Mja, van mij ook. Maar ik weet dat anderen het echt vervelend vindenquote:Op zaterdag 13 september 2008 @ 23:44 schreef bigbird het volgende:
Ah zo erg is het bij mij ook weer niet hoorZoals ik al noemde staat er toch wel zat online.
Nou, ga dan maar niet voor mn voeten lopen.quote:Op zaterdag 13 september 2008 @ 23:47 schreef Harajuku. het volgende:
Ik wil niet alleen niet op Fok, ik wil helemaal niet op de foto. Door mn ouders niet, vrienden niet, familie niet, fokkers niet.
Dat lijkt me wel!quote:Op zondag 14 september 2008 00:18 schreef MadMaster het volgende:
Wordt er eigenlijk nog een fotoverslag gemaakt van de overhandiging en hier geplaatst (of een filmpje op YouTube), zodat de thuisblijvers ook een idee waar hun bijdrage gebleven is?
Ik haal al mijn moves uit de kast wanneer ik in jouw buurt benquote:Op zaterdag 13 september 2008 23:49 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Nou, ga dan maar niet voor mn voeten lopen.
En je wilde wel op Hart v Ned?quote:
quote:Op zondag 14 september 2008 00:19 schreef nein het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel!Zou mooi lullig zijn als dat niet zou gebeuren
Niet van harte. Maar iemand moet het doenquote:Op zondag 14 september 2008 00:26 schreef Greys het volgende:
[..]
En je wilde wel op Hart v Ned?Muts!
MadMaster, uiteraard. Dat hebben we vorig jaar ook gedaan, zie het linkje onderaan de openingspost
Hallo, ben er weer. Had ergens wel gemeld dat ik er dit weekend niet zou zijn. Ben net terug en duik zo mijn nest in. Twee nachten beetje bagger/kort geslapen. Voel me nu even 80 of zo.quote:
Jeeezzz, is dat kind alweer een jaar. Die was toch gisteren geboren of zoquote:Op zondag 14 september 2008 19:19 schreef Greys het volgende:
Ik was ook naar een verjaardag vandaag (het kindje van de broer van Heer G is 1 jaar geworden) en nu zijn we net weer terug
quote:Op zondag 14 september 2008 21:32 schreef DuchessX het volgende:
Wij hebben nog steeds spullen liggen, iemand zou die komen halen, was met Juup afgesproken, maar niks meer gehoord.
Ik heb 5 september PM contact gehad met nein, en op het doorgeven van de plek waar wij wonen kreeg ik dit antwoord:quote:Op zondag 14 september 2008 22:35 schreef Greys het volgende:
[..]Oh!?
Ik dacht dat jullie spullen al via Stali weg waren?
Hebben we niet goed op zitten letten?
Dus iets loopt er niet lekker idd, of er moet vanavond of morgenochtend nog iemand komenquote:Das redelijk in de route
Dan neem ik tzt wel weer contact met je op!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |