Dat heb je helemaal goed gezien, aan sommige delen ivm het feit dat dit hoofdleidingen zijn.quote:Op maandag 30 april 2012 13:09 schreef blomke het volgende:
Ahum, is dit een combinatie van las-, fit-, knel- en perswerk?
Haha zo gek ben ik niet, dat bosje draad om de gasbuis is gewoon eens stuk van 40 cm wat ik gebruik om zaken tijdelijk op te hangen, dit zit ook nergens op aangeslotenquote:Op maandag 30 april 2012 13:15 schreef naaa het volgende:
Ja, met nog spanningsvoerende draden om de Gasbuis links gewikkeld
en nog zichtbaar VD draad nét boven de WCD. Maar who cares![]()
Zover ik begrepen heb uit dit en andere topics zijn de meeste (dikwandige)
aanvoer buizen van het gezamenlijke CV circuit van het Appartementen complex;
Oftewel daar kan TS weinig aan veranderen of verbouwen. Dus ja, dan wordt
het 'oud aan nieuw knutselen'. En het nieuwe gedeelte is best netjes.
Zeker de afsluiters voor een eigen thermostaat en aparte zone voor de badkamer
vind ik een mooie oplossing.
Thanks!quote:Op maandag 30 april 2012 14:31 schreef blomke het volgende:
Vind het mooi gebogen en aangesloten. Vooral die verticale slang die begint na die kogelkraan en vervolgens achter-, voor-, en tussenlangs de bestaande buizen loopt. Lijkt op "Art Nouveau stijl" (in de volksmond "spaghettistijl genoemd), een kunststroming uit het begin van de 20-ste eeuw.
Hoe buig je slang: uit de hand of met een buigijzer?
Haha inderdaad, maar de VVE heeft dit allemaal losgehad ivm dakbedekken en alles is er weer terug op gegaan dus het zal toch niet worden vervangen.quote:Op zondag 13 mei 2012 20:04 schreef Isegrim het volgende:
De VvE zal blij met je zijn, je bespaart ze kosten.
Aan de kust is het idd erg lastig met al dat zout.quote:Op zondag 13 mei 2012 20:26 schreef blomke het volgende:
Fraai, dat zinkwerk. Heb het ook eens gezien in RVS 304, maar dat aan de kust kreeg 't toch roestsporen; erg ontsierend.
Wij pakken het in fases aan en hebben allebei een drukke baan dus soms doen we ook 2 maanden niets.quote:Op zaterdag 1 september 2012 09:56 schreef LoggedIn het volgende:
Die topics in K&W zijn altijd wel bizar, in 2008 (!) gestart, en nu nog actief
Wel superleuk om te zien hoe anderen dat doen met hun huis, maar blij dat ik het in 10min doorlees, en er geen 3+ jaar mee zitIk hou m'n hart vast voor als ik over een paar jaar een huis koop
De opzichter keurt de boel al zie ik.quote:Op maandag 3 september 2012 20:48 schreef junkiexp het volgende:
Vandaag wat uurtjes over dus nog zaken opgemeten en uitgetekend.
Verder OSB platen voor de vloer besteld.
De huidige waterleidingen zijn een zooitje en liggen op de huidige vloer dus dan kan ik de OSB platen niet monteren als ze binnen zijn.
Ik ben dus al begonnen met de nieuwe waterleidingen.
[ afbeelding ]
Woensdag de rest afmaken, alles persen en dan de druk erop.
Haha, er is wat veranderd dus dat moet wel even ontdekt wordenquote:Op maandag 3 september 2012 21:27 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
De opzichter keurt de boel al zie ik.
Waarom dan niet gewoon gelijk 316 als het toch zo weinig isquote:Op zondag 13 mei 2012 20:26 schreef blomke het volgende:
Fraai, dat zinkwerk. Heb het ook eens gezien in RVS 304, maar dat aan de kust kreeg 't toch roestsporen; erg ontsierend.
hwa werk in rvs 316? Dan kun je nog een baantje erbij nemen om dat te betalen. Die pijp zal nog wel enigzins te doen zijn, maar die bladvanger ? dat is een hele dure !quote:Op dinsdag 4 september 2012 00:01 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Waarom dan niet gewoon gelijk 316 als het toch zo weinig is
Wel tof allemaal hoor, respect dat je het zo rustig kunt opknappen. Ik zou er het geduld niet voor hebben denk ik.
Valt wel mee hoor. Het zagen, kanten, lassen en wat je ook wilt doen van 316 kost je niet meer tijd dan in 304. Alleen de kiloprijs van 316 ligt ongeveer 50% hoger. Niet zo schokkend op deze kleine hoeveelheden.quote:Op dinsdag 4 september 2012 13:02 schreef Cybersijp het volgende:
[..]
hwa werk in rvs 316? Dan kun je nog een baantje erbij nemen om dat te betalen. Die pijp zal nog wel enigzins te doen zijn, maar die bladvanger ? dat is een hele dure !
Verder hou de moed erin Junkie, t is soms lastig om weer aan de gang te gaan(heb het zelf ook nl.) maar t knapt wel allemaal super op bij je![]()
Het 304 was niet mijn keuze, maar een balustrade van de gemeente. En aangezien juristen deballen verstand hebben van RVS-soorten....zit onze gemeente (Bergen) nu met een ontsierde 304-balustrade.quote:Op dinsdag 4 september 2012 00:01 schreef leolinedance het volgende:
Waarom dan niet gewoon gelijk 316 als het toch zo weinig is
Lelijk en al vanaf 1999 gemonteerdquote:Op zondag 9 september 2012 16:59 schreef blomke het volgende:
Succes. Wat een lelijk ding was die oude zeg! Hoe maak je dat gat nu dicht?
Heel handig idd, is te verstellen en de diameter die je gaat boren staat aangegeven met een meetschaal.quote:Op zondag 9 september 2012 17:14 schreef Isegrim het volgende:
Dat is zeker een handig stukje gereedschap, wist niet dat dat bestond.
Werkt goed idd.quote:Op zondag 9 september 2012 22:59 schreef R2R het volgende:
Ja zo'n ding heb ik ook, maait gewoon een gat in een tegel, had hem gekocht voor de badkamer.
Ik heb er ook een soort kooitje omheen zitten van plastic, maar dat krast op je tegel als je niet uitkijkt, zal bij een eventuele muur hetzelfde geval zijn.
Plastic ding eraf halen of even het materiaal afplakken op de plaats waar het plastic het materiaal zal raken.
Lekker bezig daar in de keuken.
Geen slecht plan om het balkon erbij te pakken als je toch een fatsoenlijk dakterras hebt.
Anders wij wel, de keuken is nu zo'n ongelooflijke zooi.quote:
Ja nogal, telkens weer nieuwe ideeën en dingen die beter kunnen.quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:06 schreef Stormqueen het volgende:
De tekening is wel drastisch veranderd he? Maar als het straks af is zijn jullie zoooo in je nopjes
och, liever lang doen over een keuze waar je 100% achter staat dan een snel compromis sluiten waar je altijd twijfels over blijft hebben!quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:13 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Ja nogal, telkens weer nieuwe ideeën en dingen die beter kunnen.
Dat is een reden dat alles zo lang duurt, ben niet echt snel tevreden
Dat komt zeker goed
Mooie pijp! Wij hebben ook zinken regengoot en dat ziet er zekers wel beter uitquote:Op zondag 13 mei 2012 20:03 schreef junkiexp het volgende:
[ afbeelding ]
Volgende week 4 dagen vrij en dan ga ik de inbouwkast verder afwerken samen met mijn vader.
Zogezegd als dat klaar is kunnen we beginnen met de keuken
Die bak hangt hier echt aan de montage punten vast.quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:56 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Mooie pijp! Wij hebben ook zinken regengoot en dat ziet er zekers wel beter uit.
Hier hebben ze trouwens de montageflapjes van die opvangbak eraf geslepen en zit ie los op de pijp.
Ziet er imho wel mooier uit en zit hier toch nog goed vast. Is dat bij jullie wellicht mogelijk?
In de nieuwbouw komen ze uit de vloer, is je huis een stuk ouder lopen ze zelfs over de muur wat ik echt geen gezicht vindquote:Op maandag 24 september 2012 22:03 schreef _VoiD_ het volgende:
mooi zo, die verborgen bevestiging. Heb nooit gesnapt waarom men uberhaupt die leidingen uit de grond laat komen en niet uit de muur (veel mooier, maarja, meer werk dus vandaar). Maar dit is helemaal top.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |