Die zijn gevaarlijk lekker, eet je zo een zak van leeg.quote:Op woensdag 10 september 2008 22:20 schreef n0r het volgende:
Hebben ze die met chocolade eromheen ook al?
die lamme discjokie op radio 3?quote:Op woensdag 10 september 2008 22:48 schreef Againzender het volgende:
Ik wacht op een reactie van michielv
quote:Op woensdag 10 september 2008 22:53 schreef Dikke-Doei het volgende:
[..]
die lamme discjokie op radio 3?
ik wil wel eigenlijk eens van die michiel een badeend. en dan niet van die stomme spelletjes.quote:Op woensdag 10 september 2008 23:05 schreef Againzender het volgende:
[..]jammer dat z'n uitzending al was afgelopen, maar ik verwacht toch wel dat hij morgen even langskomt hier
bedankt plakzakquote:Op woensdag 10 september 2008 23:17 schreef Adelante het volgende:
Jaarlijkse Pepernoten Topic
te laat lamlul
Niemand dwingt je ze te kopen..quote:Op woensdag 10 september 2008 22:05 schreef Dikke-Doei het volgende:
rot op kut AH. kwil mijn gebit dit jaar wat langer houden.
quote:Op woensdag 10 september 2008 22:07 schreef schatje het volgende:
Bij de Action liggen er al 2 weken kerstspullen in de schappen.
Dat laatste, de start van de verkoop van kruidnoten en aanverwante Sinterklaas producten is al jaren begin september. Eind augustus krijgen de meeste supermarkten ze aangeleverd.quote:Op donderdag 11 september 2008 09:49 schreef N.icka het volgende:
Komen ze elk jaar vroeger in de schappen? Of letten we er steeds meer op?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |