abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_61523689
Onuitstaanbaar als de weegschaal drie dagen achter elkaar exact hetzelfde gewicht aangeeft, ondanks (veel) lopen, sportschool, goed eten en naar de plee gaan.

Meten levert wel wat verschillen op, hoewel het vooral mijn heupen en borsten zijn waar de centimeters verdwijnen. Taille lijkt zelfs toe te nemen...

Anywho, het lijstje van vandaag:

O: roereitje met tomaatjes en stukjes gegrilde ham
T: bakje magere kwark met aardbeien
L.: speltboterham met pindakaas en een schaaltje komkommersalade

En dan ga ik vanavond weer een biologische rundertartaartje grillen met daarbij tuinbonen (na het koken even in de koekenpan met stukjes zongedroogde tomaatjes op olie en knoflook) en een salade van litte gem, appel, bleekselderij en walnoten.
  woensdag 10 september 2008 @ 15:00:33 #152
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_61524519
mijn menu van vandaag:

O: smacks (ik ben echt een kind wat dat betreft...) zonder melk
T: niks
L: halve maaltijdpita met gegrilde kipreepjes, augurkjes en uitjes erbij
T: wortel en komkommer
D: tomatensoep met vermicelli (van puree en bouillon), cracottes met een stukje makreel
T: eventueel een handje kroepoek
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  woensdag 10 september 2008 @ 15:06:03 #153
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_61524633
oh... en ik heb net geloof ik een breuk veroorzaakt met een vriendin met een "laat die lunch morgen maar zitten, ik ben jou zo godsgruwelijk zat"

nu voel ik me een slecht vriendinnetje en een nare heks (zij heeft t heel moeilijk met veel dingen en nu laat ik haar vallen ) maar ik kon t gewoon echt niet meer hebben.... en je moet bij mij écht heel ver gaan als vriendinnetje wil ik je echt zat zijn en geen energie meer in je steken.

de korte samenvatting is dat een gedeelte van haar heel leuk en lief is (dat deel is waar ik bevriend mee ben), een gedeelte zielig, moeilijk en onzeker (dat deel wil ik helpen omdat ik een groot deel va de problemen goed snap) en een gedeelte heel erg arrogant, klagerig, bemoeizuchtig, eigenwijs en sociaal onvaardig. en dat is t deel dat al t andere overschaduwt en mij t gevoel geeft dat ik haar niet meer kan hebben. en ook t deel dat ervoor zorgt dat werkelijk vrijwel ale mensen die haar leren kennen haar vreselijk irritant vinden.

zo ontzettend veel negativiteit en tegelijkerijd mij een rotgevoel geven...
en nu was t klaar... en ik ben dat soort dingen niet van mezelf gewend...
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_61524797
'Sos slurpen ensen zooooveeeeel energie van je op.... Dat gaat dan ten koste van jou... En dan oet je keuzes aken!
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_61524811
Ghehehe mn M zit een beetje vast...
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_61524858
ik eet al de hele dag amandelen
want ik moet leren en ik ga geen ongezonde broodjes halen
pi_61525033
quote:
Op woensdag 10 september 2008 09:56 schreef ColdFeet het volgende:
Waar werk je tegenwoordig, Isegrim?

Kantoor is op industrieterrein Spaanse Polder in R'dam. Ik werk op de VvE-afdeling van 's Neerlands grootste commerciële vastgoedbeheerder. Overigens is die VvE-afdeling niet zo groot. Veertien, vijftien mensen ofzo.
  woensdag 10 september 2008 @ 15:32:01 #158
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_61525243
ZIt die eettent daar nog?

Hadden ze altijd een heerlijk broodje met vlees en een soort stroopachtige saus
pi_61525724
Ja, ze hebben daar wel lekkere broodjes geloof ik idd. Mijn collega's gaan er regelmatig wat halen. Ik heb tot nu toe alleen één kalfskroket van ze gehad.
pi_61527697
Kwakveense, dat klinkt als te weinig eten... Komkommer en wortel bevatten amper calorieen.

Ise, wel leuk, je nieuwe baan?

Ik kom er net achter dat het zwembad waar ik altijd zwem dicht is. Grmpf. Kan ik wel naar een andere gaan, maar dat is veel verder fietsen
Nou ja, ik ga toch
pi_61527988
Hey guys!

Ik denk dat het become a spartan programma jullie allemaal wel zal aanstaan om een beetje slank de nazomer in te gaan
GOGOGO SPARTAAaAAa
to ignore the past is to solicit disrespect
to ignore the present is to invite laziness
to ignore the future is to beg for disaster
pi_61528029
Ik heb net heerlijk gesmikkeld van n roerbakvissies met prei, komkommer, bleekselderij, beetje courgette en wat paprika.
Was alleen de tauge vergeten, dus die pleur ik er morgen doorheen et topwarmen...Heb nog genoeg, zo wordt het weer een heule maaltijd!
Nou nog iets voor vrijdag verzinnen....

Die rijst in het weekeind, is dat "nog ergens goed voor" of meer voor het dan is het klaar en hoef je er niet meer naar om te kijken?
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_61528456
quote:
Op woensdag 10 september 2008 17:09 schreef ColdFeet het volgende:
Ise, wel leuk, je nieuwe baan?
Jazeker! Dit is nog maar mijn tweede week, maar ik denk dat ik de juiste keus heb gemaakt. Bij mijn oude baas werd ik helemaal gestoord van de bureaucratie, procesgerichtheid, regelneukerij... Hier word ik geheel vrijgelaten en mag ik mijn werk doen zoals ik vind dat het moet. Natuurlijk zijn er bepaalde standaarden, maar het motto is een beetje: "Als je klanten tevreden zijn, zijn wij ook tevreden".
  woensdag 10 september 2008 @ 17:36:42 #164
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_61528480
quote:
Op woensdag 10 september 2008 17:09 schreef ColdFeet het volgende:
Kwakveense, dat klinkt als te weinig eten... Komkommer en wortel bevatten amper calorieen.
hmmm t valt wel mee. er zitten ook balletjes in mn soep. met een bakje kroepoek erbij zit ik op 1350 ckal (makreel tikt aan hoor qua ckal...)
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  woensdag 10 september 2008 @ 17:37:30 #165
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_61528499
De spartaanse methode

*spam*


Ik moet iets vies eten vanavond Meneer wil ovenschotel van aardappelpuree, gehakt en rode kool met appeltjes.
Bleh

Ik heb vandaag weer een belachelijke lijst, met de eetlust zit het nog niet goed. Ik weet het nu zeker, voor ik aan de pil ging was ik een mus

O: niks
T: niks
L: gekookte mosselen met zelfgemaakte cocktailsaus
T: meloen
D: iets fies
T: Ik hoop bij God iets voedzaams
pi_61528718
Rode kool vind ik echt heel erg smerig.

Ik ben alleen thuis en eet een biefstukje en een salade van rucola met geitenkaas en zongedroogde tomaatjes.

En de rest van de dag:

O: 2 eitjes
T: 1 appel
L: twee boterhammen met kipfilet-bieslook
T: kipgrillworst
pi_61529449
quote:
Op woensdag 10 september 2008 17:37 schreef SHE het volgende:
De spartaanse methode

*spam*


Ik moet iets vies eten vanavond Meneer wil ovenschotel van aardappelpuree, gehakt en rode kool met appeltjes.
Bleh

Ik heb vandaag weer een belachelijke lijst, met de eetlust zit het nog niet goed. Ik weet het nu zeker, voor ik aan de pil ging was ik een mus

O: niks
T: niks
L: gekookte mosselen met zelfgemaakte cocktailsaus
T: meloen
D: iets fies
T: Ik hoop bij God iets voedzaams


Ho ho! ik poste geen url!
anders gaat dagonet weer iztten naggen!
to ignore the past is to solicit disrespect
to ignore the present is to invite laziness
to ignore the future is to beg for disaster
pi_61529513
Nou en. Tyf op met je spam.
pi_61529762
Rooie kool met appeltjes met haché

Wij gaan bij le Garage eten om te vieren dat we een proces hebben gewonnen. (dat 6 jaar heeft geduurd!)

[ Bericht 2% gewijzigd door conleche op 12-09-2008 10:19:41 ]
pi_61529840
quote:
Op woensdag 10 september 2008 18:30 schreef conleche het volgende:
Rooie kool met appeltjes met haché

Wij gaan bij le Garage eten om te vieren dat we een rechtszaak hebben gewonnen. (die 6 jaar heeft geduurd!)
Feli!

6 jaar.
pi_61530104
Whoa! Wat had je te bevechten, dan?
Geniet van je etentje, in ieder geval
pi_61530287
Nou Conleche, dat is het feestje wel waard. Zes jaar, bloody hell....
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_61530290
Er was een boef die had ook een galerie Donkersloot met vals werk hier in A'dam. Hij had een contractje vervalst en eer we aangetoond hadden dat dat vervalst was ben je dus 6 jaar verder! Maar nu heeft hij dus op alle punten verloren en krijgen we ook nog een zak geld. (tenminste theoretisch dan, want het is natuurlijk een zogenaamde kale kip waarvan niet te plukken valt), maar goed, dat is maar geld, het belangrijkste is dat die klootzak nu eindelijk moet ophouden met te zeggen dattie Donkersloot is!
pi_61530489
De aanhouder wint, zullen we maar zeggen. Eet smakelijk en geniet ervan!!!
pi_61530609


Steak & salad, wat wil een mens nog meer?
pi_61530831
Mmm dat ziet er lekker uit!
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_61530836
En Feli Co!
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_61530870
Het wás ook lekker. *likkebaard*
pi_61531087
Ik heb twee blokjes chocola genomen. Eentje met kaneel en eentje met sinaasappel. Potverdorie, die zouden ze samen in één reep moeten gooien, wat een hemelse combi!
  woensdag 10 september 2008 @ 19:30:37 #180
131016 mspoez
Crazy catlady
pi_61531306
Ik had van het weekend een spaghettipompoen gekregen van mijn oudste kind, zo lief, die had dat gezien en de meneer had tegen een mevrouw aan het kraampje gezegd, dat is spaghetti zonder kH, en toen was kind helemaal enthousiast geworden, 'dat wil mijn mama ook' en toen had ie dat dus voor me gekocht, lief he. Maar het was super lekker, gekookte, uit elkaar geplukt en met groente/tomatensaus, echt smullen!! Heb alleen nu wel een halve pompoenm over dus. Morgen nog een keer pompoenpasta denk ik . Is pompoen goed? Het is in elk geval superlekker.
Prrrrr
pi_61531345
wat voor salade is dat?

Oh ik moet iets makkelijks, snel vegetarisch maken. *halp*
en gezond want vriendje wil pizza.
nou echt niet
  woensdag 10 september 2008 @ 19:40:18 #182
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_61531584
volkorenpasta koken, spinazie (diepvvries) warmmaken, pakje boursin erdoorroeren, en gebakken uitjes en champignons. das je saus. klaaaaaaaaar.
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_61531600
quote:
Op woensdag 10 september 2008 19:31 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
wat voor salade is dat?
Rucola, zongedroogde tomaatjes, chèvre, pijnboompitjes en balsamico-azijn.
pi_61531641
quote:
Op woensdag 10 september 2008 19:30 schreef mspoez het volgende:
Ik had van het weekend een spaghettipompoen gekregen van mijn oudste kind, zo lief, die had dat gezien en de meneer had tegen een mevrouw aan het kraampje gezegd, dat is spaghetti zonder kH, en toen was kind helemaal enthousiast geworden, 'dat wil mijn mama ook' en toen had ie dat dus voor me gekocht, lief he. Maar het was super lekker, gekookte, uit elkaar geplukt en met groente/tomatensaus, echt smullen!! Heb alleen nu wel een halve pompoenm over dus. Morgen nog een keer pompoenpasta denk ik . Is pompoen goed? Het is in elk geval superlekker.
http://www.voedingswaarde(...)edingsmiddel/?id=782
  woensdag 10 september 2008 @ 19:47:39 #185
131016 mspoez
Crazy catlady
pi_61531828
Oh sorry Isegrim, ik had het zelf kunnen bedenken
Prrrrr
pi_61531875
Dat had gekund, maar nu had ik het even voor je bedacht.
  woensdag 10 september 2008 @ 20:11:12 #187
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_61532541
Mijn uiteindelijke daglijstje:

O: yoghurt met brinta
T: klein stukje kruidkoek
L: groot bord rucola met tomaat en artisjokbodem + klein stukje chocolade
T: halve kaastosti + nog een klein stukje kruidkoek
D: linzensoep + witlofsalade met appel, banaan, hazelnoot en yoghurt-honing-mosterd-dressing

En conleche; gefeliciteerd! Rechtzaken zijn slopend!
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  woensdag 10 september 2008 @ 20:22:26 #188
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_61532897
quote:
Op woensdag 10 september 2008 19:05 schreef Isegrim het volgende:
[ afbeelding ]

Steak & salad, wat wil een mens nog meer?

Wat ben je lief voor jezelf
Ik word er helemaal warm en fuzzy van!


@ Co: Feli! , mr C zal wel opgelucht zijn. Ik drink een braaf glas spa light op jullie zege.
pi_61533007
quote:
Op woensdag 10 september 2008 20:22 schreef SHE het volgende:

[..]

Wat ben je lief voor jezelf
Ik word er helemaal warm en fuzzy van!
Als vriendlief niet thuis is te eten verwen ik mezelf altijd een beetje.

SHE, ik moet ongesteld worden en ben dus emodozerig en ontoerekeningsvatbaar enzo, maar ik wilde even zeggen dat ik je erg dankbaar ben voor mijn nieuwe levens(eet)stijl. Ik voel me een beter mens erdoor en ik denk dat ik het gewoon levenslang zo ga doen.
  woensdag 10 september 2008 @ 20:33:10 #190
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_61533320
Nou, dat vind ik fijn om te horen en nu word ik ook emo!

Dat is eigenlijk ook het enige wat ik ermee wil bereiken. En ja, dat klinkt heel stom en bleh, maar het is ECHT zo.
En dat komt omdat ik zelf heel lang niet zo lief voor mezelf ben geweest. En met elke chick of gozer die zich hierdoor beter gaat voelen, heelt er bij mij weer een klein stukje.
Dat vind ik tof.

Punt.
pi_61533379
*traantje wegpinkt*

pi_61533963
Nou, vanavond was ik ook lief voor mezelf. Alleen was mijn keus niet zo gezond: spare ribs van de spare rib express
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  woensdag 10 september 2008 @ 21:08:46 #193
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_61534567
Dat is niet lief zijn voor je zijn Ewelina. Dat is smerige, onbeduidende sex hebben met jezelf.
pi_61534655
Kuch... Aanvullig op eetlijstje: glas rode wijn en twee blokjes extra pure chocolade met tijm (!) en uiteindelijk te druk om nog te zwemmen. Nou ja, morgen of overmorgen dan maar. En straks nog een half uurtje yoga voor de zen, want ik heb het tetterdruk
pi_61534825
Smerige onbeduidende seks met jezelf kan best lekker zijn.
pi_61534849
quote:
Op woensdag 10 september 2008 21:11 schreef ColdFeet het volgende:
Kuch... Aanvullig op eetlijstje: glas rode wijn en twee blokjes extra pure chocolade met tijm (!)
Geil! Waar koop je dat???
pi_61534912
Nou, SHE, in dit geval waren ze heerlijk
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_61535074
quote:
Op woensdag 10 september 2008 21:16 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Geil! Waar koop je dat???
Delhaize

Wat basilicumolie over tomatensoep druppelen:
pi_61535180
quote:
Op woensdag 10 september 2008 21:21 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Delhaize
Delhaize. Memories... Ik moet dat weekendje toch eens gaan inplannen. Gaan we samen naar de Delhaize.
pi_61535286
quote:
Op woensdag 10 september 2008 10:21 schreef Inderdaad het volgende:
Lijstje van vandaag wordt zoiets:
O: Frambozen
T: Frambozen (samen met O 1 portie)
L: Noodles denk ik.
T: Ontbijtkoek rond 2 uur, 4 uur appel
D: Bij mijn moeder, spaghetti denk ik dus.
D: Tostie
T: zakje chips (ongesteld worden doet pijn )
quote:
Op woensdag 10 september 2008 10:29 schreef SHE het volgende:
Roodbaars voelt zich lekker in een ovenschaal, op een bedje van prei, tomaat, wortel, ui, dille en peterselie.
Beetje zout, scheutje witte wijn en verder niets maar aan doen.
Half uurtje in de oven (afgedekt )
Ik heb geen (werkende) oven.. Iets anders lekkers?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')