit dat je het heel goed moet afhechten helpt niet mee. Ik zou het zo laten, vind het ook wel wat hebben zo'n col. Of lijken je boobies er te groot in?quote:Op vrijdag 12 september 2008 18:57 schreef Ewelina het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hier lijken ze erg op. Met een iets hogere col, en mijne zijn blauw en zwart.
Meh daar ben ik dus bang voor ja. Maar ga nu vol goede moed naar al die winkels en kom wel hier posten als het op (n)iets is uitgelopenquote:Op vrijdag 12 september 2008 18:53 schreef conleche het volgende:
[..]
En Chico: het probleem met de wijde broeken die jij zo leuk vindt is dat die wel persé lang moeten zijn, omdat het anders geen pan is.
Het laatste probleem.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:01 schreef conleche het volgende:
[..]
Wat een kleine foto's! Maar het ziet er uit of het gebreid is en dat is heel moeilijk vermaken!! Gaat snel lubberen en ook het feit dat je het heel goed moet afhechten helpt niet mee. Ik zou het zo laten, vind het ook wel wat hebben zo'n col. Of lijken je boobies er te groot in?
Nah zo'n special tussendoor volgens mij.quote:Op vrijdag 12 september 2008 18:54 schreef Greys het volgende:
Zijn de herhalingen van Greys nou weer helemaal opnieuw begonnen?
Ik zap net en zie afl. 2 gewoon voorbij komen.
Even bijlezen hier!
En Co moet even dr PM beantwoorden
http://www.nopaper.folderplaats.nl/onlinefolder/bijenkorf/189/quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:06 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Het laatste probleem.Maar ik kan volgens mij de col ook naar beneden trekken.
Dit lijkt er meer op, al is de mijne strak aansluitend van onder.
[ afbeelding ]
Dan wil ik niet weten wat jij van mijn kledingkeuze vindquote:Op vrijdag 12 september 2008 18:53 schreef conleche het volgende:
[..]
Kan je er een foto van posten? Misschien heb ik tips!
Mijn handen jeuken!! Ik zou heel veel dingen weten voor MoBlo die leuk zouden zijn voor haar, zonder dat het te truttig of meisjesachtig wordt. Dat past helemaal niet bij haar. Maar ze heeft een goede kop en mooie schouders.
PF heeft er ook goede kijk op, zij zag ook dat broek 1 met shirt 3 moest en van alle schoenen die gisteren gepost, had zij wmb de mooiste. Dus PF kan altijd nog een carriere-switch in de mode maken!
En Chico: het probleem met de wijde broeken die jij zo leuk vindt is dat die wel persé lang moeten zijn, omdat het anders geen pan is.
Dizzy-Miss-Lizzyquote:Op vrijdag 12 september 2008 19:20 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
DML?
Volgens mij zijn er wel 5 specials tussendoor geweest in al die jaren maar ja ze zijn bijna aan het eind en volgens mij gaat net5 binnenkort het weer oppakken.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:19 schreef Greys het volgende:
DML, je had gelijk hoor, het is een compilatie!
Betekent dat dat de nieuwe afleveringen weer bijna beginnen? Ja?Ja?
Ja?
Mijn jurkje lijkt onwijs op het jurkje op p. 90 ( de zwarte) maar dan met strakke mouwen.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:17 schreef Aventura het volgende:
[..]
http://www.nopaper.folderplaats.nl/onlinefolder/bijenkorf/189/
Op p.80 en p.92 staan wel leuke!
Waar gehaald?quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:46 schreef ColdFeet het volgende:
He. Ik heb zo'n jurkding. Maar dan met een V-halsEn van kasjmier
Foto? En ook 1 van je andere kasjmiere truitje!quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:46 schreef ColdFeet het volgende:
He. Ik heb zo'n jurkding. Maar dan met een V-halsEn van kasjmier
Xandres. Maar ik draag m met een broek eronder, hoorquote:Op vrijdag 12 september 2008 19:49 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Waar gehaald?
Ik heb ook 2 sweaterdresses met v-hals hoorEentje is paars met zwart (breedtestrepen) en de andere paarsbruin. Maar die laatste is niet zo warm en heeft 3/4 mouwen.
Ik heb ook zo'n hoge col. Wel lekker warmquote:Op vrijdag 12 september 2008 20:11 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ik heb een zwartblauwe trui/jurk van cashemere met een enorme col/kraag
die ik ook als een soort muts/hoodie kan dragen
zo een kraag als deze:
[ afbeelding ]
Je was me weer net voor. Ik wou hetzelfde schrijven. Vooral het onderste model zou mij heel mooi staan.quote:Op vrijdag 12 september 2008 21:44 schreef conleche het volgende:
Bij mij is dat mooi, lengte net onder de knie! Lengte er net boven is tuttig, dan moet het direct weer een stuk naar boven en dat is zo onpraktisch op de fiets
Bij mij ook het onderste jurkje het mooist.quote:Op vrijdag 12 september 2008 21:45 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Je was me weer net voor. Ik wou hetzelfde schrijven. Vooral het onderste model zou mij heel mooi staan.
Vind ik wel. Staat mij echt niet, een rokje tot net onder de knie. Boven de knie of halverwege de knie daarentegenquote:
Oh die onderste is mooi. En dat zeg ik nog welquote:Op vrijdag 12 september 2008 21:33 schreef Tinkepink het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zit hier wat bij?
Picsquote:Op vrijdag 12 september 2008 21:48 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ik heb zo een leuk grijs jurkje gekocht
Yea right.quote:Op vrijdag 12 september 2008 21:50 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
M'n camera is stuk helaas..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |