Gisteren is hier het lokale zuipfeest weer begonnen. Lees: 4 dagen lang onafgebroken een alcoholpromillage van boven de middagtemperatuur overleven.
Enfin, omdat we gistermorgen al om 9 uur 's ochtends in de stampvolle kroeg stonden bier te drinken werd het rond 14.00 uur tijd om een borrel bij iemand thuis op te zoeken. Prima borrel, biertap was geregeld, bbq ging aan! Een aantal afhakers is daar zelfs even gaan maffen om 's avonds weer op kracht te zijn.
Toen het weer kroegtijd werd (18.00 uur) was het tijd om de middagaftaaiers even te wekken met liefst zoveel mogelijk man(vrouw)kracht. Boven in huis is er een tijdelijk slaaphok ingericht dus snel daarnaartoe om de slapende mannen en vrouwen te wekken. Pannendeksels, radio's en zelfs een koelkastdeur (?) ging mee om maar zo overtuigend mogelijk over te komen. Omdat ik zelf geen attributen mee naar boven heb pakte ik zelf in mijn aangeschoten bui even snel een grote opblaaspomp uit de garage, waarschijnlijk bedoelt om luchtbedden ed. op te blazen.
Tijd voor de clou nu: tijdens het wekritueel viel het iemand op dat het toch wel erg raar begon te ruiken in de slaapkamer en binnen niet al te lange tijd ontdekte een vriend dat ik een gifspuit mee naar boven heb lopen sjouwen om daar vervolgens enthousiast half-slapende mensen mee in hun gezicht heb staan spuiten.
Ze wisten niet hoe snel ze uit bed moesten komen

Achteraf toch niet al te slim.
It's nothing, returned Mrs Chick. It's merely change of weather. We must expect change.