Ach mijn doel op semi-korte-termijn is een paar Santoni's en uiteindelijk wil ik ook een echte maatschoen hebben.quote:Op maandag 13 oktober 2008 00:34 schreef Mr.Adams het volgende:
Haha, ik heb laatst een paar van 270 gekocht en vorige week zag ik een paar Magnanni's van 335 en ik dacht alleen: Goh, valt nog best mee voor zo'n mooie schoenen! Auw...![]()
Tip voor de fijnproevers met een klein budget: Ga nooit aan de dure schoenen want na je eerste paar is er geen weg meer terug
daar had ik c&j van gekochtquote:Op zondag 12 oktober 2008 22:23 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Dat vrees ik ook inderdaad.
Deze schoenen waren 290
quote:Op maandag 13 oktober 2008 19:34 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Ik niet... de modellen van C&J spreken mij totaal niet aan.
Deze zou ik niet eens passen.... en verder kan ik deze schoenen nergens in de buurt vinden...quote:Op maandag 13 oktober 2008 20:05 schreef QCC het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
lijkt er toch aardig op.. tenzij je echt opanca fan bent..
Zulk soort schoenspanners zijn zeer slecht voor je schoen....quote:Op maandag 13 oktober 2008 21:41 schreef Rekkie het volgende:
Ik heb nog wel een vraag met betrekking tot schoenspanners.
Ik heb nu schoenspanners van Seeadlers in mijn schoenen, maar deze moeten er met betrekkelijk veel kracht in en ook het eruit halen gaat moeizaan en met veel kracht.
Is dit wel goed? Of is de spanner gewoon te groot?
quote:Op maandag 13 oktober 2008 21:49 schreef Dolichologofobie het volgende:
[..]
Zulk soort schoenspanners zijn zeer slecht voor je schoen....
Dat zijn juist dé spanners voor je schoenen.quote:Op maandag 13 oktober 2008 21:49 schreef Dolichologofobie het volgende:
[..]
Zulk soort schoenspanners zijn zeer slecht voor je schoen....
Juist niet, beter je huiswerk doen.quote:Op maandag 13 oktober 2008 22:06 schreef Neuroscience het volgende:
[..]
Dat zijn juist dé spanners voor je schoenen.
quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 01:03 schreef Dolichologofobie het volgende:
[..]
Juist niet, beter je huiswerk doen.
Dit zijn juist dé spanners voor je schoenen:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zo'n achterlijk veerding zorgt voor een kortere levensduur van de schoenen.
Ditoquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 10:33 schreef Oksel het volgende:
Spanners haal ik bij Seeadler via Ebay. Ben ik erg tevreden over.
Aan wie is dit nou gericht?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 10:33 schreef Oksel het volgende:
Neuroscience bedoelt dat je JUIST strakke spanners moet hebben..
Aan Dolichologofobie.quote:
quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 10:52 schreef Oksel het volgende:
Leuke vloerbedekking ook op mijn werk..De tweede foto is dus de buitenkant van de schoen, niet de binnenkant.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Draag ze voornamelijk casual. Onder een pak draag ik klassiekere zwarte schoenen. Wil er niet uit zien als een makelaar of autoverkoper namelijk..
Fraaie schoenen, goed merkquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 10:52 schreef Oksel het volgende:
Leuke vloerbedekking ook op mijn werk..De tweede foto is dus de buitenkant van de schoen, niet de binnenkant.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Draag ze voornamelijk casual. Onder een pak draag ik klassiekere zwarte schoenen. Wil er niet uit zien als een makelaar of autoverkoper namelijk..
Hmmm, vaag. google gaf mij hele andere plaatjes, maar goed....quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 07:15 schreef Rekkie het volgende:
[..]Seeadlers zijn dus van dit soort spanners.....
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 11:29 schreef Dolichologofobie het volgende:
[..]
Hmmm, vaag. google gaf mij hele andere plaatjes, maar goed....
quote:
Idd.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 11:31 schreef Oksel het volgende:
Maargoed, schoenspanners van het type "Seeadler" mogen volgens mij best strak in de schoen zitten.. toch?
Bd met de knoopjes open en das is casual leuk.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 11:48 schreef Rekkie het volgende:
Button-down vind ik dan wel zwaar negatief
Donequote:Op dinsdag 14 oktober 2008 12:04 schreef Maxxieh het volgende:
Iemand nog schoenspanners nodig van ebay? Ik ga ze namelijk eind van de maand bestellen. zo kunnen we de verzendskosten delen, waardoor ze helemaal niet meer zo duur zijn. Stuur me even een pm als je interesse hebt.
Mooi!quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 10:52 schreef Oksel het volgende:
Leuke vloerbedekking ook op mijn werk..De tweede foto is dus de buitenkant van de schoen, niet de binnenkant.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Draag ze voornamelijk casual. Onder een pak draag ik klassiekere zwarte schoenen. Wil er niet uit zien als een makelaar of autoverkoper namelijk..
Als het goed is zit er ruimte tussen het teen en hak gedeelte. Als ik mijn spanners eruit haal dan duw ik dus het hak gedeelte een paar mm tegen het teen gedeelte aan zodat ik genoeg speling heb om makkelijk de spanners eruit te halen. Als jij niet die ruimte hebt dan heb je je spanners waarschijnlijk een halve maat te groot gekocht.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 11:36 schreef Rekkie het volgende:
Ook zo erg dat ik ze er 's ochtends met zeer veel moeite uit moet halen..... en dan bedoel ik echt rop- en trekwerk?
Oke Dank U, ik zal ff een screen plaatsen ervan zodat je hem kunt zien.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:27 schreef Adelante het volgende:
wit shirt kun je niet veel verkeerd aan doen (mits passend), wat is het voor 'n das precies (lijkt zwart met iets van paisley motief). Ik zou zelf voor iets met donkerblauw gaan en een andere dasknoop maken, plus een wit pochetje in je borstzak zou niet misstaan
http://www.ilrosso.com/ probeer er eens eentje met twee knopen. Drie is echt tooooo much. Of je moet Jack van Gelder heten ofzo.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 11:49 schreef G-NiLES het volgende:
[..]
ik ook niet echt, daarom wil ik er één hebben
Jup, maar vond hem mooier op me lichaam sluiten zo.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:42 schreef shroomer het volgende:
[..]
http://www.ilrosso.com/ probeer er eens eentje met twee knopen. Drie is echt tooooo much. Of je moet Jack van Gelder heten ofzo.![]()
Verder heeft de meneer hierboven de onderste knoop van z'n pak dicht? Lijkt me niet helemaal de bedoeling.
Bedoel je een andere stropdas, of de knoop die beter kan?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:43 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik vind het heel mooi staan..vind alleen wel dat de stropdas wat netter kan..en misschien een zakdoek in je borstvakje geeft het wat meer cachet. Maar ja wie ben ik..ik haat pakken en heb er 1 voor begrafenissen.
Je zit ook in het verkeerde topic.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:45 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik zit een beetje online te neuzen naar echt hippe mooie fashion voor mannen..maar echt vernieuwend ofzo is het allemaal niet. Ik hou van hip maar niet TE hip. Ik wil niet als een verklede vogel op straat maar wil wel nieuwe dingen proberen.
Offtopic: American Psycho?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:54 schreef Neuroscience het volgende:
@xminator: no offence, maar je pak is wel ietsjes te groot.
Bedanktquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:54 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik bedoelde de knoop die beter kan:) stropdas vind ik er mooi, kleur van het pak ook. Staat je goed.
Hey, dont blame me. Ik had de keuze tussen deze en eentje bij pierre cardin (qua uiterlijk precies hetzelfde). Alleen dat van pierre was iets kleiner en stond goed bij me lichaam. Maar dat van pierre was 2 keer zo duur, dus heb ik de iets goedkopere gekocht. Want ik ga me pak maar 3 a 4 keer dragen.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:54 schreef Neuroscience het volgende:
@xminator: no offence, maar je pak is wel ietsjes te groot.
En toch is er maar 1 schuldig aan en dat ben jij.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:00 schreef xminator het volgende:
Hey, dont blame me. Ik had de keuze tussen deze en eentje bij pierre cardin (qua uiterlijk precies hetzelfde). Alleen dat van pierre was iets kleiner en stond goed bij me lichaam. Maar dat van pierre was 2 keer zo duur, dus heb ik de iets goedkopere gekocht. Want ik ga me pak maar 3 a 4 keer dragen.
Winkels hebben gewoon niet de juiste maten
Ja! Beetje B.E. Ellis fan.quote:
I know, heb hem ook iets laten verstellen.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:03 schreef Rekkie het volgende:
[..]
En toch is er maar 1 schuldig aan en dat ben jij.
Dan heb je niet bij een goede winkel gekocht, want een goede winkel maakt ook de 'goedkopere' pakken beter op maat.
Mijn eerste pakken waar ook niet de duurste, maar als ze te groot of te klein waren, namen ze deze wel in of verstelde ze het pak.
En met niet duur praat ik dan over pakken van totaal 399 guldeneen jaar of 15 geleden
Etiquette?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:10 schreef Adelante het volgende:
oh, wat ik over het hoofd zag..nooit beide knopen sluiten van een tweeknoops jasje! altijd de onderste open laten...
zittend heb ik m'n jasje idd meestal open, staand één knoop dicht, bij 2knoops de bovenste, bij 3knoops de middelste...quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:13 schreef xminator het volgende:
[..]
Etiquette?
Als je zit beide knopen open. Als je 3 knopen hebt bovenste twee dicht.
Zo is het juist dus?
Haha. Bedankt, daarom had ik hem ook gekozenquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:18 schreef shroomer het volgende:
Als je in ieder geval de onderste maar niet dichtdoet. Etiquette maar ik denk vooral voor grote kans dat die knoop schuurt wanneer je gaat zitten.
Mooie kleur pak trouwens. Das lekker breed knopen (dubbele windsor) en je bent klaar. Grijs is wel lekker modieus kleurtje op het moment
Als het goed is kan ik dat ook bij de winkel laten doen(gratis) waar ik hem heb gekocht (ze hebben een eigen kleren maker)quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:20 schreef Adelante het volgende:
[..]
zittend heb ik m'n jasje idd meestal open, staand één knoop dicht, bij 2knoops de bovenste, bij 3knoops de middelste...
en als je uitgegroeid bent, kun je altijd nog voor een paar tientjes bij de kleermaakturk het pak laten tailleren en eventueel de mouwen laten versmallen en op maat laten maken.
In Turkije bij Kigili : http://www.kigili.eu/ (kan je ook kijkje in de collectie nemen).quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:25 schreef Adelante het volgende:
Waar heb je het pak gekocht dan? Meestal zijn de prijzen exclusief vermaakkosten.
Ik betaal nooit voor het vermaken..... service van het huis.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:25 schreef Adelante het volgende:
Waar heb je het pak gekocht dan? Meestal zijn de prijzen exclusief vermaakkosten.
Overdrijven is ook een vak... Wanneer ik hem aan heb past hij precies, behalve de mouwen zijn iets te lang.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 12:17 schreef Oksel het volgende:
xminator, je pak is veelste groot. Je verzuipt erin. Als je bovenste knoopje dicht is moet je jasje licht trekken..
Uiteraard doe ik er zwarte schoenen onder aan.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 14:04 schreef Mr.Adams het volgende:
Pak is inderdaad veel te groot, zonde. Daarnaast vind ik het grijze pak met witte blouse en zwarte das nogal saai, probeer er met de blouse en das iig nog een beetje kleur in te knallen. Uitgaande van de bestaande combi doe je er zwarte schoenen op aan? Een grijs pak met bruine schoenen kan ook erg mooi zijn namelijk. Ik ben alleen bang dat je de basis gewoon al niet goed hebt, waardoor je eigenlijk kunt combineren tot je een ons weegt maar het zal nooit goed uitzien ben ik bang...
Hé ik ken die gozer die links naast je staat.... en volgens mij herken ik nog wel iemand op die foto....quote:Op zaterdag 13 september 2008 18:12 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Zoiets?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Je mouw is aan de ene kant te lang en de andere kant te kort (van je overhemd)quote:Op woensdag 15 oktober 2008 16:05 schreef shroomer het volgende:
Heb nog een foto gevonden die ik een keer naar m'n vriendin stuurde. Zonder das en schoenen
Lekker strak toch?
[ afbeelding ]
Dat heb je al snel bij confectie toch? Zeker als je een wat kleinere maat hebt.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 16:09 schreef Neuroscience het volgende:
@xminator: gewoon een maatje te groot gekocht denk ik. Er kan nog flink wat stof weg rond de taille en de borst. Bovendien is de schouder echt te breed.
Dat geldt trouwens ook voor het pak hierboven.
Maat 46 kopen en laten vermaken.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 16:17 schreef Mr.G het volgende:
[..]
Dat heb je al snel bij confectie toch? Zeker als je een wat kleinere maat hebt.
Maar dan kun je het nog altijd iets laten vermaken waardoor het al beter 'valt'quote:Op woensdag 15 oktober 2008 16:17 schreef Mr.G het volgende:
[..]
Dat heb je al snel bij confectie toch? Zeker als je een wat kleinere maat hebt.
Ow haha, dat komt door mijn te grote horlogequote:Op woensdag 15 oktober 2008 16:08 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Je mouw is aan de ene kant te lang en de andere kant te kort (van je overhemd)
Ze hadden nergens kleiner. Als ik echt goed sta dan is het stof bij me borst helemaal goed, heb een beetje 'grote borsten'.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 16:09 schreef Neuroscience het volgende:
@xminator: gewoon een maatje te groot gekocht denk ik. Er kan nog flink wat stof weg rond de taille en de borst. Bovendien is de schouder echt te breed.
Dat geldt trouwens ook voor het pak hierboven.
Ik heb het helemaal niet over jouw pakquote:Op woensdag 15 oktober 2008 16:22 schreef xminator het volgende:
[..]
Ow haha, dat komt door mijn te grote horloge. Doordat ik mijn pak toen voor het eerst aantrok had ik geen zin om eerst de mouwen van me overhemd open te doen en daarna weer dicht te doen. Hierdoor kon dat ene mouw er niet langs door mijn horloge.
oopsquote:Op woensdag 15 oktober 2008 16:24 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Ik heb het helemaal niet over jouw pak
Het jasje lijkt mij de wijd en de mouwen te lang, maar als je echte feedback wilt zul je een foto moeten maken met je handen uit je broekzakken. Broek lijkt mij overigens ook aan de grote kant. Daarnaast vind ik het hemd nogal hoog zitten bij de kraag, maakt je nek nogal lang.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 15:41 schreef xminator het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een vak... Wanneer ik hem aan heb past hij precies, behalve de mouwen zijn iets te lang.
Wat is er te groot aan?
Als ik hem ooit weer aan trek maak ik wel een betere foto.
[..]
Uiteraard doe ik er zwarte schoenen onder aan.
Je kan ook niet echt veel verschillend combi's doen maar ik vind hem wel mooi zo. Is weer eens wat anders dan een zwarte pak + random kleur overhemd.
Haha maar mijn reactie kon wel precies hetzelfde zijn. Die mouw is het horloge debet aan. Die zijn wel evenlang. Droeg een donkerrode das en het hemd met widespread kraag is rood met wit gestreept (weet niet of je dat kunt zien)quote:Op woensdag 15 oktober 2008 16:24 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Ik heb het helemaal niet over jouw pak
Ja maar, dat staat beter als je je handen in je zakken hebt...quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:10 schreef Adelante het volgende:
oh, wat ik over het hoofd zag..nooit beide knopen sluiten van een tweeknoops jasje! altijd de onderste open laten...
Ja. Bjj van Assem of Osjee kan je dat vast halen.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 22:36 schreef Maxxieh het volgende:
Gewoon zwarte schoenpoets van saphir en klaar ben ik dus ?
Geen problemen mee gehad, voor mij persoonlijk wel goede kwaliteit. Maar dit ligt natuurlijk helemaal aan je eisen. Nog made in italie ook,voorheen beweerden ze ook nog dat het handgemaakt was maar dat is nu minder aanwezig op de site.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 20:46 schreef Maxxieh het volgende:
Die Il Rosso shirts, zijn dat kwalitatief goede shirts? Zien er namelijk wel erg mooi uit!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |